topspravy.sk mať prehľad
pondelok, 23.9.2019 | Meniny má Zdenka

Verstappen: Singapur bol pre náš tím pomyselným budíčkom (Formula 1)
Max Verstappen tvrdí, že výkon Red Bullu nebol na Veľkej cene Singapuru dosť dobrý, a to aj napriek tomu, že získali tretie miesto.

Binotto priznal, že vo Ferrari zvažovali tímovú réžiu v prospech Leclerca (Formula 1)
Efektivita a účinnosť undercutu v Singapure prekvapila všetkých. V jednom kole poskytol Sebastianovi Vettelovi k dobru asi štyri sekundy, čo je veľmi veľa. Na druhú stranu to malo voči Leclercovi trochu kruté vyústenie.

Russell: Je škoda, že som na nehodu s Grosjeanom doplatil iba ja (Formula 1)
Jazdec tímu Williams, George Russell, sa po Veľkej cene Singapuru vyjadril k nehode s Romainom Grosjeanom, po ktorej musel z pretekov odstúpiť.

Kvjat viní z incidentu Räikkönena: Bolo to samovražedné (Formula 1)
Druhú polovicu Veľkej ceny Singapuru poznačili výjazdy bezpečnostného vozidla. O jeden z nich sa „postarali“ Daniil Kvjat a Kimi Räikkönen, ktorí spolu kolidovali v prvej zákrute. Ruský pretekár má jasno v tom, kto bol na vine.

Leclerc: Úplne chápem rozhodnutie tímu (Formula 1)
Pre Ferrari veľmi úspešné, no zároveň mimoriadne napäté preteky. Charles Leclerc kvôli „undercutu“ zo strany Sebastiana Vettela prišiel o vedenie a zrejme aj o víťazstvo. Dravý mladík z toho rozhodne nadšený nebol, vo vysielačke ho však tím urgoval, nech neútočí a privezie do cieľa cenné body. K vzájomnému súboju napokon nedošlo.

EisKing DEBRIEFING 15/21: Vettelov víťazný ukazovák je späť, ale Ferrari čaká nebezpečná hra o tróny (Formula 1)
V aktuálnom debriefingu rozanalyzujú Števo Eisele a Pepa Král Veľkú cenu Singapuru, na ktorej vybojovalo Ferrari dvojité víťazstvo. Stalo sa tak pritom celkom nečakane.

Giovinazzi s netradičným trestom, príliš sa priblížil žeriavu (VIDEO) (Formula 1)
Antonio Giovinazzi prešiel cieľom VC Singapuru na desiatom mieste. Následne bol potrestaný desiatimi trestnými sekundami, avšak keďže mal pred jedenástym Romainom Grosjeanom až šestnásťsekundový náskok, o bodík neprišiel.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad