topspravy.sk mať prehľad
pondelok, 18.11.2019 | Meniny má Eugen

Nový Razr prichádza a my voláme: Hello Moto! (Mediálne)
Digitálny týždeň | Kolobežka poháňaná hnevom / Modrý ježko Sonic sa vracia / Google kúpil Fitbit. Prečo? / ADMA DAR Ecomony 2019

Spustili nový spravodajský web. Prevádzkujú ho ľudia z PR agentúry (Mediálne)
V nedeľu, symbolicky v deň výročia Nežnej revolúcie, odštartoval na Slovensku nový spravodajský web Defence News. Venovať sa bude najmä témam obrany či kybernetickej bezpečnosti. Šéfredaktor portálu je novinár Lukáš Milan, ktorý je obžalovaný za článok o medzičasom zosnulom predsedovi parlamentu Pavlovi Paškovi. Za Defence News okrem neho stoja dve osoby z PR oblasti.

Instagram schováva počty lajkov. Prečo k tomu pristúpil? (Mediálne)
Fotografická platforma Instagram plánuje v rámci globálneho testu prestať určitým používateľom zobrazovať počet lajkov. „Používatelia, ktorí sa zúčastňujú na teste, nebudú viac vidieť počet lajkov a zobrazení fotografií a videí iných ľudí na svojej nástenke,“ uviedla spoločnosť patriaca sociálnej sieti Facebook. Lajky na ich vlastné príspevky budú aj naďalej viditeľné.

Na Slovensku vzniká nová združujúca platforma pre žurnalistov (Mediálne)
Na Slovensku vzniká nová platforma Cech novinárov, ktorá má za cieľ združovať žurnalistov. Spustená bude 17. novembra, symbolicky na 30. výročie nežnej revolúcie, uviedol zakladateľ novinárskej platformy Michal Frank.

Pozrite si najnovšie reklamy: Svet biznisu má svoju legendu/Škoda, Vianoce ako ich máte ... (Mediálne)

RTVS odvysiela v nedeľu príhovory Pellegriniho aj Danka (Mediálne)
Premiér Peter Pellegrini a predseda parlamentu Andrej Danko vystúpia v nedeľu v RTVS s príhovormi k výročiu Nežnej revolúcie. Prejav k výročiu avizovala aj prezidentka Zuzana Čaputová, prednesie ho v sobotu v Slovenskom národnom divadle.

Britský denník Financial Times povedie po prvýkrát žena (Mediálne)
Denník Financial Times (FT) od januára po prvý raz za jeho viac ako 130-ročné pôsobenie povedie žena. Doterajšia zástupkyňa šéfredaktora Roula Khalafová na čele redakcie vystrieda po Novom roku Lionela Barbera, ktorý vedie plátok od roku 2005.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad