topspravy.sk mať prehľad
sobota, 7.12.2019 | Meniny má Ambróz

Zarážajúce správy o prešovskom paneláku: Zhrození hasiči, boli v ňom porušené predpisy! (Topky)
PREŠOV - Piatkový výbuch plynu v prešovskej bytovke si podľa oficiálnych informácií vyžiadal sedem obetí, jedna osoba je stále nezvestná. Po zasadnutí krízového štábu to potvrdil riaditeľ Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Prešove Ján Goliaš. Na verejnosť ale prenikli prekvapujúce informácie, z ktorých vyplýva, že obetí nešťastia mohlo byť menej.

Paľo Hammel má doma fakt kočku: Toto je jeho Medulienka! (Topky)
BRATISLAVA - Veľmi sympatický pár! To si pri pohľade na legendárneho slovenského speváka Paľa Hammela a jeho manželku povedia zrejme mnohí. V čase, keď vznikla obľúbená skladba s názvom Medulienka, sa ešte síce nepoznali, ale niet pochýb, že pekná blondínka je umelcovou veľkou láskou. Ako vyzerá žena, ktorá si získala srdce dnešného oslávenca?

Kríza v manželstve Malachovských: Sama v nemocnici... Sväťo, kde si?! (Topky)
BRATISLAVA - Škrípe im to! Slovenským šoubiznisom sa šíria správy o kríze v manželstve Petry (33) a Sväťa (47) Malachovských. Herečka sa dokonca odsťahovala z ich spoločného domu, čo sme si potvrdili aj v piatok. Pred víkendom sa sama vybrala na bratislavské Kramáre so svojimi dvomi synmi.

Katastrofa v Prešove na VIDEU: Výbuch bytovky zachytila kamera v priamom prenose! (Čas.sk)
Pohľad, ktorý trhá srdcia! Obrovská tragédia, ktorá otriasla nielen samotným Prešovom, ale i celým Slovenskom, bola zaznamenaná na jednu z kamier.

FOTO Dráma v bratislavskom obchodnom centre: Bývalá tenistka zažila na eskalátore hrôzu (Topky)
BRATISLAVA - Eskalátory (pohyblivé schody) sú neodmysliteľnou súčasťou nákupných centier. Pre psov však predstavujú hrozbu. Vedomá si toho bola aj bývalá slovenská tenistka Romana Tabaková, ktorá si svoju sučku Penelope pred vstupom na eskalátor v obchodnom dome pri brehu Dunaja vzala do náruče. Napriek tomu sa jej prihodilo nešťastie, po ktorom varuje ostatných.

Vydesený Milan z Prešova: Moja dcéra skočila z balkóna vybuchnutého domu (Čas.sk)
Dramatické scény na vlastnej koži prežívali aj rodinní príslušníci obyvateľov horiacej bytovky.

Zásah v prešovskej bytovke prebiehal celú noc: Ráno oznámili hasiči dôležitú správu (Topky)
PREŠOV - Zásah hasičov pri požiari po piatkovom výbuchu v jednej z prešovských bytoviek prebiehal celú noc. Veliteľ zásahu nahlásil likvidáciu požiaru v sobotu pred 7.00 h ráno po jeho lokalizácii pred polnocou. Informoval o tom hovorca Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Prešove Peter Kovalík.

Mojmír stál počas výbuchu pred bytovkou: Zatmelo sa a potom bola na zemi hromada sutiny a tri ženy (TV Noviny)
Prečítajte si rozhovor s domovníkom prešovského paneláku, v ktorom sa stalo veľké nešťastie.

Bezpečtnostná kamera reštaurácie zachytila výbuch (TV Noviny)
Reštaurácia zverejnila video na Facebooku.

O tragédii v Prešove píšu aj svetové médiá: Rakúšania si všimli veľavravný úkaz (Topky)
BRATISLAVA - Piatkovému výbuchu v prešovskej bytovke sa venovali na svojich weboch aj viaceré svetové denníky a médiá. Informovali predovšetkým o počte obetí a o tom, že obyvatelia domu museli byť evakuovaní. Podľa oficiálnych správ dosiahol počet obetí číslo sedem, desiatky utrpeli zranenia.

Odchod Šporara má byť už jasná vec: Tento klub je zaňho ochotný ihneď zaplatiť milióni (Čas.sk)
Rozlúčkový ligový zápas Andraža Šporara (25) v drese Slovana Bratislava? Vyzerá to tak, že áno. Slovinský útočník je na najlepšej ceste opustiť v januári Tehelné pole.

VIDEO Bezpečnostná kamera reštaurácie zachytila moment výbuchu v prešovskej bytovke (Topky)
PREŠOV - Bezpečnostnej kamere v reštaurácii, ktorá sa nachádza neďaleko poškodeného prešovského paneláku, sa podarilo zachytiť výbuch plynu. Nešťastie si podľa oficiálnych správ doteraz vyžiadalo sedem obetí, tento počet bude ale ešte stúpať. Navyše sa objavili informácie o tom, že v bytovke došlo k viacerým vážnym porušeniam bezpčnostných predpisov.

Revízor načapal čiernu pasažierku, chcel od nej doklady: Nechutná dohra, žena vytasila prsník a... (Topky)
GELSENKIRCHEN - Pre prekvapivý útok sa rozhodla čierna pasažierka, keď ju spoločne s jej partnerom prinútil revízor vystúpiť z električky. Nepríjemný incident mal svoju dohru na miestnom policajnom oddelení. Akčná žena bola síce neskôr prepustená na slobodu, ale čelí trestnému stíhaniu.

Polícia upozorňuje na nechutné praktiky: Neskutočné, čo sa deje po tragédii v Prešove (Topky)
BRATISLAVA - Polícia varuje pred možným zneužitím prešovského tragického výbuchu v paneláku. Upozorňuje na to, že po sociálnych sieťach sa šíria čísla "zaručene" transparentných účtov. Je neskutočné, že ani takúto udalosť neváhajú niektoré indivíduá využiť na svoje obohatenie.

Obyvateľka prešovského paneláku opísala chvíle hrôzy: Prišla som o všetko, suseda kričala o pomoc! (Topky)
PREŠOV - Jedna z obyvateliek dvanásťposchodového paneláku, ktorý dnes zdemoloval výbuch plynu, opísala chvíle hrôzy. Počula, ako kričí jej suseda, no nemohla jej pomôcť. Neskôr ženu zachránili, prišla ale o všetko. Aj toto je jeden zo smutných príbehov, ktorý dnes napísala táto mimoriadne nešťastná udalosť.

Počet obetí výbuchu v Prešove opäť stúpol! Číslo, aké nečakali ani hasiči, polícia zadržala podozrivých (Čas.sk)
Piatkový výbuch plynu v prešovskej bytovke si vyžiadal deväť obetí.

Polícia našla v bytovke ďalších šesť obetí požiaru (TV Noviny)
Počet obetí stúpol.

Naplnili sa najhoršie predpoklady: Obetí tragédie v Prešove je už deväť, polícia zadržala osoby (Topky)
PREŠOV - Aj keď už hasiči nepredpokladali, že počet obetí prešovskej tragédie paneláku stúpne, opak sa stal, bohužiaľ, pravdou. Hovorca mesta Prešov Vladimír Tomek pred zasadnutím krížového štábu informoval, že obetí je už deväť. Odvolal sa na informácie od Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Prešove.

Unikátne zábery zvnútra bytovky: Takto zmizlo celé schodisko (TV Noviny)
Krajský riaditeľ hasičov v Prešove Ján Goliaš tvrdí, že hasiči v roku 2017 nesúhlasili s prestavbou.

Smutné správy po tragédii v prešovskej bytovke: Platí mimoriadna situácia, obetí pribúda (Topky)
PREŠOV - Zásah hasičov pri požiari po piatkovom výbuchu v jednej z prešovských bytoviek prebiehal celú noc. Veliteľ zásahu nahlásil likvidáciu požiaru v sobotu pred 7.00 h ráno po jeho lokalizácii pred polnocou. Informoval o tom hovorca Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Prešove Peter Kovalík.

Kašlete na umývanie zubov? Dôsledky, ktoré si odnesie najdôležitejší telesný orgán (Topky)
BRATISLAVA - Veľa ľudí navštívi zubára, až vtedy, keď ich bolia zuby. Zanedbávajú prevenciu, nechodia na dentálnu hygienu a neumývajú si poriadne zuby. Riskujú však oveľa viac ako len zubné kazy a iné choroby súvisiace s orálnym zdravím.

Smrť priamo počas tréningu: Bývalý hokejový reprezentant († 50) dostal infarkt (Čas.sk)
Thajská hokejová asociácia v sobotu oznámila smrť bývalého hráča reprezentácie Jasona Cotsmira. Zomrel minulú nedeľu 1. decembra 2019 na infarkt počas tréningu.

Všetky oči na Beckerovu dcéru! Po jej boku... Zženštilý promi synáčik (Topky)
MNÍCHOV - Užívali si to! Bývalý tenista Boris Becker (52) a herečka Elizabeth Hurley (54) patria medzi dobre známe hviezdy svetového šoubiznisu. Svoje miesto v ňom chcú mať aj ich ratolesti. Tie sa počas uplynulého týždňa stretli na večierku, ktorý usporiadal výrobca známych praliniek. Pozrite sa, ako to Anne a Damianovi svedčalo.

Prešovom otriasol obrovský výbuch paneláku: Päť mŕtvych, toto je možná príčina (Topky)
PREŠOV - Otrasné správy z východného Slovenska! Na Mukačevskej ulici v Prešove došlo krátko po 12. hodine v bytovom dome k výbuchu plynu. Na mieste sú všetky záchranné zložky. Polícia varovala, že situácia je veľmi vážna. Hrozí totiž zrútenie celého paneláku. Nastať môžu aj ďalšie explózie. Pri nešťastí zahynulo päť ľudí, počet obetí ale môže ešte stúpnuť.

Počet obetí výbuchu plynu v Prešove sa zvýši: V paneláku našli ďalšie telá (Topky)
PREŠOV - Polícia Slovenskej republiky oznámila, že vo vnútri zhoreného paneláku bolo nájdených ďalších šesť tiel. Neskôr ale svoj status zmenila s tým, že o konkrétnom počte obetí momentálne nechce špekulovať, pretože situácia je veľmi komplikovaná.

Otrasný pokus o vraždu malého chlapčeka (6): Z tínedžerovho zdôvodnenia skutku zostáva rozum stáť (Topky)
LONDÝN - Britský tínedžer sa v piatok na súde priznal k pokusu o vraždu šesťročného Francúza, ktorého zhodil z desiateho poschodia v londýnskom múzeu Tate Modern. Chlapec utrpel zlomeniny chrbtice, rúk, nôh a krvácanie do mozgu po tom, ako spadol z 30-metrovej výšky. Jeho rodina uviedla, že už môže byť vonku a začal pohybovať nohami.

Robert Fico musel odísť zo snemu. Má problémy so srdcom (TV Noviny)
Záchranári prišli na miesto snemu.

Tragický výbuch v Prešove: Polícia zadržala podozrivé osoby vrátane robotníkov (Topky)
PREŠOV - Mesto Prešov dementovalo informácie, ktoré samo zverejnilo. Hovorca Vladimír Tomek najprv uviedol, že počet obetí prešovskej tragédie stúpol na deväť, krátko nato to ale zobral späť s tým, že mesto poskytlo chybné informácie. V tejto súvislosti zároveň polícia informovala o tom, že zadržala viaceré osoby pre podozrenie zo spáchania trestného činu.

Veď mohla prísť rovno nahá... Julia Fox na párty GQ pritiahla všetky pohľady (Pravda)
Herečku Juliu Foxovú okrem jej pôsobenia pred kamerou vníma verejnosť aj ako dámu, ktorá má rada provokácie.

Ženu v pokročilom štádiu tehotenstva nikto nepustil v nemocnici sadnúť. Manžel sa ale obetoval (TV Noviny)
Všetci sa pozerali do mobilného telefónu a tvárili sa, že tam nie sú.

Pravdivý príbeh: Bola som veľmi úspešná, dnes robím pre mnohých podradnú prácu (Topky)
BRATISLAVA - Svoj život som mala rada pevne v rukách. Vyhovovalo mi si veci plánovať a predvídať. Nechápala som spojeniu tvorivý chaos, nakoľko som v práci mala zvyk odpratávať veci aj na stoloch kolegov. Ten môj bol krásne zorganizovaný a uprataný. Vyvolávalo to vo mne istotu v čase, keď mi opraty z rúk na moment vypadli.

Bezpečnostná kamera reštaurácie zachytila moment výbuchu v prešovskej bytovke: Dve desivé VIDEÁ (Topky)
PREŠOV - Bezpečnostnej kamere v reštaurácii, ktorá sa nachádza neďaleko poškodeného prešovského paneláku, sa podarilo zachytiť výbuch plynu. Nešťastie si podľa oficiálnych správ doteraz vyžiadalo sedem obetí, tento počet bude ale ešte stúpať. Navyše sa objavili informácie o tom, že v bytovke došlo k viacerým vážnym porušeniam bezpčnostných predpisov.

Ako sa vyznať vo výsledkoch krvi: Krvné doštičky nesúvisia len so zrážaním krvi (Aktuality)

Krvné doštičky majú svoju nezastupiteľnú funkciu pri zrážaní krvi. Aj vďaka nim nevykrvácame už z najmenšej odreniny. 

FOTO Dnes sa koná snem Smeru-SD: Fico musel predčasne odísť, skončil v nemocnici (Topky)
BRATISLAVA - Dnes dopoludnia sa koná slávnostný snem Smeru-SD v Bratislave. Začal sa minútou ticha za obete piatkového nešťastia v Prešove, pri ktorom zahynulo sedem ľudí a desiatky sa zranili. Bývalý premiér Robert Fico sa ho ale nezúčastní, ešte ráno musel byť hospitalizovaný.

Smutné správy po tragédii v prešovskej bytovke: Pribudli ďalšie obete, jeden človek je nezvestný (Topky)
PREŠOV - Zásah hasičov pri požiari po piatkovom výbuchu v jednej z prešovských bytoviek prebiehal celú noc. Veliteľ zásahu nahlásil likvidáciu požiaru v sobotu pred 7.00 h ráno po jeho lokalizácii pred polnocou. Informoval o tom hovorca Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Prešove Peter Kovalík.

Za najbizarnejšie umelecké dielo roka zaplatil kupec 108-tisíc! Keď ho uvidíte, nebudete chápať (Topky)
MIAMI BEACH – Dali by ste 108-tisíc eur za banán prilepený sivou páskou k stene? Istá Francúzska áno, a naplnilo ju to radosťou. Je to totiž jej prvý kúsok od Cattelana, ktorý sa radí k jedným z najvýznamnejších súčasných talianskych umelcov.

Františka býva v bytovke, kde explodoval plyn: Vrátila som sa z nákupu a dom horel (Čas.sk)
Veľmi ťaživá atmosféra. Prešovčanov z horiacej bytovky i okolia, ktorých museli pre výbuch urýchlene evakuovať, umiestnili do priestorov susednej súkromnej základnej školy na Mukačevskej ulici.

Smrtiaci výbuch plynu v Prešove po minútach: Trosky domu padali medzi vydesených okoloidúcich (Čas.sk)
Metropolou Šariša otriasla mohutná explózia! V piatok napoludnie vybuchol plyn v dvanásťpodlažnej budove na ulici Mukačevská v Prešove.

Polícia zadržala podozrivých pre výbuch plynu v prešovskom paneláku (Aktuality)

Zadržali ľudí, ktorí sú zodpovední za terénne práce.

Hasiči prehľadali celú bytovku zničenú po výbuchu: Slová, na ktoré všetci čakali (Čas.sk)
Hasiči prehľadali všetky poschodia bytového domu na Mukačevskej ulici v Prešove, kde došlo v piatok (6.12.) k výbuchu plynu.

