topspravy.sk mať prehľad
sobota, 7.12.2019 | Meniny má Ambróz

Výsledky zápasov NHL 07.12.2019 (Hokej)
Výsledky zápasov NHL 07.12.2019: NY Rangers : Montreal (1:2) Pittsburgh : Arizona (2:0) New Jersey : Chicago (1:2) Edmonton : Los Angeles (2:1) Anaheim : Washington (0:0)

Jedna séria strieda druhú. Zvolenčania strávia aj druhú prestávku bez nálady (Hokej)
Jedna séria strieda druhú. V druhej polovici októbra vyhrali zvolenskí hokejisti šesťkrát v rade, no pred prvou reprezentačnou prestávkou utrpeli štyri prehry.

Trpký plyšový dážď privolaný piskotom (Hokej)
Takto to teda vyzerať nemalo. Takmer tritisíc divákov prichádzalo na michalovský štadión v mikulášskej nálade a s pripravenými plyšovými hračkami. Tie mali hodiť na ľadovú plochu po prvom góle Dukly. Kým im však na to dali „líšky“ dôvod, kypela v nich žlč a tribúnami sa ozýval piskot. Prvý presný zásah z hokejky Mareka Mašlonku totiž prišiel až v 36. minúte za stavu 0:5.

AHL: Cehlárik s gólom, Lantoši s dvoma asistenciami pri úspechu Providence (Hokej)
Slovenský hokejista Peter Cehlárik strelil siedmy gól v tejto sezóne nižšej zámorskej súťaže AHL.

Tatar sa podieľal na triumfe Montrealu, Washington s Pánikom natiahol sériu víťazstiev (Hokej)
Slovenský hokejista Tomáš Tatar si pripísal šestnástu asistenciu v tomto ročníku NHL. Podieľal sa ňou na víťazstve Montrealu na ľade New Yorku Rangers 2:1, keď v 11. minúte prihral na otvárací zásah Brendana Gallaghera. Víťazný gól strelil Nate Thompson 67 sekúnd pred koncom riadneho hracieho času.

Slovenský súboj pre Bakoša, výraznou mierou prispel k víťazstvu Admiralu (Hokej)
Slovenský hokejista Martin Bakoš v sobotňajšom zápase KHL výrazným spôsobom pomohol Admiralu Vladivostok k domácemu víťazstvu nad Červenou hviezdou Kchun-lun 5:4 po samostatných nájazdoch.

Rýchly návrat Marinčina, Toronto ho opäť povolalo z farmy (Hokej)
Vedenie klubu NHL Toronto Maple Leafs opäť povolalo slovenského hokejistu Martina Marinčina z farmárskeho tímu Toronto Marlies (AHL). Dvadsaťsedemročný Marinčin bude siedmym obrancom v kádri "javorových listov", ktorých v sobotu čakal duel na ľade obhajcu trofeje St. Louis Blues.

Barani v šlágri kola zdolali belasých v predĺžení. Bartánus: Dnes to bol play-off zápas od začiatku do konca (Hokej)
Banskobystrickí hokejisti zvládli vypätý súboj s bratislavským Slovanom, keď prvé mužstvo tabuľky zdolali v dramatickom zápase 2:1 po predĺžení. O dvojbodovom zisku Bystričanov rozhodol v predĺžení Jordan Hickmott.

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory