topspravy.sk mať prehľad
nedeľa, 19.1.2020 | Meniny má Drahomíra

Iránsky prezident: Americká vláda prináša iba nepokoj (eTREND)
Iránsky prezident Hasan Rúhání označil v sobotu prezidenta USA Donalda Trumpa za „globálneho agitátora“ a obvinil ho zo zhoršenia situácie vo viacerých regiónoch sveta.

Ako si nájsť dobrú prácu. V roku 2030 (eTREND)
Mladý človek si budúce zamestnanie aj štúdium môže vyberať na základe rôznych parametrov. Niekto dá na odporúčania rodičov, iný svoj kariérny život plánuje podľa detských snov.

Koľko peňazí chcete na dobrú starobu a čo budete vtedy robiť (eTREND)
Záložky na víkend | Cez pracovný týždeň človek často natrafí na mnoho zaujímavých článkov, ktoré sú však také dlhé, že nie je čas sa na ne sústrediť. A kým príde víkend, stratia sa vo víre internetu. V rubrike Záložky na víkend vám ponúkame zaujímavé články, na ktoré sa najlepšie sústreďuje pri dlhej sobotnej či nedeľnej káve.

Na začiatku roka so zlou náladou. Niektoré firmy plánujú prepúšťanie (eTREND)
Neveselo to hneď na úvode roka vyzerá so slovenskou ekonomikou očami priemyselníkov, stavebníkov, ale aj spotrebiteľov.

Túry za chľastom končia. Malorka ich zakázala na vybraných miestach (eTREND)
Regionálna vláda na španielskych Baleárskych ostrovoch v piatok schválila zákon, ktorý zakazuje tzv. „túry za chľastom“, keď sú turisti povzbudzovaní k nadmernému pitiu. Informovali o tom španielske médiá. Cieľom nového nariadenia je ukončiť špecializované prehliadky barov, tzv. party dva v jednom, šťastné hodiny a nápoje zadarmo v obľúbenej dovolenkovej destinácii.

13. dôchodok aj prídavok. Fico pred voľbami pridáva nové sľuby (eTREND)
Žiadna politická strana v histórii Slovenska neprešla takým mediálnym masakrom ako Smer-SD. Vo svojom príhovore to uviedol predseda strany Robert Fico na sobotňajšej programovej konferencii Smeru-SD v Banskej Bystrici. Zároveň si myslí, že strana má na to, aby vyhrala vo februári parlamentné voľby. Rovnako pochválil prácu vlády SR a premiéra Petra Pellegriniho (Smer-SD). Pripomenul i to, že Smer-SD je čisto antifašistická strana.

Bratislavská mestská časť spúšťa parkovanie len pre domácich (eTREND)
Na najstaršom ružinovskom sídlisku 500 bytov na Nivách v Bratislave začne od budúceho týždňa fungovať prvá zóna rezidentského parkovania, teda s prednostným parkovaním pre miestnych obyvateľov. Mestská časť spustí pilotný projekt v pondelok 20. januára. Od tohto termínu má začať dohliadať na pravidlá parkovania aj mestská polícia.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad