topspravy.sk mať prehľad
sobota, 7.12.2019 | Meniny má Ambróz

06.12.2019 18:20 Pozrite si najnovšie reklamy: Choď za svojím snom, je tvoj/Huawei, Nechajte všednosť ... (Mediálne)

06.12.2019 17:15 Seriálové Milenky idú do kín. Majú potenciál vypredávať slovenské kinosály (Mediálne)
V prvý decembrový víkend sa opäť očakáva nápor filmových diváčok. Po utorňajších predpremiérach naplno vstúpi do kín romantická komédia Šťastný nový rok. Projekt, ktorý bol neoficiálne známy ako „filmové Milenky“ a neskôr pod názvom Novoročný bozk, má veľké ambície.

06.12.2019 12:20 RTVS predstavila nový televízny kanál. Pozrite si, čo ponúkne Trojka (Mediálne)
RTVS v piatok prezradila detaily o novej programovej službe - televíznej Trojke. Do jej spustenia ostávajú dva týždne, štart teda stihne tesne pred Vianocami, konkrétne v nedeľu 22. decembra o 6:00. Ponúkať bude programy z archívu, zameraná bude prioritne na divákov starších ako 60 rokov.

05.12.2019 16:20 Štátne médiá v Maďarsku ukončujú spoluprácu s regionálnymi novinármi (Mediálne)
Vo viacerých maďarských mestách, ktoré majú pod kontrolou opozičné strany, vypovedal Fond na podporu poskytovateľov mediálnych služieb a správy majetku (MTVA), zastrešujúci činnosť verejnoprávnych médií, zmluvu o spolupráci s tamojšími mestskými televíziami.

05.12.2019 10:20 Bitka storočia aj Kočner. Pozrite si, čo Slovákov najviac zaujalo na YouTube (Mediálne)
Koncom roka YouTube tradične vyhlasuje globálne a lokálne rebríčky najúspešnejších hudobných a nehudobných videí. V lokálnej top desiatke hudobných videí vedie duet Karla Gotta a jeho dcéry Charlotty „Srdce nehasnou“ či skladka Anonym Mood v podaní speváčky Simy a rapera Separa. Absolútnou celosvetovou topkou sa stal hit Con Calma v podaní Daddy Yankeeho a Snowa.

04.12.2019 20:20 Joj nasadí skraja roka nový denný seriál, RTVS šou Zem spieva (Mediálne)
Televízia Joj si aj tento rok hneď na začiatok pripravila premiéru svojho pôvodného seriálu. Do vysielania nasadí novinku, pri ktorej sa autorsky spojili úspešný český scenárista Petr Kolečko a kreatívna producentka Danica Hričová. Na Jednotke ešte skôr odštartuje nová séria Zem spieva.

04.12.2019 19:20 Pozrite si najnovšie reklamy: Jedinečný v každom smere/Mitsubishi, Inšpirácie na Vianoce ... (Mediálne)

04.12.2019 19:20 Rada udelila pokuty za násilie vo filme aj vulgarizmy v Profesionáloch (Mediálne)
Rada pre vysielanie a retransmisiu (RVR) na zasadnutí v stredu opäť udeľovala pokuty. Televízia Joj má podľa jej rozhodnutia platiť dokopy takmer 15-tisíc eur vrátane úhrnnej sankcie za násilné scény v akčnom filme Deadpool. Televízii udelila sankciu aj za expresívne a vulgárne vyjadrovanie v seriáli Profesionáli.

04.12.2019 16:20 V Rádiu Expres odštartovali prípravy na Vianoce a 20. narodeniny rádia (Mediálne)
Úplnou novinkou vo vysielaní Rádia Expres je netradičná súťaž moderátorov rannej show, ktorí vo Vianočnom kvíze súťažia o peniaze z Nadácie Rádia Expres, ktoré sa následne prerozdelia medzi vybrané charitatívne organizácie.

03.12.2019 16:20 Spravodajská CNN Prima News sa pripravuje na štart, ukázala štúdio (Mediálne)
Prípravy novej spravodajskej platformy CNN Prima News sú v ďalšej fáze. Spravodajský tím sa na začiatku decembra sťahuje do zrekonštruovanej budovy Vinice skupiny Prima na Vinohradskej ulici v Prahe. Stanica prvý raz odhalila aj dizajnovú podobu spravodajského štúdia.

03.12.2019 12:20 Blogeri a novinári môžu byť zahraniční agenti. Putin podpísal sporný zákon (Mediálne)
Ruský prezident Vladimir Putin podpísal zákon, ktorý vláde priznáva právo označovať blogerov, novinárov a používateľov sociálnych sietí za takzvaných zahraničných agentov. Informovala o tom v utorok agentúra AP.

03.12.2019 11:20 Návštevnosť webov: Joj v novembri predbehla Markízu, na čele bez zmeny (Mediálne)
V novembri sa niektorým z najsilnejších slovenských webov opäť podarilo rásť. Platí to aj pre lídra v rebríčku, portál Aktuality.sk. Ukazujú to dáta sledované metodikou gemiusOverNight IABmonitoru. Podľa nich sa zároveň poradie na iných priečkach v top desiatke premiešalo, najväčší pokles v počte reálnych používateľov (RU) evidovali v predošlom mesiaci Topky.sk.

03.12.2019 11:20 Škoda mení po 15 rokoch kreatívnu agentúru na Slovensku (Mediálne)
Škoda Auto Slovensko sa po rokoch rozhodla ukončiť spoluprácu s MullenLowe GGK Slovakia. Tá ako jej doterajšia partnerská agentúra zastrešovala kreatívnu stránku komunikácie od roku 2004.

02.12.2019 23:20 K televízii od UPC už netreba káblovku ani internet od operátora (Mediálne)
Operátor UPC vytiahol v konkurenčnom súboji novinku. Svoju internetovú televíziu Horizon už neviaže na predplatné svojej káblovky a najnovšie ani pripojenia na internet. Sledovanie televíznych staníc je tak po novom dostupné komukoľvek, kto zaplatí mesačný poplatok.

02.12.2019 18:20 Pozrite si najnovšie reklamy: Podeľte sa o energiu/Samsung, THE X6. Úplne nové BMW X6/BMW (Mediálne)

02.12.2019 17:20 Kreslený čmeliak sa učí lietať. Globálna kampaň Erste Group beží aj u nás (Mediálne)
S vianočnou kampaňou prichádza aj skupina Erste. V rámci nej uviedla vianočný spot vo všetkých siedmich kľúčových krajinách, kde pôsobí – okrem Slovenska aj v Česku, Rakúsku, Maďarsku, Rumunsku, Srbsku a Chorvátsku. Hlavnou hrdinkou filmu je čmeliak Hanna, ktorá sa učí lietať.

02.12.2019 14:20 V januári príde do kín Príliš osobná známosť. Pozrite si trailer novej evitovky (Mediálne)
Začiatkom budúceho roka vstúpi do kinodistribúcie nový film tvorivého tímu, ktorý stál pred dvoma rokmi za romantickou komédiou Všetko alebo nič. Nový film Príliš osobná známosť je, podobne ako jeho predchodca, adaptáciou knižnej predlohy spisovateľky Evy Twardzik Urbaníkovej. Do kín bude uvedený v polovici januára budúceho roka.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad