topspravy.sk mať prehľad
pondelok, 6.7.2020 | Meniny má Patrik/Patrícia

Čo sú mingles vzťahy? Sloboda, nezávislosť,ale aj kus samoty (Ženy v meste)

Manželia, partneri, milenci v otvorených vzťahoch, kamaráti s výhodami – ľudia žijú celé stáročia v rôznych typoch vzťahov. Teraz sa objavil nový fenomén, ktorý sa čoraz častejšie vyskytuje medzi pármi. Vzťahy tzv. mingles so Ženami v meste rozobrala life koučka Janette Šimková.


Toto leto chcú ísť všetky deti do Leonu (Ženy v meste)
Denný tábor v LEONe vaše dieťa zabaví a atraktívnou formou naučí nové veci. Prinesie nové kamarátstva a množstvo zážitkov z výletov či súťaží v prírode, alebo v priestoroch bazéna, JUMP PARKU a NINJA ARÉNE. Vaše dieťa si počas pobytu v LEONE ani nespomenie na počítač, všetku energiu vybehá a vyskáče so svojimi rovesníkmi. 

Vynikajúce pečené morčacie stehno so zeleninou, fit RECEPT (Ženy v meste)
Vynikajúce pečené morčacie stehno so zeleninou. Ďalší skvelý fit recept pre celú rodinu. Dobrú chuť so značkou Ženy v meste.

Výborné šišky, tradičné, domáce, fašiangové RECEPT overený (Ženy v meste)
Výborné šišky, domáce, fašiangové, tradičný recept. Fašiangy sa krátia, už sa nenavrátia... Šišky k nim patria. Fašiangy - obdobie zábavy a dobrého jedla. Šišky, ktoré už tradične patria k tomuto obdobiu.

Najlepšie čevabčiči, RECEPT na originálne balkánske (Ženy v meste)
Najlepšie čevabčiči, recept na originálne balkánske čevabčiči. Vyskúšajte skvelý recept na výbornú mäsovú pochúťku z kuchyne portálu Ženy v meste.

Najlepší jemný ríbezľový koláč, tradičný RECEPT z knihy Tak ma mama naučila (Ženy v meste)
Najlepší jemný ríbezľový koláč, tradičný recept z knihy Tak ma mama naučila. Kuchyňa portálu vám v spolupráci s autorkou Luciou Chrenko ponúka overený recept na skvelý ovocný koláč.

Skvelé hrnčekové jogurtové muffiny, šťavnatý RECEPT (Ženy v meste)
Skvelé hrnčekové jogurtové muffiny, šťavnatý recept. Za 30 minút pripravíte tento lahodný koláčik. Recept na muffiny z kuchyne portálu Ženy v meste.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad