topspravy.sk mať prehľad
piatok, 18.10.2019 | Meniny má Lukáš

Pavol vyhral boj nad psoriázou. Namiesto mastičiek funguje najmodernejšia liečba (Pluska)
Psoriáza nie je len estetickým problémom kože, je to zápalové ochorenie, ktoré postihuje aj vnútorné orgány. Svoje o tom vie aj Pavol Čamek (27), ktorý so psoriázou žije už 12 rokov.

Ozdobte dom svetlonosmi! Rady a tipy k vyrezávaniu tekvíc, ktoré musíte poznať (Pluska)
Blíži sa víkend a vy sa naň môžete pripraviť milou aktivitou, pri ktorej sa určite zabavia malí aj veľkí. Zaobstarajte si tekvicu a vytvorte svetlonosa či inú tekvičkovú ozdobu, ktorá vám spríjemní domov a vyčarí pravú atmosféru jesene.

Pošťastila sa vám úroda orechov? Poznáme 4 super tipy na ich skladovanie (Pluska)
Zdravá a obľúbená úroda vlašských orechov nebola tento rok dopriata každému, kto má orech a bol na ňu zvyknutý. Veľkým problémom je totiž škodca- vrtivka orechová. Ak vás tieto nepríjemné starosti obišli a tešíte sa z chutných orieškov, pozrite si tipy a uschovajte si ich čo najdlhšie.

5 ročné deti bez obrazovky? Nové odporúčania sú prísne, vyhnite sa týmto chybám! (Pluska)
Deti multimédiá milujú a strávili by s nim aj hodiny. Zabavia ich, všeličo naučia, no môžu aj škodiť. Prečo by ste mali u drobcov obrazovky obmedziť na minimum?

Táto exotická trvalka spestrí záhon až do prvých mrazov (Pluska)
Pricestovala k nám z ďalekej Ázie a aj napriek veľkej vzdialenosti od svojej domoviny sa jej u nás darí. Najviac jej vyhovuje polotieň, ktorý je zabezpečia vyššie trvalky. Rozumie si aj s vyššími skalničkami. Ale hlavne kvitne až do novembra.

Každých 40 sekúnd zomrie na svete 1 samovrah. Ako by ste mohli pomôcť? (Pluska)
Samovrážd u nás tento rok oproti vlaňajšku pribudlo. Možno je niekto s pochmúrnymi myšlienkami aj vo vašom okolí. A pomôcť by mu mohlo jedno číslo.

VIDEOcvičenie: Zbohom silné stehná. TOP 5 cvičení, ktoré ťa dostanú do formy (Pluska)
Aj vás trápia trasúce sa stehná? Chcete si vypracovať štíhle nohy? Spoznajte 5 cvikov, ktoré vám v boji proti silným stehnám zaručene pomôžu.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad