topspravy.sk mať prehľad
nedeľa, 19.1.2020 | Meniny má Drahomíra

V Zápase hviezd triumf tímu Gáborík, Nagy sa zaskvel v súťažiach (Hokej)
V Zápase hviezd hokejovej Tipsport ligy zvíťazil Tím Mariána Gáboríka nad Tímom Mariána Hossu 16:14. Zaplnený zimný štadión v Trenčíne tlieskal mnohým vydareným akciám a v zápase hranom 3x10 minút sa najviac darilo Jordanovi Hickmottovi, autorovi hetriku, ktorého vyhlásili aj za najlepšieho hráča stretnutia.

Slovenky si po výhre nad Nemkami zahrajú semifinále (Hokej)
Slovenské hokejistky na ZOH mládeže 2020 vyhrali nad Nemkami 2:1 a postúpili do semifinále. V ňom sa stretnú s Japonkami.

Hudáček slávi v Zápase hviezd, pripísal si aj asistenciu (Hokej)
V nedeľnom finále Zápasu hviezd hokejovej KHL zvíťazil Výber Bobrovovej divízie nad Výberom Tarasovovej divízie 7:6 po samostatných nájazdoch. Július Hudáček odchytal prvý polčas duelu, v druhom ho nahradil Ivan Bočarov. V samostatných nájazdoch sa dostal do bránky opäť slovenský reprezentant a neprekonal ho ani jeden z hráčov súpera. Rozhodujúci nájazd premenil Mikko Lehtonen.

Gáborík si doberal Hossu, Lintner myslí už na ďalší All Star víkend (Hokej)
Riaditeľ Tipsport Ligy Richard Lintner považuje nedeľňajší Zápas hviezd v Trenčíne za jeden z najlepších, aké doteraz videl. Akciu si pochvaľovali aj samotní aktéri, na druhej strane však zostal na tvári Mariána Hossu smútok. Manažéra zdolaného tímu totiž čaká od svojho soka Marián Gáboríka niekoľkodňové podpichovanie. Gáborík sa netajil tým, že svoje mužstvo cez prestávku motivoval, konkrétne veci však prezradiť nechcel.

Manheim nedal šancu Augsburgu (Hokej)
Hokejisti Adleru Mannheim zvíťazili v nedeľňajšom zápase 39. kola nemeckej DEL nad Augsburg Panther 4:0.

Hudáček si pripísal asistenciu pri výhre jeho divízie (Hokej)
V prvom nedeľnom semifinále Zápasu hviezd hokejovej KHL zvíťazil v moskovskej VTB aréne Výber Bobrovovej divízie v bránke so Slovákom Júliusom Hudáčkom nad Výberom Černyševovej divízie 7:4.

Topoľčany neprekvapili, "Osemnástku" porazili (Hokej)
Hokejisti HC Topoľčany zdolali vo vloženom zápase SHL reprezentáciu Slovenska do 18 rokov 4:2.

Třincu k výhre pomohli Slováci, Hudáček vsietil gól (Hokej)
V nedeľnom zápase 38. kola najvyššej českej hokejovej ligy zvíťazil v súboji dvoch minuloročných finalistov play off Třinec nad aktuálnym lídrom súťaže z Liberca 4:3.

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory