topspravy.sk mať prehľad
štvrtok, 19.9.2019 | Meniny má Konštantín

18.09.2019 21:30 Liškov Čerepovec prehral v Podoľsku, víťazne Jaroslavľ (Hokej)
Slovenský útočník Adam Liška sa bodovo nepresadil v drese Severstaľu Čerepovec na ľade Víťazu Podoľsk v stredajšom zápase KHL. Jeho tím s priebežným lídrom Západnej konferencie prehral 1:4. Čerepovec je momentálne na poslednej priečke.

18.09.2019 21:15 Martin porazil v prestrelke Trnavu, víťazne aj Topoľčany a Skalica (Hokej)
Hokejisti Martina porazila v prestrelke na domácom ľade Trnavu 8:5. Víťazstvá si pripísali aj mužstvá Skalice, Topoľčian a Považskej Bystrice.

18.09.2019 20:40 Slováci v stredajších zápasoch fínskej Liigy nebodovali (Hokej)
Ani jeden zo slovenských hokejistov pôsobiacich vo fínskej najvyššej súťaži sa v stredajších zápasoch Liigy bodovo nepresadil.

18.09.2019 11:15 Víťazstvo s pachuťou sklamania (Hokej)
Po dvoch prehrách proti tímom od Hrona si popradskí hokejisti nepripúšťali nič iné, než víťazstvo nad Budapešťou. Výhru do tabuľky napokon pripísali, no od stopercentnej spokojnosti mali ďaleko. V tretej tretine si totiž museli vypočuť piskot divákov, ktorí len neveriacky krútili hlavami nad tým, čo sa to na ľade deje.

18.09.2019 10:15 Raz to prísť muselo. Michalovčania prijali prehru s pokorou (Hokej)
Po dvoch domácich víťazstvách sa slnili líšky zo Zemplína na čele tabuľky. Prišiel však prvý výjazd z mesta a na konto Dukly pribudla prvá prehra.

18.09.2019 09:30 Detva takmer otočila stratené derby, Sýkora: Je nám to prd platné (Hokej)
Prebiehala 31. minúta derby zápasu Detvy so Zvolenom. Po presnom Miloša Kelemena svietil na tabuli stav 1:4 a zdalo sa, že bryndziarov na ceste za druhým sezónnym triumfom nemôže nič zastaviť. Húževnatí domáci však dvoma gólmi v rozmedzí troch minút znížili 3:4. A hoci ešte v druhej tretine prišiel gól Hansena na 3:5, v treťom dejstve dokázali medvede vyrovnať na 5:5.

18.09.2019 08:10 Roman opustil kemp Calgary, sezónu odohrá v juniorskej WHL (Hokej)
Slovenský hokejista Miloš Roman už nepokračuje v kempe Calgary Flames. Vedenie klubu NHL ho poslalo do tímu Vancouver Giants, sezónu tak odohrá v kanadskej juniorskej súťaži Western Hockey League (WHL), kde strávil aj predchádzajúce dva ročníky. Okrem Romana neprežili prvé škrty v kádri Flames ani brankár Dustin Wolf a krídelník Dmitrij Zavgorodnij.

18.09.2019 07:45 Chytí sa Skalica na ľade ambiciózneho nováčika? (Hokej)
Po utorkovom víťazstve Spišskej Novej Vsi na ľade slovenskej osemnástky v Piešťanoch, má dnes Slovenská hokejová liga na programe štyri stretnutia tretieho kola.

18.09.2019 07:25 Jurčo pri debute v drese Edmontonu s gólom a asistenciou, Sekera víťazne (Hokej)
Slovenský hokejista Tomáš Jurčo strelil gól a pridal jednu asistenciu, jeho Edmonton však prehral v noci na stredu v prípravnom stretnutí pred novou sezónou NHL na ľade Vancouveru 2:4. Pre 26-ročného útočníka to bol prvý zápas v drese Oilers od júlového podpisu zmluvy.

18.09.2019 06:55 Repe oslávil narodeniny gólom, Košarišťan hodil prvú košickú rybičku (Hokej)
Košickým hokejistom sa zapáčili drámy. Vo všetkých troch prvých zápasoch novej sezóny zaznamenali najtesnejšie možné výsledky, v ktorých museli bojovať do posledných sekúnd. Zatiaľ čo v prvom prípade podľahli Slovanu 1:2, v ďalších dvoch stretnutiach už bodovali naplno. Na víťazstvo 2:1 v Nových Zámkoch nadviazali domácim triumfom 3:2 proti Trenčínu.

18.09.2019 05:55 Veľkolepý obrat s hetrikovým hrdinom. Stupka: Zázrak? Iba som nastavoval hokejku (Hokej)
Dokonale šokovali Slovan. Bratislavský tím chcel pokrstiť tipsportligový návrat na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu výhrou, proti však boli Nové Zámky a tento úmysel im prekazili lišiacky krutým spôsobom. Napriek tomu, že v stretnutí do 57. minúty ani len neremizovali, v priebehu 22 sekúnd otočili duel zo 4:5 na 6:5 a napokon vyhrali v divokej 13-gólovej prestrelke 7:6.

18.09.2019 04:55 Zigo penil po neprípustnej prehre. Meszároš ďakoval divákom: Aspoň videli veľa gólov (Hokej)
Po sedemročnej prestávke sa na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu znovu hrala Tipsport liga. Navrátilec medzi slovenskú elitu však na toto vystúpenie nebude spomínať v dobrom. Slovan Bratislava v utorok doma nečakane ?prehral s Novými Zámkami v divokej prestrelke 6:7 a po ?dvoch víťazstvách na ľade súperov nepokrstil vlastnú arénu trojbodovou posýpkou.

17.09.2019 22:45 Bern si poradil s Ambri-Piotta, hladký triumf Ženevy, Zug padol (Hokej)
Výsledky utorkových zápasov švajčiarskej ligy:

17.09.2019 22:00 Miškovec rozosmutnil nováčika z Michaloviec, Vandane sa blysol hetrikom (Hokej)
Tipsport liga 2019/2020 - 3. kolo:

17.09.2019 22:00 Hrivíkov Leksand prehral na ľade Oskarshamnu (Hokej)
Hokejisti Leksandsu v zostave so slovenským útočníkom Marekom Hrivíkom prehrali v utorok v zápase 2. kola švédskej ligy na ľade IK Oskarshamn 1:4.

17.09.2019 22:00 Smútok z prehry potlačila radostná správa – Bokroš sa stal cez zápas otcom (Hokej)
Trenčianski hokejisti smútili z prehry 2:3 v košickej Steel aréne iba krátko. Ticho v šatni ukončila jediná krátka veta obrancu Tomáša Bokroša – „tak sa nám to narodilo!“

17.09.2019 21:25 Slovan prvýkrát padol, v šialenej prestrelke podľahol Novým Zámkom (Hokej)

17.09.2019 21:15 Čajkovský prispel k triumfu Dinama asistenciou, Barys vynuloval Spartak, výhra Petrohradu (Hokej)
V prvom utorkovom stretnutí hokejovej KHL zvíťazil Barys Nur-Sultan nad Spartakom Moskva 3:0. Domáci strhli víťazstvo na svoju stranu v druhom dejstve, keď najprv v presilovke otvoril gólový účet zápasu Dustin Boyd a o tri minúty zvýšil na 2:0 Jesse Blacker. V tretej tretine stanovil konečný výsledok autor prvého presného zásahu Boyd.

17.09.2019 21:00 Poprad premárnil trojgólový náskok, Budapešť definitívne dorazil v predĺžení (Hokej)

17.09.2019 20:40 Nitra sa odtrhla z reťaze, Liptákom uštedrila poriadny debakel (Hokej)

17.09.2019 20:40 Malé derby korisťou Zvolena, v divokej prestrelke skolil Detvu (Hokej)

17.09.2019 20:25 Dvojgólový Marcinko neodvrátil prehru majstrovského Třinca, skóroval aj Dej (Hokej)
V utorňajšej predohrávke 33. kola najvyššej českej ligy prehral majstrovský Třinec vo Vítkoviciach 3:4. O dva góly hostí sa postaral slovenský útočník Tomáš Marcinko, z presného zásahu sa tešil aj domáci Rastislav Dej.

17.09.2019 20:25 Slovan sa priblížil k triumfu nad Novými Zámkami (Hokej)

17.09.2019 20:25 Trápenie Liptákov pokračuje, od Nitry schytali poriadny debakel (Hokej)

17.09.2019 20:15 Miškovec navýšil vedenie nad nováčikom, Vandane sa blysol hetrikom (Hokej)

17.09.2019 20:15 Oceliari v dramatickom šlágri víťazne, Trenčínu pripravili prvú prehru (Hokej)

17.09.2019 20:00 Spišská Nová Ves vysoko prestrieľala reprezentačnú "osemnástku" (Hokej)
Slovenská reprezentácia do 18 rokov prehrala v utorňajšom vloženom zápase Slovenskej hokejovej ligy v Piešťanoch s HK Spišská Nová Ves 2:6.

17.09.2019 20:00 Prestrelka v malom derby pod Poľanou, úspešnejší zatiaľ Zvolen (Hokej)

17.09.2019 20:00 Slovenská "sedemnástka" v príprave nestačila na Česko (Hokej)
V utorkovom prípravnom stretnutí zvíťazili českí hokejoví reprezentanti do 17 rokov v Hodoníne nad rovesníkmi zo Slovenska 4:1. V prvom meraní síl podľahli v pondelok v Skalici mladí Slováci súperovi 1:2.

17.09.2019 20:00 Poprad v druhej tretine zvýšil náskok nad Budapešťou (Hokej)

17.09.2019 19:45 Nitra pridala ďalší gól, má našliapnuté k triumfu nad Liptákmi (Hokej)

17.09.2019 19:25 Miškovec naštartoval dvojgólový Vandane, Michalovce musia doťahovať (Hokej)

17.09.2019 19:25 Slovan odštartoval lepšie, Novozámčania s tesným mankom (Hokej)

17.09.2019 19:15 Košice po druhej tretine zvyšujú vedenie nad Trenčínom (Hokej)

17.09.2019 19:00 Poprad si v súboji s Budapešťou vypracoval náskok (Hokej)

17.09.2019 19:00 Nitra v zápase s Liptovským Mikulášom otvára skóre (Hokej)

17.09.2019 19:00 Zvolen po úvodnom dejstve zásluhou Špirka vo vedení (Hokej)

17.09.2019 18:45 Košice po úvodnej tretine tesne vedú nad Trenčínom (Hokej)

17.09.2019 18:45 Barys vynuloval moskovský Spartak, víťazne aj Ufa a Jekaterinburg (Hokej)

17.09.2019 14:40 Taký sa už nenarodí! (Hokej)
Potvrdenie statusu legendy obvykle trvá istý čas. Aj veľkí hráči niekedy čakajú roky, kým ich materské kluby ocenia a vyvesia ich čísla pod stropy hál.

17.09.2019 08:55 Boeser podpísal s Canucks nový trojročný kontrakt (Hokej)
Americký hokejista Brock Boeser sa ako obmedzený voľný hráč napokon dohodol s klubom NHL Vancouver Canucks na novom kontrakte. Dvadsaťdvaročný krídelník krátko po otvorení predsezónneho kempu našiel spoločnú reč s predstaviteľmi "kosatiek" a podpísal trojročnú zmluvu na 17,625 milióna dolárov.

17.09.2019 07:30 New Jersey so Studeničom zdolalo Boston (Hokej)
Hokejisti New Jersey Devils so slovenským útočníkom Mariánom Studeničom zvíťazili v noci na utorok v prípravnom zápase pred štartom NHL nad Bostonom Bruins 4:3 po predĺžení.

17.09.2019 06:55 Ťahák v Košiciach, malé derby pod Poľanou, domáca premiéra Slovana (Hokej)
Utorkové tretie kolo Tipsport ligy ponúka šláger v Steel aréne, malé derby vo Zvolene či domácu premiéru Slovana Bratislava. Vedúce Michalovce čaká prvý vonkajší duel, Nitra hostí Liptovský Mikuláš a Popradčania sa pokúsia naštartovať na budapeštianskych "medveďoch."

16.09.2019 22:30 Slovenská "sedemnástka" padla v súboji s Českom (Hokej)
Slovenská reprezentácia do 17 rokov prehrala v prvom z dvoch prípravných zápasov s českými rovesníkmi v Skalici 1:2 po predĺžení. Gól domácich zaznamenal Ľubomír Kupčo.

16.09.2019 21:45 Hráčska asociácia oznámila, že nevyužije právo ukončiť kolektívnu zmluvu (Hokej)
Hráči zámorskej NHL oznámili, že nevyužijú svoje právo ukončiť platnosť kolektívnej zmluvy už v budúcom roku. Tá tak bude platiť až do roku 2022.

16.09.2019 21:25 Žilina nezastavila rozbehnutých Capitals (Hokej)
Hokejisti Bratislava Capitals zvíťazili v pondelňajšom zápase 3. kola Slovenskej hokejovej ligy nad MsHK DOXXbet Žilina 3:1.

16.09.2019 21:25 Liška započal prestrelku s Čerepovcom, CSKA aj Riga víťazne (Hokej)
Slovenský útočník Adam Liška skóroval v pondelňajšom zápase KHL, no jeho Severstaľ Čerepovec prehral na ľade AK Bars Kazaň tesne 3:4.

16.09.2019 16:00 Kokosy na ľade. Jamajka ovládla latinskoamerický šampionát a myslí na olympiádu (Hokej)
Príbeh „kokosov na snehu“ obletel v roku 1988 svet a účinkovanie jamajského štorbobu na olympiáde v Calgary inšpiroval aj filmový Hollywood. Teraz ponúkajú podobne inšpiratívny príbeh jamajskí hokejisti.

16.09.2019 15:30 Medzi hráčmi týždňa KHL aj Čech (Hokej)
Hráčmi týždňa v Kontinentálnej hokejovej lige (KHL) sa stali brankár Jakub Kovář z Avtomobilistu Jekaterinburg, obranca Jesse Virtanen z Traktora Čeľabinsk a útočník Rafael Bikmullin z Neftechimiku Nižnekamsk. Na základe údajov z Centrálneho štatistického úradu o tom rozhodla špeciálna komisia. Mená ocenených hráčov v pondelok zverejnil oficiálny web nadnárodnej súťaže.

16.09.2019 14:55 Zvolen sužujú fauly, Poprad presilové hry (Hokej)
Po stretnutí medzi Zvolenom a Popradom nebol úplne spokojný ani jeden z trénerov. Zápas sa pochopiteľne ľahšie hodnotil Andrejovi Podkonickému, ktorého tím zvíťazil 3:2.

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory