topspravy.sk mať prehľad
sobota, 23.9.2023 | Meniny má Zdenka

Toplist najčítanejších správ za posledných 6 hodín – O médiách.com – Kultúra

 • Ako nedocenenie počas dospievania môže súvisieť s vyhorením? (O médiách.com)
  Ako nedocenenie počas dospievania môže súvisieť s vyhorením?

  Žijeme v spoločnosti, ktorá je orientovaná na výkon. Pod vplyvom tlaku, aby sme urobili dobrú prácu, môžeme pociťovať, že sa problematika vyhorenia miestami oslavuje, akoby bola garanciou úspechu, čo vôbec nie je pravda. Sami za seba však môžeme rozhodnúť, či práca bude to jediné, čo nás definuje. So psychológom Matúšom Bakytom sme sa rozprávali o jeho osobnej skúsenosti s vyhorením a o tom, ako vo svojej súkromnej praxi pomáha klientom nastavovať si zdravé hranice (nielen) v práci. Pokračovanie.


 • Radosť oslavuje: Už tri roky neobmedzených dát za priaznivé a nemenné ceny aj v čase krízy! (O médiách.com)

  Radosť, operátor v appke, si 24. septembra pripomína svoje narodeniny. Už tri roky prináša svojim zákazníkom bohatú porciu dát, volaní a správ za výhodné ceny, ktoré sa nemenili ani v čase kríz. A to všetko bez viazanosti, v super pokrytí siete a so všetkým čo potrebuje v jedinej appke. Čo robí Radosť radostnou vo vnímaní zákazníkov mobilných služieb potvrdil aj reprezentatívny prieskum zrealizovaný v auguste tohto roka.


 • Markíza náhle ruší finálnu predvolebnú debatu, dôvodom je bojkot (O médiách.com)
  Markíza náhle ruší finálnu predvolebnú debatu, dôvodom je bojkot

  Finálne politické debaty najsilnejších politických strán pred voľbami patria medzi najsledovanejšie televízne programy vôbec. Tzv. superdebatu lídrov najsilnejších štyroch politických strán sa Markíza tentokrát rozhodla zrušiť, dôvodom je bojkot až troch zo štyroch pozvaných hostí. Jediným hosťom relácie by bol Igor Matovič.


 • Markíza ruší finálnu predvolebnú debatu, traja zo štyroch lídrov diskusiu bojkotujú (O médiách.com)
  Markíza ruší finálnu predvolebnú debatu, traja zo štyroch lídrov diskusiu bojkotujú

  Finálne politické debaty najsilnejších politických strán pred voľbami patria medzi najsledovanejšie televízne programy vôbec. Tzv. superdebatu lídrov najsilnejších štyroch politických strán sa Markíza tentokrát rozhodla zrušiť, dôvodom je bojkot až troch zo štyroch pozvaných hostí. Jediným hosťom relácie by bol Igor Matovič.


 • Markíza sa rozhodla zrušiť finálnu predvolebnú debatu, traja zo štyroch lídrov reláciu bojkotujú (O médiách.com)
  Markíza sa rozhodla zrušiť finálnu predvolebnú debatu, traja zo štyroch lídrov reláciu bojkotujú

  Finálne politické debaty najsilnejších politických strán pred voľbami patria medzi najsledovanejšie televízne programy vôbec. Tzv. superdebatu lídrov najsilnejších štyroch politických strán sa Markíza tentokrát rozhodla zrušiť, dôvodom je bojkot až troch zo štyroch pozvaných hostí. Jediným hosťom relácie by bol Igor Matovič,


 • Zlepšenie vašej webovej stránky: 5 stratégií, ktoré ju posunú na vyššiu úroveň (O médiách.com)
  Zlepšenie vašej webovej stránky: 5 stratégií, ktoré ju posunú na vyššiu úroveň

  V súčasnej ére internetu je pre firmy aj jednotlivcov veľmi dôležitá presvedčivá online prítomnosť. Keď používateľ navštívi vašu webstránku, trvá mu len niekoľko sekúnd, kým sa rozhodne, či zostane, alebo odíde. Preto je nevyhnutné, aby vaša webová stránka urobila dobrý prvý dojem. Čítajte ďalej a zistite, ako posunúť váš web na novú úroveň.


 • 10 základných rád pre vytvorenie úspešnej webovej stránky (O médiách.com)
  10 základných rád pre vytvorenie úspešnej webovej stránky

  V dnešnej digitálnej dobe je webová stránka často prvým kontaktom medzi vašou firmou a potenciálnymi zákazníkmi. Či sa jedná o osobný blog, platformu elektronického obchodu alebo firemnú webovú stránku, vytvorenie úspešnej online prezentácie je kľúčové. Aby sme vám pomohli zorientovať sa v zložitom svete tvorby webových stránok, prinášame vám 10 základných rád, ktoré by ste mali zohľadniť pri tvorbe webovej stránky.