topspravy.sk mať prehľad
utorok, 2.6.2020 | Meniny má Xénia

Špičkoví umelci budú vďaka Štúdiu L+S hrať naživo pre vás! (Topky)
Od roku 2011 sa raz do mesiaca na pódiu Štúdia L+S stretávajú vynikajúci umelci, ktorých spoločným menovateľom je schopnosť zaujať, osloviť, prekvapiť. Obľúbený program Music á la carte bude tentokrát vysielaný naživo. Vychutnajte si špičkových umelcov ako Oskar Rózsa, Martin Valihora, Svetlana Rymarenko, Milan Lasica a ďalších.

Koncert bez publika uvedie harfistku Katarínu Turnerovú a trombónové trio SF (Topky)
BRATISLAVA - Pokračovanie cyklu Slovenskej filharmónie Koncerty bez publika sa skutoční 2. júna o 19:00. V digitálnej koncertnej sieni SF sa predstavia štyria členovia jej orchestra, ktorí sa aktívne venujú aj komornej hudbe - harfistka Katarína Turnerová a traja členovia trombónovej skupiny orchestra - 1. trombonista Albert Hrubovčák, Branislav Belorid a Michal Motýľ. TASR o tom informovala Martina Tolstova, tlačová tajomníčka SF.

V novom klipe PACI PAC rapuje Egova dcérka Ninka (4)! (Topky)
Obľúbená detská dvojka PACI PAC priniesla deťom k MDD darček v podobe novej pesničky. Ide o prvú detskú hip-hopovú pesničku vôbec. K spolupráci oslovili dokonca rapera Ega, ktorého 4-ročná dcérka Ninka potvrdila svoj talent po otcovi a zarapovala si s nimi v novom videoklipe “Tatinko”.

La3nos počas karantény zdivočeli ešte viac. Pozrite si videoklip Paleo (Topky)
Bratislavská world music a etno-elektro formácia La3no Cubano, ktorá tento rok oslavuje svoje 15. výročie, predstavila videoklip k aktuálnemu singlu Paleo. Hudobníci v ňom ukazujú, ako má vyzerať poriadny žúr v prírode alebo v rodinnej izolácii na dedine. Podmanivý beat a jeho mantrické opakovanie nabáda k rytmickému pohybu a tancu.

RECENZIA Animovaný Scoob! bojuje proti duchom aj robotom: Na výsledku mu však uberá hlúpy príbeh (Topky)
BRATISLAVA - Nový animovaný príbeh o štvornohom detektívovi sa k nám do kín mal pôvodne dostať v máji, zastavila ho však pandémia. Štúdio Warner Bros. nečakalo a v rovnaký dátum vypustilo animák Scoob! online vďaka Amazonu.

V kine uvidíte Mira Žbirku celkom zblízka (Topky)
Meno Mira Žbirku, ktorému hovoria Meky, poznajú vďaka jeho hitom všetci. Jeho skutočný život však pozná len málokto. Podobá sa skvelej piesni, má strhujúci príbeh, tempo, emócie a aj prekvapenia. Intímny filmový pohľad na hudobný a životný príbeh Mira Žbirku bude mať v novom dokumente Meky slovenskú premiéru 16.júla.

Po veľkom úspechu nezaspali na vavrínoch: Oceňované súrodenecké duo vydáva nové EP, ktoré môže otriasť našou scénou (Topky)
BRATISLAVA - Päť rokov po EP Endian a tri roky po Radio_Head Awards ocenenom albume Yrsa vydáva súrodenecká dvojica Bulp svoje druhé EP s názvom Parvin. Producent Samo Štefanec a vokalistka Jana Salvi na ňom prezentujú 5 skladieb, vrátane pilotného singla Auri, ktorý bol premiérovaný aj s pútavým videoklipom.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad