topspravy.sk mať prehľad
nedeľa, 20.10.2019 | Meniny má Vendelín

Kvasnica: Andruskó chce svedčiť proti dvom ministrom tejto vlády (eTREND)
Zoltán Andruskó, ktorý je jedným z obvinených v prípade vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej, v piatok naznačil, že by svedčil aj o trestnej činnosti dvoch ministrov tejto vlády. Povedal to pre Denník N právny zástupca Zlatice Kušnírovej Roman Kvasnica.

Johnson zaslal do Bruselu nepodpísanú žiadosť o odklad brexitu (eTREND)
Britský premiér Boris Johnson sa nepodpísal pod znenie listu so žiadosťou o odklad brexitu, ktorý v sobotu večer zaslal predsedovi Európskej rady Donaldovi Tuskovi. B. Johnson však pripojil ďalší list, v ktorom sa hovorí, že britský ministerský predseda si neželá posunutie odchodu svojej krajiny z Európskej únie za stanovený konečný termín - 31. október. Informovala o tom v noci na nedeľu tlačová agentúra AFP s odvolaním sa na zdroj z Johnsonovho úradu.

Slido zosadili z trónu. Toto je naša najrýchlejšie rastúca firma (eTREND)
Prestížny zoznam najrýchlejšie rastúcich technologických firiem v strednej Európe má aj slovenských zástupcov. V jubilejnom 20. rebríčku Deloitte Technology Fast 50 sa umiestnili tri slovenské firmy a ďalšie dve boli ocenené v kategórii Vychádzajúce hviezdy.

Slovensko v číslach: repka nahradila jačmeň, zemiaky ustúpili sóji (eTREND)
Poľnohospodári už bilancujú tohtoročný zber. „Úroda kukurice na zrno, kukurice na zeleno a siláž, slnečnice a technickej cukrovej repy by mala byť v porovnaní s rokom 2018 nižšia, pri všetkých týchto plodinách sa očakáva aj medziročne nižšia úroda z jedného hektára,“ uviedol Štatistický úrad SR vo svojom októbrovom odhade.

Štyri herné prepadáky jesene (eTREND)
Herná jeseň je v plnom prúde, no táto séria titulov nedostáva najvyššie hodnotenia. Ich hrateľnosť je často dobrá, no po čase vás niečo nemilo prekvapí alebo si po 10 hodinách poviete, že sa hra nikam neposúva. A to ešte bude otázne, či sa autorom vrátia náklady, lebo u niektorých sú predaje po prvom týždni nízke.

Prokurátor podal obžalobu za extrémizmus na šéfredaktora časopis Zem a Vek (eTREND)
Prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry (ÚŠP) podal na Špecializovaný trestný súd v Pezinku (ŠTS) obžalobu za extrémistické trestné činy na šéfredaktora časopisu Zem a Vek - Tibora Eliota Rostasa. TASR o tom informovala hovorkyňa ÚŠP Jana Tökölyová.

Už to nie je dominanta, ale... (eTREND)
Grandhotel Starý Smokovec

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad