topspravy.sk mať prehľad
štvrtok, 19.9.2019 | Meniny má Konštantín

Liškov Čerepovec prehral v Podoľsku, víťazne Jaroslavľ (Hokej)
Slovenský útočník Adam Liška sa bodovo nepresadil v drese Severstaľu Čerepovec na ľade Víťazu Podoľsk v stredajšom zápase KHL. Jeho tím s priebežným lídrom Západnej konferencie prehral 1:4. Čerepovec je momentálne na poslednej priečke.

Martin porazil v prestrelke Trnavu, víťazne aj Topoľčany a Skalica (Hokej)
Hokejisti Martina porazila v prestrelke na domácom ľade Trnavu 8:5. Víťazstvá si pripísali aj mužstvá Skalice, Topoľčian a Považskej Bystrice.

Slováci v stredajších zápasoch fínskej Liigy nebodovali (Hokej)
Ani jeden zo slovenských hokejistov pôsobiacich vo fínskej najvyššej súťaži sa v stredajších zápasoch Liigy bodovo nepresadil.

Víťazstvo s pachuťou sklamania (Hokej)
Po dvoch prehrách proti tímom od Hrona si popradskí hokejisti nepripúšťali nič iné, než víťazstvo nad Budapešťou. Výhru do tabuľky napokon pripísali, no od stopercentnej spokojnosti mali ďaleko. V tretej tretine si totiž museli vypočuť piskot divákov, ktorí len neveriacky krútili hlavami nad tým, čo sa to na ľade deje.

Raz to prísť muselo. Michalovčania prijali prehru s pokorou (Hokej)
Po dvoch domácich víťazstvách sa slnili líšky zo Zemplína na čele tabuľky. Prišiel však prvý výjazd z mesta a na konto Dukly pribudla prvá prehra.

Detva takmer otočila stratené derby, Sýkora: Je nám to prd platné (Hokej)
Prebiehala 31. minúta derby zápasu Detvy so Zvolenom. Po presnom Miloša Kelemena svietil na tabuli stav 1:4 a zdalo sa, že bryndziarov na ceste za druhým sezónnym triumfom nemôže nič zastaviť. Húževnatí domáci však dvoma gólmi v rozmedzí troch minút znížili 3:4. A hoci ešte v druhej tretine prišiel gól Hansena na 3:5, v treťom dejstve dokázali medvede vyrovnať na 5:5.

Roman opustil kemp Calgary, sezónu odohrá v juniorskej WHL (Hokej)
Slovenský hokejista Miloš Roman už nepokračuje v kempe Calgary Flames. Vedenie klubu NHL ho poslalo do tímu Vancouver Giants, sezónu tak odohrá v kanadskej juniorskej súťaži Western Hockey League (WHL), kde strávil aj predchádzajúce dva ročníky. Okrem Romana neprežili prvé škrty v kádri Flames ani brankár Dustin Wolf a krídelník Dmitrij Zavgorodnij.

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory