topspravy.sk mať prehľad
štvrtok, 9.4.2020 | Meniny má Milena

Dnešný deň v histórii - posledný gól Gordieho Howa, rozlúčka s Joe Louis Arénou (Hokej)
Hokejové dianie utíchlo a nám tak ostáva iba spomínať na krásne momenty, ktoré nám hráči ponúkli v tento deň v bohatej histórii.

CCM a hokejové hviezdy venujú zdravotníkom 500 000 masiek (Hokej)
Ako sme vás už informovali, výrobca hokejového výstroja Bauer preorientoval svoju súčasnú pozornosť na výrobu ochranných štítov a zapojil sa tak do boja proti pandémii koronavírusu. Bokom však neostal ani jeho konkurent CCM.

Lafreniere predpokladanou jednotkou draftu, Chromiak s nádejou na 2. kolo (Hokej)
Kanadský hokejový útočník Alexis Lafreniere si udržal najvyššie miesto v záverečnom rebríčku skautov pred tohtoročným draftom NHL. Rebríček zverejnil v stredu centrálny skautský úrad NHL.

Bakošovi imponovalo bratislavské publikum, štart novej sezóny si nevie predstaviť (Hokej)
Do bratislavského Slovana prichádzal s vizitkou muža, ktorý preslávil meno jeho najväčšieho rivala. Juraj Bakoš priviedol „oceliarov“ k piatim majstrovským titulom a od jeho odchodu sa ešte Košičania nedostali ďalej ako do štvrťfinále.

Schellingová sa zapísala do histórie, bude generálnou manažérkou SC Bern (Hokej)
Florence Schellingová je prvá žena na svete, ktorá sa ujme pozície generálneho manažéra v poprednom mužskom hokejovom klube.

Vo Zvolene vyčíslili škody, čoskoro oznámia meno nového trénera (Hokej)
Hokejový klub HKM Zvolen prišiel pre predčasne ukončenú sezónu o 307.500 eur. Prezident klubu Dušan Mráz v rozhovore pre klubový web uviedol, že aj napriek ťažkej situácii pracujú na obsadení postu hlavného trénera. Podľa prezidenta klubu to v prvom rade musí byť uznávaný odborník s ľudskými kvalitami.

"Pešoutovo dieťatko" Mikúš predĺžil zmluvu s Karlovými Varmi (Hokej)
Slovenský hokejový útočník Tomáš Mikúš predĺžil o rok zmluvu s českým extraligistom HC Energie Karlove Vary. Na západe Čiech tak 26-ročného hráča čaká už tretia sezóna.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad