topspravy.sk mať prehľad
streda, 23.9.2020 | Meniny má Zdenka

Orange prináša najlacnejší dátový paušál Data 1 € (fóny)
Operátor rozšíril svoje portfólio mobilných internertov a ponúka nový program so 100 MB predplatených dát a následnou spomalenou rýchlosťou bez doplatku.

Na jeden záber: Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G (fóny)
Videorecenzia najnovšieho top modelu série Galaxy Note s vylepšeným dotykovým perom S Pen, zaobleným 6,9'' WQHD+ displejom a výborným fotoaparátom.

Telekom: TOP5 najpredávanejších smartfónov a tabletov v auguste (fóny)
Augustový rebríček najpredávanejších smartfónov je bez zástupcu značky Huawei. Nájdeme tu tri Samsungy, jedno Xiaomi a svoj model tu má aj Apple.

Americké súdy blokujú TikTok a WeChat. Trump sa však chce dohodnúť (fóny)
Po Huawei čelí americkým obvineniam z narušenia bezpečnosti aj TikTok. Do hry sa už nejaký čas mieša Donald Trump, ktorý sa pokúša dohodnúť na odkúpení časti sociálnej siete americkými firmami.

Microsoft kúpil ZeniMax Media, vlastníka slávnych štúdií Bethesda a id Software (fóny)
Autori sérií Wolfenstein, Doom, Fallout či Dishonored majú nový domov. Akvizíciou spoločnosti ZeniMax Media ich získal pod svoje krídla Microsoft. Všetky herné značky tak doplnia ponuku predplatného Xbox Game Pass.

Apple iPad Air (2020) (fóny)
Ďalšia generácia 6 mm tenkého tabletu s 10,9'' Retina displejom, výkonným čipsetom A14 Bionic, 12 Mpix fotoaparátom, stereo reproduktormi, USB-C konektorom, Touch ID a podporou pre Apple Pencil 2. generácie.

OnePlus 8T príde 14. októbra (fóny)
Výrobca začal na svojom webe a sociálnych sieťach lákať na pripravovanú novinku osmičkovej série, ktorá má priniseť rad nových a vylepšených technológií.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad