topspravy.sk mať prehľad
štvrtok, 9.4.2020 | Meniny má Milena

08.04.2020 11:50 VIDEO Legendárny Michael Jordan sa dočká dokumentárnej série: Sleduj skvelú ukážku, z ktorej budeš mať zimomriavky (Topky)
NEW YORK - Basketbalová legenda, ktorú pozná dokonca aj ten, kto nikdy nevidel žiadny zápas v tomto športe. Michael Jordan, známy pod prezývkou Air Jordan, sa dočká skvele vyzerajúceho dokumentu od televíznej stanice ESPN. A na potešenie všetkých fanúšikov sa jeho premiéra presúva z letného termínu na 19. apríla.

07.04.2020 14:35 Raj pre fanúšikov superhrdinov: Marvel kvôli koronavírusu sprístupnil najslávnejšie komiksy úplne zadarmo (Topky)
BRATISLAVA - Aj spoločnosť Marvel si uvedomuje, že ľudia musia zostať doma. Pocítila to aj ich filmová divízia, ktorá mala už začiatkom mája poslať do kín sólovku o Black Widow. Keďže drvivá väčšina kín po celom svete je momentálne zatvorená, štúdio sa rozhodlo presunúť premiéru až na november.

06.04.2020 14:30 VIDEO Navštív bratislavské pamiatky online: Podpor skvelý projekt sprievodcov z hlavného mesta (Topky)
BRATISLAVA - Bratislava, ako aj iné zahraničné mestá, zíva počas karantény prázdnotou. Turizmus tým pádom zažíva naozaj ťažké časy. Na situáciu však skvelo zareagovali bratislavskí sprievodcovia. Tí podporia všetky zaujímavé miesta a pamiatky, ktoré prišli o svojich návštevníkov.

06.04.2020 12:10 Divadlo Kontra ako ho ešte nepoznáte: Nové predstavenie NENÁVIDÍM online (Topky)
Divadlo, miesto kultúry, humoru, ale aj plaču. Emócie, ktoré si z neho odnášame v nás ostávajú po dlhé dekády a s nadšením sa doňho opäť vraciame. Momentálna situácia vo svete nám však nedovoľuje navštevovať tieto priestory a preto sme odsúdení na čakanie. Skutočne je to pravda? Nezúfajte, divadlo Kontra vám prináša zážitok divadla v podobe online vystúpenia!

05.04.2020 11:35 Prstom po mape: Z pohodlia domova si môžeš užiť stovky múzeí či galérií, ale aj skvelé divadelné predstavenie (Topky)
BRATISLAVA - História, kultúra a umenie sa nesie už od nepamäti s celým ľudstvom. Je našou neoddeliteľnou súčasťou a snažíme sa ju čo najviac púšťať do našich životov. Navštevujeme preto múzeá, galérie, či iné umelecké podujatia. V dnešných dňoch nám však situácia dovoľuje užívať si takéto privilégium, len z domu. Ako však nájsť takéto vyžitie na internete? Prinášame vám niekoľko typov, kde sa môžete nie len kultúrne vyžiť, ale aj vzdelávať.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad