topspravy.sk mať prehľad
piatok, 3.7.2020 | Meniny má Miloslav

Orange: k smartfónu Huawei dostanete smart hodinky alebo slúchadlá za polovicu (fóny)
Ku ktorémukoľvek smartfónu Huawei, ktorý si kúpite k novému paušálu s viazanosťou, si môžete dokúpiť s 50 % zľavou bezdrôtové slúchadlá s ANC alebo inteligentné hodinky rovnakej značky.

ČSOB spustila na Slovensku Google Pay (fóny)
Po dvoch rokoch od uvedenia platobnej služby Googlu na Slovensku sa medzi podporované banky začlenila aj ČSOB. Zatiaľ si môžete pridať iba Mastercard.

Motorola One Fusion+ a Moto G Pro na Slovensku (fóny)
Motorola uviedla na Slovensku dvojicu noviniek strednej triedy, ktoré zaujmú výborným pomerom cena / výkon. Jedna ponúkne vysúvaciu prednú kameru a 5000 mAh batériu, druhá integrované dotykové pero. (živé fotografie)

Orange zaradil do ponuky 16 noviniek (fóny)
Portfólio Orangeu sa rozšírilo o 16 technologických noviniek. Vyberať môžete z 11-tich nových telefónov, v ponuke sú ďalšie smart hodinky, váha od Xiaomi, USB modem, párty fotoaparát Fujitsu a elektrická kolobežka Ninebot by Segway.

Honor 9A prichádza na Slovensko s darčekom (fóny)
Na Slovensku odštartoval predpredaj lacného dual SIM androidu s trojitým fotoaparátom a 5000 mAh batériou. Vo vybraných obchodoch vám k nemu pribalia užitočný darček - fitnes náramok Honor Band 5.

Lenovo ThinkSmart View - pomocník pre videokonferencie (fóny)
Novinka od Lenova poslúži ako druhý monitor pri videokonferenciách, na zobrazenie agendy a iných úloh, pričom na propojenom notebooku môžete pokračovať v práci.

Xiaomi Redmi 9A (fóny)
Lacný dual SIM android so 6,5'' HD+ displejom, čipsetom Helio G25, 2 GB RAM, 13 Mpix single fotoaparátom a 5000 mAh batériou.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad