topspravy.sk mať prehľad
nedeľa, 27.9.2020 | Meniny má Cyprián

Futbalisti Spartaka Trnava zvíťazili v sobotňajšom zápase 8. kola Fortuna ligy na ihrisku FK Senica 2:0. Hostí poslal v 40. minúte do vedenia Martin Bukata, výhru poistil v 70. minúte Saymon Cabral.

Vicemajster MŠK Žilina utrpel už štvrtú prehru v tejto fortunaligovej sezóne. V sobotňajšom zápase 8. kola podľahol domácemu FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble hladko 0:4, keď už po prvom polčase prehrával 0:3.

Extraliga: Tatran Prešov s hladkým víťazstvom, bratislavský ŠKP nestačil na Považskú Bystricu (Šport)

Hádzanári Tatrana Prešov zdolali v sobotňajšom zápase 4. kola extraligy na domácej palubovke Košice Crows 41:24.

Medzinárodná biatlonová únia počíta vo Svetovom pohári iba s dvoma dejiskami (Šport)

Svetový pohár v biatlone 2020/2021 bude mať v tomto kalendárnom roku štyri diely, ale iba vo dvoch dejiskách.

MOL liga: Iuventa Michalovce s tesnou výhrou v Šali, Plzeň remizovala so Sláviou (Šport)

Hádzanárky Iuventy Michalovce vyhrali v sobotňajšom zápase 5. kola MOL ligy na palubovke HK Slovan Duslo Šaľa tesne 22:21.

Extraliga žien: Pezinok prehral na domácej palubovke, Nové Mesto nad Váhom a Trnava víťazne (Šport)

Volejbalistky Strabag VC Bilíkova Pezinok prehrali v sobotňajšom domácom zápase 2. kola extraligy žien s Volley project UKF Nitra 1:3.

Svetielko v tme. Slovan Bratislava stlmil kritiku, doma rozdrvil Ružomberok (Šport)

Úradujúci slovenský futbalový majster ŠK Slovan Bratislava deklasoval v sobotňajšom zápase 8. kola Fortuna ligy na Tehelnom poli MFK Ružomberok 5:0. Zverencom trénera Darka Milaniča patrí po výhre druhé miesto v neúplnej tabuľke, za lídrom z Dunajskej Stredy zaostávajú o päť bodov, DAC má však k dobru nedeľný duel s Trenčínom.

Futbalisti FC Nitra zdolali v sobotňajšom súboji 8. kola Fortuna ligy ŠKF Sereď 3:0. V domácom drese sa dvakrát strelecky presadil Michal Faško.

Žofčák režíroval triumf Michaloviec nad Pohroním. Odlepili sa z dna tabuľky (Šport)

Futbalisti MFK Zemplín Michalovce zvíťazili v zápase 8. kola Fortuna ligy nad FK Pohronie Žiar nad Hronom 2:0. O góly domácich sa postarali v 15. minúte Igor Žofčák a v 53. minúte Matej Trusa.

Golf-ME18: Slovenky podľahli Francúzkam, dosiahli však historicky najlepšie umiestenie (Šport)

Mladé slovenské golfové reprezentantky obsadili na ME dievčenských tímov v Hrubej Borši ôsme miesto.

Dávid Bondra chce presvedčiť v „slovenskom” oslabení v čínskom klube hrajúcom v Moskve (Šport)

Dávid Bondra ešte počas prvej vlny pandémie koronavírusu vyjadril túžbu, že by chcel pokračovať v čínskom Kchun-lune. Prianie sa mu splnilo, v novej sezóne odohral v drese klubu KHL už tri zápasy.

SBL: Levice na úvod vysoko zdolali Prievidzu, Inter Bratislava zvládol napínavý duel (Šport)

Basketbalisti tímu Patrioti Levice vstúpili do nového ročníka SBL domácim víťazstvom nad BC Prievidza 79:46.

Česká liga: Greššák sa zaskvel. Nahral na gól a prispel k čistému kontu (Šport)

Futbalisti Sigmy Olomouc zvíťazili v sobotňajšom dueli 5. kola najvyššej českej súťaže na ihrisku Zlína 1:0.

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory