topspravy.sk mať prehľad
pondelok, 23.9.2019 | Meniny má Zdenka

Politický marketing v štýle Tarantina a Narcos? Táto žena to dokázala (Mediálne)
Digitálny týždeň | A tiež: Štát rozdá e-dotácie / Starbucks konkuruje Apple a Google Pay / Sú verejnoprávne média nerelevantné? / ADMA Academy VOL #3

Pozrite si najnovšie reklamy: Stvorené pre dobrodružstvo/Mitsubishi ASX, Jesenné výhody/Peugeot (Mediálne)

Hovoriaca sova je „tvárou“ aplikácie ČSOB. Pozrite spot novej kampane (Mediálne)
ČSOB pokračuje v komunikačnom koncepte, ktorý predstavila vlani na jeseň. Biela polárna sova sa v najnovšej kampani z dielne agentúry MUW Saatchi & Saatchi stáva „tvárou“ jej mobilnej aplikácie.

Verejnoprávne médiá majú problém zaujať mladých a ľudí s nižším vzdelaním (Mediálne)
Ľudia, ktorí vyhľadávajú správy verejnoprávnych médií, sú starší, vzdelaní a politicky diverzifikovaní. Vyplýva to zo zistení britského inštitútu Reuters Institute for the Study of Journalism. Verejnoprávne médiá majú podľa neho vo viacerých európskych krajinách ďaleko od ambícií zlepšovať sa v online a ponúkať tak univerzálne spravodajstvo. Riskujú, že časom sa stanú pre väčšinu ľudí irelevantné.

Mall.sk spustil vianočnú kampaň. V polovici septembra (Mediálne)
Internetový obchod Mall.sk spúšťa svoju vianočnú kampaň „S nami Vianoce v pokoji prežijete“. Jej štart naplánoval na polovicu septembra. Načasovanie sa odvíja aj od hlavnej myšlienky, že tohtoročné Vianoce majú zákazníci prežiť v pokoji.

Rada Európy žiada, aby zrušili súdne konania voči zavraždenej novinárke (Mediálne)
Komisárka Rady Európy (RE) pre ľudské práva Dunja Mijatovičová vyzvala maltského premiéra Josepha Muscata, aby zrušil žaloby za urážku na cti a očakávané súdne procesy proti rodine zavraždenej novinárky Daphne Caruanovej-Galiziovej.

Začal sa proces v kauze prípravy vraždy. Volzová vypovedá (Mediálne)
Na Okresnom súde Bratislava II sa v piatok začal proces s bývalým riaditeľom televízie Markíza a exministrom hospodárstva Pavlom Ruskom, ktorý je obžalovaný v prípade prípravy vraždy svojej bývalej spoločníčky Silvie Volzovej, ktorá v týchto chvíľach vypovedá.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad