Slávny basketbalista Kobe Bryant tragicky zahynul (SME online)
Legenda NBA neprežila nehodu súkromného vrtuľníka

Zomrel Kobe Bryant, legendárny basketbalista Los Angeles Lakers (Webnoviny)
Kobe Bryant si v rokoch 1996 až 2016 obliekal dres Los Angeles Lakers a päťkrát … Čítať ďalej

Futbalisti Interu Miláno remizovali v nedeľnom domácom stretnutí 21. kola talianskej ligy s Cagliari Calcio 1:1.

Takto si fanúšikovia budú pamätať Kobe Bryanta (fotogaléria) (SME online)
Slávny basketbalista tragicky zahynul pri páde helikoptéry.

Futbalisti SSC Neapol zdolali v nedeľnom domácom stretnutí 21. kola najvyššej talianskej súťaže Juventus Turín 2:1. Naplno zabodovali po troch prehrách za sebou a posunuli sa na desiatu priečku tabuľky.

Zomrel jeden z najlepších basketbalistov histórie Kobe Bryant. Haváriu vrtuľníka neprežila ani jeho dcéra (Hospodárske Noviny online)
Úrady potvrdili päť mŕtvych, príčiny nehody sa vyšetrujú. Medzi obeťami je aj Bryantova trinásťročná dcéra.

NBA: Kobe Bryant zahynul po páde helikoptéry (Teraz.sk)
Podľa zdroja zahynulo päť ľudí. Príčinu tragédie vyšetrujú.

Tragédia v Kalifornii. Legenda NBA Bryant neprežila pád helikoptéry (Pravda)
Svetový basketbal zasiahla obrovská rana.

„Barani“ v šlágri Tipsport ligy zdolali Košice, doma vyhral aj Slovan a vo Zvolene padlo 14 gólov (Webnoviny)
Výsledky nedeľňajších zápasov 44. kola Tipsport ligy. V úvodnom súboji 44. kola hokejovej Tipsport ligy … Čítať ďalej

Žilina vysoko zdolala mladíkov do 18 rokov (SME online)
Išlo o vložený zápas SHL.

Zomrel Kobe Bryant, výborný basketbalista zahynul pri páde helikoptéry (Šport.inak)
Zomrel Kobe Byant, výborný basketbalista zahynul pri páde helikoptéry. Jeden z najlepších basketbalistov histórie Kobe Bryant zahynul v nedeľu po páde helikoptéry vo veku 41 rokov.

Mamba je preč. Zomrel jeden z najlepších basketbalistov dejinách (SME online)
Kobe Bryant zomrel pri nehode helikoptéry.

Jeden z najlepších basketbalistov histórie Kobe Bryant zahynul v nedeľu po páde helikoptéry vo veku 41 rokov. Informovala o tom agentúra AFP s odvolaním sa na portál tmz.com.

FC Liverpool len remizoval v 1/16-finále FA Cupu na pôde treťoligistu (Teraz.sk)
V tejto sezóne najvyššej súťaže ešte Liverpool neinkasoval dvakrát v jednom zápase.

MOL liga: Slavia Praha v tesnom zápase porazila Olomouc a dotiahla sa na Šaľu (Šport)

V nedeľnom zápase dvoch českých tímov v rámci 18. kola MOL ligy hádzanárky DHC Slavia Praha zdolali doma DHK Zora Olomouc tesne 31:30.

"Prosím, nie. Bol oveľa viac ako športovec." Osobnosti reagujú na smrť Kobeho Bryanta (Hospodárske Noviny online)
Jeden z najlepších basketbalistov histórie Kobe Bryant zahynul v nedeľu po páde helikoptéry vo veku 41 rokov.

FC Liverpool na pôde treťoligistu v FA Cupe iba remizoval (SME online)
Tím je pritom lídrom Premier League.

Sagan sa vyhol krvavému pádu a finišoval medzi najlepšími (Pravda)
Peter Sagan odštartoval novú sezónu na argentínskej Vuelte.

Real sa osamostatnil na čele ligy, Valjent dostal žltú kartu (SME online)
Slovák Valjent odohral celý duel.

SHL: Žilina deklasovala „osemnástku“, Markovič sa blysol piatimi bodmi (Šport)

Hokejisti MsHK DOXXbet Žilina zdolali v nedeľnom domácom vloženom zápase druhej najvyššej súťaže SHL slovenskú reprezentáciu do 18 rokov vysoko 7:0.

Výnimočný basketbalista. Pozrite si výber najlepších akcií Kobeho Bryanta (SME online)
Bryant tragicky zahynul po páde helikoptéry.

Extraliga mužov: Nitra i Prešov víťazne bez straty setu (Šport)

V nedeľnom zápase 3. kola skupiny o 5.-9. miesto Edymax extraligy si volejbalisti VKP Bystrina SPU Nitra poradili doma s MVK Zvolen 3:0.

Juventus padol v Neapole, Škriniar musel pri remíze Interu striedať, rímske derby bez víťaza (ProFutbal)
Výsledky nedeľňajších zápasov talianskej Serie A (26.1.)

Nacho hrdinom Realu, Valjentova Mallorca po polčase vyhorela, Atletico nerozhodne (ProFutbal)
Výsledky nedeľňajších zápasov španielskej La ligy (26.1.)

Trénerka Anna Murínová o Fialkovej: Paulína na to má, len si to musí uvedomiť (Šport)

Trénerka Anna Murínová verí, že jej zverenka Paulína Fialková si potrebuje trochu oddýchnuť, nabrať istotu v streľbe a opäť bude bojovať s najlepšími biatlonistkami o najvyššie priečky.

ŠPORTOVÉ UDALOSTI DŇA (27. január): FA Cup aj Polášek v osemfinále štvorhry na Australian Open (Šport)

Aj dnes Vám prinášame prehľad toho najzaujímavejšieho, čo budeme počas dňa sledovať na ŠPORT.sk!

Smútok za šampiónom. Kobe Bryant bol oveľa viac než športovec (Pravda)
Nielen športový svet sa ponoril do smútku. Prečítajte si reakcie osobností na tragické úmrtie Kobeho Bryanta.

Neymar pomohol PSG dvoma gólmi, uctil si Bryanta (SME online)
PSG je jasným lídrom tabuľky.

Futbalisti Paríža St. Germain zvíťazili v nedeľnom stretnutí 21. kola najvyššej francúzskej súťaže na ihrisku Lille 2:0. O oba góly obhajcu titulu a suverénneho lídra tabuľky sa postaral Brazílčan Neymar.

Tvrdošín stratil víťaznú sériu, Sabinov ako jediný uspel vonku (SME online)
Favoriti boli suverénni.

Hoffenheim si na pôde súpera poradil s Brémami (SME online)
Nemecká liga priniesla dva trojgólové zápasy.

Šimun rozhodol vytúženým gólom (Hokej)
Michalovská Dukla stráca na prvú šestku osem bodov, no boj o elitný poltucet ešte rozhodne nevzdáva. Svoje šance živí predovšetkým zásluhou domácich zápasov, v ktorých núti vypredaný štadión siahnuť hráčov až na dno svojich síl. Tak tomu bolo aj proti rozbehnutému Popradu. Herne síce „líšky“ rozhodne nedominovali, bojovnosť a túžba po bodoch však slávili úspech.

Mníchov vyhorel vo Wolfsburgu, vydretý triumf Mannheimu (Hokej)
Hokejisti Eisbären Berlín zdolali v nedeľnom domácom zápase nemeckej ligy Schwenningen 2:1.

Dvojgólový Graňák hrdinom Karlových Varov, skórovali aj ďalší piati Slováci (Hokej)
Hokejisti Karlových Varov uspeli v nedeľnom zápase 40. kola českej extraligy na ľade Zlína 6:5 po predĺžení. Ich hrdinom sa stal slovenský obranca Dominik Graňák, ktorý strelil dva góly vrátane víťazného v 64. minúte.

Dominik Graňák rozhodol v predĺžení o výhre Karlovych Varov, skoróval i Hudáček a ďalší (Šport)

Hokejisti Karlových Varov uspeli v nedeľnom zápase 40. kola českej extraligy na ľade Zlína 6:5 po predĺžení.

Kobe bol viac ako len športovec. Športový svet spomína na basketbalovú ikonu (SME online)
Kobe Bryant tragicky zahynul vo veku 41 rokov.

Paulína si stále nevie uvedomiť, že na to má, hovorí trénerka Fialkovej (SME online)
Slovenka obsadila v pretekoch s hromadným štartom 13. miesto.

ONLINE: AFC Bournemouth - Arsenal FC (FA Cup) (Šport)

Obe mužstvá sa herne trápia, no Arsenal by mal byť v tomto zápase favoritom. Kto napokon postúpi do ďalšieho kola? Sledujte duel ONLINE na Šport.sk!

Šimun ukončil popradské sériu vytúženým gólom (Hokej)

Majster predĺžil košické čakanie na víťazstvo (Hokej)
Tipsport liga 2019/2020 - 44. kolo

Neymar rozhodol dvoma gólmi o triumfe PSG a uctil si Bryanta (ProFutbal)
Výsledky nedeľňajších zápasov 21. kola francúzskej ligy:

TL: Michalovce zvládli minútovú power play a vyhrali nad Popradom 2:1 (Teraz.sk)

TL: HKM Zvolen zvíťazil nad MAC Újbuda 8:6 (Teraz.sk)
Som napokon rád, že sme to zvládli a našli sme silu na konci stretnutia a dotiahli sme to do víťazného konca, povedal tréner Zvolena.

Saganova hviezda má naďalej žiariť (Hospodárske Noviny online)
Najlepšie zarábajúci cyklista sveta a jeden z najúspešnejších športovcov v histórii Slovenska Peter Sagan oslávil včera okrúhlych 30 rokov. Koľko sezón ešte dokáže vládnuť svetovej cyklistike?

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory