topspravy.sk mať prehľad
štvrtok, 19.9.2019 | Meniny má Konštantín

8 jednoduchých krokov, ktoré stopnú padanie vašich vlasov (Bratislavské noviny)
(pr) Dobrý účes môže dramaticky zmeniť váš vzhľad, skryť nedokonalosti tváre a naopak jednotlivé črty zdôrazniť. Funguje to rovnako u mužov aj žien. Ale bohužiaľ, po 30-ke, sa už nie každý môže pýšiť hustými vlasmi. Stáva sa tiež, že vlasy začínajú ľuďom vypadávať aj oveľa skôr.

Mesto plánuje takmer dva mesiace opravovať vozovku na Dvojkrížnej (Bratislavské noviny)
V Bratislave plánuje mesto začať od piatka (20. 9.) 10.00 h opravovať vozovku, chodník a zastávky MHD na ulici Dvojkrížna v mestskej časti Vrakuňa. Rekonštrukcia bude v úseku od Čiližskej po Kazanskú ulicu, smer Odeská ulica a Most pri Bratislave. Upozorňuje na to starosta Vrakune Martin Kuruc na sociálnej sieti.

Ocenenie Ružinova bude in memoriam udelené Alfrédovi Wetzlerovi (Bratislavské noviny)
Alfréd Wetzler, ktorý patrí spolu s Rudolfom Vrbom k zabudnutým hrdinom druhej svetovej vojny, a to napriek tomu, že ako prví podali správu o koncentračných táboroch, dostane im memoriam verejné ocenenie bratislavskej mestskej časti Ružinov. Práve v tejto mestskej časti prežil Wetzler svoj život po úteku z koncentračného tábora Auschwitz-Birkenau.

FOTO a VIDEO: Na Novej scéne bude mať v piatok a v sobotu premiéru nový muzikál Bedári (Bratislavské noviny)
Divadlo Nová scéna uvedie v dňoch 20. a 21.septembra 2019 slovenskú premiéru najslávnejšieho muzikálu všetkých čias – Les Misérables, teda Bedári. Predstavenie sa stane pevnou časťou repertoáru Novej scény a je prvou premiérou v divadelnej sezóne 2019/2020.

Na karloveskej radiále odstraňujú koľaje od Harmincovej po Hanulovu (Bratislavské noviny)
V rámci aktuálne realizovanej modernizácie Karlovesko-dúbravskej električkovej radiály v Bratislave pokračujú s demontážou a odstránením električkových koľají od Harmincovej po Hanulovu ulicu. Hlavné mesto upozorňuje, že koľajnice budú prevážať do areálu Dopravného podniku Bratislava do vozovne Jurajov dvor.

Vo štvrtok sa bude robiť v Starom Meste plošný monitoring ľudí bez domova (Bratislavské noviny)
Mimovládne organizácie, dobrovoľníci, ľudia z komunít, pozorovatelia z Veľkej Británie vo štvrtok 19. septembra 2019 obsadia ulice Starého Mesta Bratislava, aby zistili, koľko ľudí žije na ulici a aké sú ich potreby a ciele.

Dobrovoľníci Bielej pastelky vyjdú do ulíc už tento piatok: Máte možnosť pomôcť aj vy (Bratislavské noviny)
Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska (ÚNSS) organizuje už po 18. raz zbierku Biela pastelka. Dobrovoľníci vyjdú do ulíc v piatok (20. 9.).  Ambasádorkou zbierky je už druhý rok moderátorka Adela Vinczeová.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad