topspravy.sk mať prehľad
streda, 25.11.2020 | Meniny má Katarína

Toplist najčítanejších správ za posledných 6 hodín – Ženy v meste

Prezidentka Zuzana Čaputová vyzvala premiéra Matoviča na zmenu prístupu (Ženy v meste)
Potrebujeme, aby kritika nebola vnímaná ako útok a každá pochybnosť neviedla k urážkam svojich partnerov, oponentov a občanov. Potrebujeme hovoriť pravdu, poznať reálny stav, bez strašenia a prikrášľovania, lebo len tak môžeme v spoločnosti udržiavať dôveru a jednotu, uviedla prezidentka Zuzana Čaputová. 

Desať tipov na originálne vianočné darčeky, ktoré kúpite online (Ženy v meste)
Pec na jablká, kniha pre malé i veľké feministky, technologické novinky pre ženy či značkové a štýlové oblečenie vonku, na home office a do fitnesscentra? Tu sú tipy na originálne vianočné darčeky pre mužov, ženy, deti či starých rodičov.

Do rebríčka 100 najvplyvnejších žien sa dostali aj Cichanovská a Marinová (Ženy v meste)
V kategórii Poznanie je medzi ocenenými britská vedkyňa Sarah Gilbertová, ktorá vedie výskum vakcíny proti koronavírusu nového typu na Oxfordskej univerzite.

Kysnutý pudingový pletenec, RECEPT na najlepší pudingoš (Ženy v meste)
Kysnutý pudingový pletenec. Kuchyňa portálu Ženy v meste vám ponúka recept na najlepší pudingoš. Vyskúšajte, určite neoľutujete.

Biden nominuje za ministerku financií Janet Yellenovú (Ženy v meste)
Ak bude Yellenová nominovaná na post ministerky financií a schválená Senátom, hornou komorou amerického Kongresu, stala by sa aj prvou ženou v tejto funkcii v dejinách USA.

Neviditeľné ženy (Ženy v meste)
Prehliadka domu prebiehala približne takto - všetko, čo ukazovali, ukazovali môjmu mužovi. Všetko, čo hovorili, hovorili len jemu. Neexistujem. Neviditeľná. V celom procese sa so mnou ani neráta. 

Riaditeľkou amerických spravodajských služieb bude prvý raz žena (Ženy v meste)
Všetko sú to ostrieľaní predstavitelia z administratívy dvojice Obama-Biden z rokov 2009 - 2017 a vo svojich oblastiach majú mimoriadne skúsenosti, píše AFP.