topspravy.sk mať prehľad
nedeľa, 19.1.2020 | Meniny má Drahomíra

18.01.2020 09:10 FILMTAG Poznáme nominácie na Oscarov, pozrieme sa na film s homosexuálnym Ježišom aj hitového Zaklínača (Topky)
HOLLYWOOD - Nový rok sa nám naplno rozbieha, takže je najvyšší čas doručiť ti pravidelnú dávku našej filmovej relácie FILMTAG. V novom roku pokračujeme v nastavenom vysokom tempe, a tak ti prinášame okrem informácií o nomináciách na Oscary aj množstvo zaujímavých noviniek.

15.01.2020 10:05 Tradičný reprezentačný medzinárodný cigánsky ples sa bude konať po prvýkrát v šamorínskom x-bionic® sphere (Topky)
Plesová sezóna je už v plnom prúde, tak príďte sa aj vy zabaviť a vytancovať vianočné koláčiky na pravý cigánsky bašavel. Večer plný vášne a tanca vyplnia okrem Cigánskych Diablov aj Váradi Roma Café, Hollósy Band, Vanessa Šarközi & Miloš Biháry - Gypsy Jazz Project, Rytmus a ďalší.

15.01.2020 09:10 Jedlo je láska, cestovanie je vášeň. Obľúbené veľtrhy v Inchebe budú zážitkom pre vaše zmysly (Topky)
Kto by nemal rád dobré jedlo? Dokáže nielen zasýtiť, ale aj pozitívne naladiť. Dlhé a pomalé stolovanie pôsobí proti stresu a často si ho spájame s príjemnými zážitkami. Rovnako ako cestovanie, vďaka ktorému prichádzame nové myšlienky, sme uvoľnenejší a spoznávame nové kultúry.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad