topspravy.sk mať prehľad
piatok, 22.11.2019 | Meniny má Cecília

Primátorka píše radničné noviny sama. A aj sa v nich pochváli (Mediálne)
Primátorka mesta Sliač Ľubica Balgová je jedinou redaktorkou radničných novín Mestské novinky. Poukázala na to Transparency International Slovensko (TIS). V ostatnom dvojčísle sa tak s občanom prihovára primátorka prostredníctvom vlastných článkov, v ktorých okrem iného chváli aj svoju prácu. Sama tvrdí, že problém je v redakčnej rade a noviny nemá kto písať.

Vianoce na Joj: Popoluška, Rozboril, bez klasiky Sám doma na Štedrý deň (Mediálne)
Koncoročná programová štruktúra televízií už má takmer definitívnu podobu, ako každý rok bude obsahovať viacero filmových premiér a rozprávkové klasiky. Joj k tomu pridáva tradične aj špeciály niektorých vlastných formátov.

Bez bulváru a bez reklamy. RTVS spustila imidžovú kampaň pre spravodajstvo (Mediálne)
Verejnoprávna RTVS prišla s novými spotmi, v ktorých promuje svoje spravodajstvo. Jeho tváre vo videách tvrdia, že RTVS „prináša len to podstatné“ či „overené informácie bez balastu“. Kvalitu spravodajstva pritom nedávno spochybnila Transparency International a pred ňou aj samotní novinári RTVS s tým, že vidia nadprácu pre vládnu SNS.

Pozrite si najnovšie reklamy: Najkrajšie spoločné Vianoce 2019/Coop Jednota, Tri zariadenia ... (Mediálne)

Za zrušený dress code zbiera Poštovka ceny aj v zahraničí (Mediálne)
Poštová banka bodovala so svojou kampaňou Dress Release na dvoch medzinárodných súťažiach – ceny si odniesla z FEIEA Grand Prix v Zurichu aj EPICA Awards v Amsterdame. Zrušenie dress code vo firme pripravila v rámci internej komunikácie v spolupráci s agentúrou Wiktor Leo Burnett.

Pozrite si najnovšie reklamy: Pripravte si tie najchutnejšie Vianoce/Billa, Elektrické ... (Mediálne)

Google obmedzí cielenie politickej reklamy na konkrétnych ľudí (Mediálne)
Americká internetová spoločnosť Google znemožní inzerentom zacieliť politickú reklamu na konkrétnych používateľov na základe ich politických preferencií. Naďalej však bude možné politickú reklamu cieliť podľa veku, pohlavia či bydliska používateľov.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad