topspravy.sk mať prehľad
sobota, 23.9.2023 | Meniny má Zdenka

Toplist najčítanejších správ za posledné 4 hodiny – Kultúra

 • Španielska spevácka hviezda Julio Iglesias má 80 rokov (Teraz.sk)
  Spevácka latino hviezda, ktorá má milióny fanúšikov po celom svete, zavítala v rámci Starry Night World Tour aj na Slovensko.
 • Film Šťastný človek: Keď si blízki dôverujú (Pravda)
  Česko-slovenská rodina žije s dvomi deťmi vo Švédsku. Manželstvo podlieha osobným i vzájomným premenám, tak ako všetko vo vesmíre. Jednu zásadnú životnú udalosť, ktorej sú partneri vystavení, sa rozhodli verejne zdieľať.
 • Kniha Týždňa: Internát (Pravda)
  Písať o vojne nie je ľahké. Serhij Žadan nám však za sprievodcu vybral smutno-smiešneho antihrdinu, zbabelého učiteľa Pašu. A vyšiel mu úchvatný román o cti, odvahe ale najmä o ľudskosti poskladaný z postavičiek našich dní.
 • Markíza ruší finálnu predvolebnú debatu, traja zo štyroch lídrov diskusiu bojkotujú (O médiách.com)
  Markíza ruší finálnu predvolebnú debatu, traja zo štyroch lídrov diskusiu bojkotujú

  Finálne politické debaty najsilnejších politických strán pred voľbami patria medzi najsledovanejšie televízne programy vôbec. Tzv. superdebatu lídrov najsilnejších štyroch politických strán sa Markíza tentokrát rozhodla zrušiť, dôvodom je bojkot až troch zo štyroch pozvaných hostí. Jediným hosťom relácie by bol Igor Matovič.


 • Markíza náhle ruší finálnu predvolebnú debatu, dôvodom je bojkot (O médiách.com)
  Markíza náhle ruší finálnu predvolebnú debatu, dôvodom je bojkot

  Finálne politické debaty najsilnejších politických strán pred voľbami patria medzi najsledovanejšie televízne programy vôbec. Tzv. superdebatu lídrov najsilnejších štyroch politických strán sa Markíza tentokrát rozhodla zrušiť, dôvodom je bojkot až troch zo štyroch pozvaných hostí. Jediným hosťom relácie by bol Igor Matovič.


 • Pesničkár Edo Klena: Slovensko pripomína mexickú telenovelu (Denník N)

  Prešovský hudobník sa už nemohol pozerať na to, ako Slováci prepadajú propagande a konšpiráciám, a pred voľbami o tom zložil pieseň Nejde o to.
 • Zlepšenie vašej webovej stránky: 5 stratégií, ktoré ju posunú na vyššiu úroveň (O médiách.com)
  Zlepšenie vašej webovej stránky: 5 stratégií, ktoré ju posunú na vyššiu úroveň

  V súčasnej ére internetu je pre firmy aj jednotlivcov veľmi dôležitá presvedčivá online prítomnosť. Keď používateľ navštívi vašu webstránku, trvá mu len niekoľko sekúnd, kým sa rozhodne, či zostane, alebo odíde. Preto je nevyhnutné, aby vaša webová stránka urobila dobrý prvý dojem. Čítajte ďalej a zistite, ako posunúť váš web na novú úroveň.


 • Markíza sa rozhodla zrušiť finálnu predvolebnú debatu, traja zo štyroch lídrov reláciu bojkotujú (O médiách.com)
  Markíza sa rozhodla zrušiť finálnu predvolebnú debatu, traja zo štyroch lídrov reláciu bojkotujú

  Finálne politické debaty najsilnejších politických strán pred voľbami patria medzi najsledovanejšie televízne programy vôbec. Tzv. superdebatu lídrov najsilnejších štyroch politických strán sa Markíza tentokrát rozhodla zrušiť, dôvodom je bojkot až troch zo štyroch pozvaných hostí. Jediným hosťom relácie by bol Igor Matovič,


 • Radosť oslavuje: Už tri roky neobmedzených dát za priaznivé a nemenné ceny aj v čase krízy! (O médiách.com)

  Radosť, operátor v appke, si 24. septembra pripomína svoje narodeniny. Už tri roky prináša svojim zákazníkom bohatú porciu dát, volaní a správ za výhodné ceny, ktoré sa nemenili ani v čase kríz. A to všetko bez viazanosti, v super pokrytí siete a so všetkým čo potrebuje v jedinej appke. Čo robí Radosť radostnou vo vnímaní zákazníkov mobilných služieb potvrdil aj reprezentatívny prieskum zrealizovaný v auguste tohto roka.


 • Osudy gejov medzi nacistami, absurdnosť, ktorá spája Maďarov so Slovákmi, a ďalšie tipy na filmy a seriály (Denník N)

  Od parlamentných volieb nás delí len niekoľko dní, neistota a napätie sú čoraz dusivejšie. Vybrala som preto filmy a seriály, ktoré by mohli niekomu pomôcť čeliť tejto realite, pre iných zas môžu byť skôr únikom z nej – ako kto potrebuje. Elementy – Elemental (Disney+) Najnovší výtvor od Pixaru by pravdepodobne nezískal cenu za najoriginálnejší scenár, no bez […]