Exprezident Kiska zúri po obvinení z daňového podvodu: Fico vie vždy vopred, čo polícia robí (Čas.sk)
Nemajú na seba pekné slovo, no niečo ich spája - hneď dvoch bývalých najvyšších činiteľov Slovenska stíha polícia.

Po výbuchu paneláka v Prešove polícia hlási nápor na sociálnej sieti (Aktuality)

Nahlasovateľom polícia odkazuje, že v prípade potreby ich predvolá ako svedkov.

Smutná bilancia obetí nešťastia v Prešove: Polícia zadržala troch podozrivých (Čas.sk)
Hovorca mesta Prešov Vladimír Tomek, ktorý sa odvolal na informácie od Hasičského a záchranného zboru (HaZZ), informoval, že piatkový výbuch plynu si vyžiadal deväť obetí.

Zásadné rozhodnutie premiéra po tragédii v Prešove: Pellegrini posiela milión eur! (Čas.sk)
V súvislosti s piatkovým výbuchom jednej z prešovských bytoviek dostane mesto Prešov z rezervy predsedu vlády SR milión eur. Po zasadnutí krízového štábu to oznámil premiér Peter Pellegrini.

Jedna vianočná tradícia ľuďom prekvapivo ničí duševné zdravie: Pozor na ňu, môžete prísť o nervy! (Topky)
LONDÝN - Napriek zhonu majú Vianoce stále veľa pozitívnych vecí, ktoré prospievajú nášmu duševnému zdraviu. Radosť vyvoláva už pohľad na vianočné dekorácie či sladkosti a rozosmiať nás dokáže aj kreativita detí, ktoré píšu listy Ježiškovi. Viaceré výskumy však prekvapivo potvrdili, že v záujme zachovania psychickej pohody by ste sa mali vyhýbať počúvaniu vianočnej hudby.

Počet obetí výbuchu plynu v Prešove sa zvýši: V paneláku našli ďalších šesť tiel (Topky)
PREŠOV - Polícia Slovenskej republiky, bohužiaľ, oznámila, že vo vnútri zhoreného paneláku bolo nájdených ďalších šesť tiel. O konkrétnom počte obetí však momentálne nechce špekulovať, pretože situácia je veľmi komplikovaná.

Marián Leško: Prezidentka Čaputová dostáva veľa vyhrážok (Aktuality)

„Sme šokovaní, koľko zloby a zášte a živočíšnej nenávisti sa voči nej objavilo,“ hovorí o vyhrážkach, ktoré dostáva prezidentka, jej poradca Marián Leško v prepise rozhovoru z relácie Fair Play Michala Kovačiča.

Hasičom sa podarilo zlikvidovať požiar v Prešove: Zásah prebiehal celú noc (Topky)
PREŠOV - Zásah hasičov pri požiari po piatkovom výbuchu v jednej z prešovských bytoviek prebiehal celú noc. Veliteľ zásahu nahlásil likvidáciu požiaru v sobotu pred 7.00 h ráno po jeho lokalizácii pred polnocou. Informoval o tom hovorca Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Prešove Peter Kovalík.

Premiér vyčlení zo svojej rezervy pre mesto Prešov milión eur (Aktuality)

V súvislosti s piatkovým výbuchom jednej z prešovských bytoviek dostane mesto Prešov z rezervy predsedu vlády SR milión eur.

Rituálna masová samovražda, ktorá vo svete nemá obdobu: Krv 900 ľudí na rukách šialeného kazateľa (Topky)
NEW YORK - #Predstavme si svet, v ktorom sme si všetci rovní, všetko spolu zdieľame, meditujeme a sme šťastní. Bývalý východný blok je pravdepodobne ostražitejší, keď počuje sľuby o rovnosti. Pretože vieme, že výrok “Všetky zvieratká sú si rovné, ale niektoré sú si rovnejšie,“ z Orwellovej Zvieracej farmy skutočne platí.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad