topspravy.sk mať prehľad
štvrtok, 19.9.2019 | Meniny má Konštantín

Seidl o aute pre rok 2020: Stále je to otvorené (Formula 1)
Náskok McLarenu na štvrtom mieste pohára konštruktérov sa v posledných dvoch víkendoch výrazne stenčil. Šéf McLarenu Andreas Seidl však kvôli tomu nechce narušiť vývojový plán svojho tímu. Ten sa už značne orientuje na budúcoročný model MCL35.

Norris: Začínal som na dvoch kolesách (Formula 1)
Mladý britský pilot Lando Norris vzdal na Veľkej cene Talianska hold svojmu idolu, hviezde MotoGP, Valentinovi Rossimu. Ten sa ale preslávil pretekaním na dvoch kolesách, kým Lando jazdí na štyroch. Dôvod je ten, že Norris má k motorkám veľmi blízko, ako chlapec to na nich skúšal, napokon si však vybral autá.

Hamilton: S pribúdajúcim vekom som sa stal viac tímovým hráčom (Formula 1)
Lewis Hamilton má našliapnuté k šiestemu titulu majstra sveta. Čelí však stále tvrdšej konkurencii mladých pilotov, ktorí chcú získať slávu pre seba. Podľa britského šampióna sa jeho prístup k pretekaniu za tie roky veľmi zmenil.

Magnussen: Fyzicky najnáročnejšie podujatie sezóny (Formula 1)
Tento víkend nás v Singapure čaká z niekoľkých hľadísk mimoriadne zaujímavé podujatie. Jedná sa o nočné preteky, navyše sa jazdí na mestskom okruhu, kde piloti majú omnoho menší priestor na nápravu chyby.

Albon: Takmer ako domáci víkend (Formula 1)
Pilota Red Bullu Alexandra Albona čakajú takmer domáce preteky. Singapur je jeho thajskej domovine najbližšie spomedzi všetkých podujatí. Je to ale tiež miesto, kde Alex nikdy predtým nepretekal. Jedná sa pritom ešte len o jeho tretí štart v aute top tímu.

Marko o motorovej záhade Ferrari: Hlavne Renault a Mercedes na nich ukazujú prstom (Formula 1)
Ako sme vás už informovali, konkurentom sa príliš nepozdáva mimoriadne extrémny výkon pohonných jednotiek Ferrari. Nechápu, ako je vôbec možné, že červení ostatným tak odskočili.

Hülkenberg: V roku 2016 som mal blízko podpisu s Haasom (Formula 1)
Nemecký pilot Nico Hülkenberg nemá pre budúcu sezónu zatiaľ žiadny angažmán. Dlho to tak ale zrejme neostane, je vysoko pravdepodobné, že čoskoro potvrdí svoju dohodu s americkým tímom Haas.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad