topspravy.sk mať prehľad
štvrtok, 19.9.2019 | Meniny má Konštantín

Rafinovaná FOTO sexi TWiiNS-ky: Ona je na nej úplne nahá?! (Topky)
BRATISLAVA - Sestry z dua TWiiNS patria bez pochýb k našim najsexi speváčkam. Aktuálne to opäť dokázala jedna z nich - Veronika Krúpa Nízlová (33). Na dovolenke totiž nafotila poriadne rafinovaný záber. Ona je na ňom úplne nahá?!

Plnou parou do kamennej steny: Pri pokuse o prekonanie rekordu zahynula známa osobnosť (Topky)
BENÁTKY – Pokus o ďalší rekord sa pre známeho talianskeho konštruktéra pretekárskych lodí Fabia Buzziho († 76) skončil tragicky. V utorok večer zahynul spolu s dvoma ďalšími členmi posádky tesne pred dosiahnutím cieľa. Ich čln narazil v plnej rýchlosti do kamennej steny neďaleko prístavu v Benátkach.

Dve Nemky podpálili veľký rodinný dom: Chceli ich vysťahovať (Topky)
MÜNSTER - Dve Nemky podpálili veľký rodinný dom neďaleko Münsteru, z ktorého ich mali vysťahovať. Výbuch, ktorý požiar spôsobil, nastražili práve na deň, na ktorý úrady stanovili ich vysťahovanie a odpálili ho vo chvíli, keď do domu vstúpili policajti.

Svetoznámy herec si zahral v Česku: Ten úbohý honorár mysleli vážne?! (Topky)
LONDÝN - Jeremy Irons sa preslávil úlohami romantických milencov, intelektuálov, ale aj psychopatov. Navštívil Slovensko aj Českú republiku, kde došlo ku kurióznej situácii.

Muž chcel v Kyjeve vyhodiť most do povetria, zadržala ho polícia (Topky)
KYJEV - Ukrajinská polícia zadržala muža, ktorý sa v stredu vyhrážal, že vyhodí do povetria most Metro v metropole Kyjev.

Thunbergová vyzvala členov Kongresu: Majú podniknúť skutočné kroky (Topky)
WASHINGTON - Švédska aktivistka za ochranu životného prostredia Greta Thunbergová vyzvala v stredu členov amerického Kongresu, aby "podnikli skutočné kroky" na zabránenie environmentálnej katastrofy. Informovala o tom agentúra AFP.

Zemetrasenie v NAKA, čistky avizoval prezident Lučanský: Mali to byť elitní policajti, neboli prínosom! (Topky)
BRATISLAVA - Rady elitných policajtov sa zužujú. Mužov, ktorí dlhé roky pracovali pre Národnú kriminálnu agentúru totiž postupne preraďujú na iné oddelenia. Paradoxne však nesmerujú "nahor", poputujú na nižšie pozície v rámci Policajného zboru. Dôvodom je zmena v štruktúrach, ktoré avizoval policajný prezident Milan Lučanský.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad