topspravy.sk mať prehľad
pondelok, 24.2.2020 | Meniny má Matej

24.02.2020 15:20 Začal sa predaj Galaxy Z Flip. Ide o prvý ohybný smartfón na Slovensku (eTREND)
Mali sme možnosť krátko sa zoznámiť s ohybným „véčkom“ od Samsungu a prvé dojmy sú pozitívnejšie, než sme čakali. Výrobca sa pri vývoji Galaxy Z Flip sa očividne poučil z ich prvého ohybného mobilu Galaxy Fold a zlepšil jeho odolnosť, praktickosť aj cenu.

24.02.2020 14:15 Visí vám doma na stene vzácne umelecké dielo? Česi vedia určiť jeho pravosť (eTREND)
Český startup InsightArt, ktorý overuje pravosť umeleckých diel pomocou patentovej kozmickej technológie, spúšťa novú službu. Tá má odhaliť, či náhodou v niektorej domácnosti nevisí vzácne umelecké dielo. Spoločnosť tak chce priniesť nový štandard v prieskume umenia s cieľom zmeniť trh v hodnote 45 miliárd amerických dolárov.

22.02.2020 08:20 Dreams je snová hra i editor fantázií, Darksiders: Genesis akcia ako Diablo (eTREND)
Najnovšia trojica ponúka výpravy do úplne odlišných svetov. Journey to the Savage Planet z vás urobí moderného stroskotanca na futuristickej planéte, kde chcete kolonizovať prostredie i prežiť. Darksiders: Genesis je štylizovaná akčná RPG s dvomi jazdcami Apokalypsy a odohráva sa na predmestí Pekla a je plná démonických protivníkov. Ponuku však vedie PS4 exkluzivita Dreams, ktorá po siedmich rokoch je vytúženým titulom pre tých, čo sa nielen radi hrajú, ale vytvárajú si vlastné hry podľa svojej fantázie.

20.02.2020 19:20 Je to porušenie moratória? Do e-mailov prišiel exkluzívny prieskum (eTREND)
Viac ako 9-tisíc platiacich záujemcov vo štvrtok večer dostalo do e-mailovej schránky výsledky predvolebného prieskumu od renomovaných agentúr Focus a AKO. Objednala ich iniciatíva 50 dní. TREND sa opýtal právnikov, či je zakázané ich zverejniť napríklad na Facebooku a aká vysoká pokuta hrozí za porušenie tohto nariadenia.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad