topspravy.sk mať prehľad
pondelok, 24.2.2020 | Meniny má Matej

RTVS bude v novom súťažnom formáte hľadať Naj školu (Mediálne)
RTVS štartuje novú zábavnú súťaž s názvom Naj škola. Prihlásiť sa do nej môžu základné školy zo všetkých okresov na Slovensku.

Burger King chce, aby ste sa pozerali na plesnivý hamburger (Mediálne)
Burger King v Spojených štátoch oznámil, že začne predávať svoju vlajkový Whopper burger bez umelých prísad v štýle jemu vlastnom – provokatívnou kampaňou. Typický obrázok šťavnatého mäsa a chrumkavej žemle vystriedal v novom spote pohľad na beztvarú masu plesne.

Pozrite si najnovšie reklamy: Kedy preladiť?/Cezantenu. ... (Mediálne)

Imagine po slovensky. Umelci zložili pieseň pre Jána a Martinu (Mediálne)
Slovensko si v týchto dňoch pripomína druhé výročie smrti investigatívneho novinára Jána Kuciaka a archelogičky, Kuciakovej snúbenice Martiny Kušnírovej. Skupina slovenských umelcov sa spojila a spoločne naspievali skladbu Predstavujem si krajinu.

Pozrite si najnovšie reklamy: Chceme aby bol váš život jednoduchší/Telekom, Kakaový ... (Mediálne)

Sporiteľňa varuje pred podvodným webom. Propaguje na nej bitcoin (Mediálne)
Slovenská sporiteľňa upozorňuje na falošnú webstránku, ktorá šíri nepravdivé informácie o obchodovaní s kryptomenami. Podvodná stránka sa navonok prezentuje tak, že ide o známy slovenský informačný portál Aktuality.sk, tiež sa odvoláva na ďalšie relevantné médiá.

Joj získala Pyca, moderovať bude novú spevácku šou s celebritami (Mediálne)
Televízie Joj a Prima po spolupráci na šou Česko Slovensko má talent kooperujú aj na novom formáte The Masked Singer. Jeho lokálnu verziu uvedú obe stanice na obrazovky v marci. V programe, ktorý uspel na viacerých trhoch, vystupujú spievajúce celebrity v prestrojení a ich identitu hádajú okrem divákov ďalšie známe osobnosti.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad