topspravy.sk mať prehľad
nedeľa, 19.1.2020 | Meniny má Drahomíra

3 spôsoby, ako vkročiť do nového roka (Bratislavské noviny)
(pr) Aby sa vám pri takomto „behu“ na dlhé trate nepodlomili kolená, nezakopli ste a nezablúdili, máme tu pre vás tri ponuky, vďaka ktorým vkročíte do nového roka s lepšou výbavou a podmienkami.

Čakajú vaše deti vysvedčenia? Žiaci by mali pred polročným skúšaním jesť pestrú stravu, tvrdí psychologička (Bratislavské noviny)
Žiaci by pred záťažou, ktorá ich čaká v najbližších dňoch v súvislosti s polročným skúšaním a opravami známok, mali jesť pestrú a vyváženú stravu. Rovnako by nemali zabúdať na raňajky

Mesto je na sneženie pripravené: Nie je vylúčený ani celomestský posyp komunikácií (Bratislavské noviny)
Hlavné mesto sa pripravuje na sneženie, ktoré sa aj na území Bratislavského kraja očakáva v sobotu večer a v noci zo soboty na nedeľu (19. 1.). Mestský komunálny podnik preto preventívne posypáva chodníky a cyklotrasy, ťažká technika vykonala preventívny posyp mestských ciest.

Požiar na Bartókovej: Tu je ďalšia bilancia, obyvateľom chce pomôcť aj mesto (Bratislavské noviny)
Mesto Bratislava a mestská časť Staré Mesto deklarujú pripravenosť pomôcť dotknutým obyvateľom po piatkovom (17. 1.) výbuchu a následnom požiari v jednom z bytov na Bartókovej ulici v hlavnom meste.

Polícia vyšetruje okolnosti dvoch lúpežných prepadnutí na Sibírskej a na Žabom majeri (Bratislavské noviny)
Bratislavskí policajti vyšetrujú dva prípady lúpežných prepadnutí.

Ružinov spúšťa v pondelok prvú zónu rezidentského parkovania (Bratislavské noviny)
Na najstaršom ružinovskom sídlisku 500 bytov na Nivách v Bratislave začne od budúceho týždňa fungovať prvá zóna rezidentského parkovania, teda s prednostným parkovaním pre miestnych obyvateľov.

Karlovešťania spísali petíciu, sťažujú sa na hlučnosť obnovenej električkovej trate (Bratislavské noviny)
Obyvatelia Karovej Vsi žijúci v blízkosti zmodernizovanej časti električkovej trate Karlovesko-dúbravskej radiály, sa sťažujú na nadmerný hluk. Spísali preto petíciu, v ktorej hlavné mesto, Dopravný podnik Bratislava i ďalšie úrady informujú, že prejazdy električiek po zrekonštruovanej trati vytvárajú rezonujúci hluk, ktorý podľa nich prevyšuje parametre novej trate a hygienickej úrovne.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad