topspravy.sk mať prehľad
štvrtok, 9.4.2020 | Meniny má Milena

Ako cvičiť počas karantény? 4 osvedčené rady, vďaka ktorým to už nevzdáte (Pluska)
Nie je jednoduché zostaviť si tréningový plán. Ale predtým, ako začnete na sebe makať, sa na cvičenie pripravte. Aby ste neskončili skôr, než začnete.

VIDEO Vyrobili ste si s nami prútené hniezdo? Takto ho môžete efektne využiť (Pluska)
Poďte spolu s nami bojovať proti nude v časoch, keď nám okolnosti nedovoľujú, tráviť voľný čas presne podľa našich predstáv. Nedovoľme karanténe pokaziť nám Veľkú noc! Vyzdobme si príbytky a bavme sa.

Nesmie na vašom stole chýbať váza kvetov? Naplánujte si s nami záhon s kvetinami na rez a sušenie (Pluska)
Trvalky a letničky sú v čase kvitnutia najväčšou ozdobou záhrady. Zvoľte si druhy vhodné na rez či sušenie a tešte sa z ich krásy aj v pohodlí domova.

Vynikajúca a mimoriadne zdravá hliva! Dopestujte si ju doma a posilnite si imunitu (Pluska)
Doplnky výživy vo forme sirupu, tabliet či súčasť vitamínových cukríkov pre deti. Tu všade nájdeme prítomnú hlivu ustricovitú. Rokmi a neustálym výskumom je totiž dokázaná jej sila, ktorá pozitívne vplýva na náš imunitný systém. Pozitívom je, že okrem týchto preparátov si ju môžete dopestovať aj doma.

Odborník radí: Jednoduchý a účinný spôsob dekontaminácie zeleniny a ovocia (Pluska)
Veľmi účinný spôsob na povrchovú dekontamináciu zeleniny a ovocia od vírusov, baktérií i pesticídov si môžete spraviť aj doma. Potrebujete k tomu šporák, vodu a ľad.

Poradíme vám, ako vypestovať papučku zo semienok (Pluska)
Dobrý deň, dá sa vypestovať papučka zo semienka? Mám v záhrade papučky a po odkvitnutí ostávajú na mieste kvetov suché útvary podobné strukom a v nich je zrejme drobné semienko. Ďakujem.

Je to jednoduché! Osvojte si tieto rady a konečne sa budete tešiť z kvalitných koreňov PETRŽLENU (Pluska)
Petržlen je nenahraditeľným spoločníkom pri príprave mnohých jedál. Aj keď na pestovanie nie je náročný, občas sa stane, že s výsledkom nášho snaženia nie sme spokojní, Preto si pozrite najdôležitejšie kroky, na ktoré treba pri jeho pestovaní pamätať.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad