topspravy.sk mať prehľad
pondelok, 6.7.2020 | Meniny má Patrik/Patrícia

04.07.2020 11:45 Hláška, ktorá stála za vznikom nového hitu: Rytmus a Frayer Flexking ťa bláznivou novinkou ihneď roztancujú (Topky)
BRATISLAVA - Frayer Flexking je zástupca novej rapovej školy, pričom si ho mohol počuť aj na najnovšom albume Pil C-iho. Tento raper sa však nedávno preslávil breptom, ktorého sa dopustil na Instagrame.

04.07.2020 09:10 Zomrel saxofonista Dušan Húščava. RTVS ho pripomenie v rozhlasovom vysielaní (Topky)
BRATISLAVA - Vo štvrtok 2. júla vo veku 79 rokov zomrel uznávaný slovenský jazzový saxofonista a pedagóg Dušan Húščava. Jeho osobnosť si RTVS pripomenie v sobotu (4.7.) o 12:00 v repríze relácie Ľudia - Fakty - Udalosti vo vysielaní Rádia Devín a vo štvrtok 9. júla o 22:30 v relácii Večerné súzvuky Rádia Regina.

03.07.2020 17:15 Leto v Novej Cvernovke láka na nový park a pestrý kultúrny program (Topky)
BRATISLAVA - Leto pod Palmou je séria podujatí v parku kultúrneho a kreatívneho centra Nová Cvernovka. Návštevníkov čaká každodenný program, ktorého súčasťou budú inscenácie nezávislých divadelných súborov, vystúpenia alternatívnych hudobných interpretov a dídžejov, letné kino s dokumentárnymi i hranými filmami a nebude chýbať ani kvalitná súčasná slovenská literatúra.

03.07.2020 11:30 Rekordná skladba kórejskej dievčenskej skupiny: Blackpink svojím novým singlom dostane aj teba (Topky)
BRATISLAVA - Pre priaznivcov kórejskej popovej hudby je skupina Blackpink ako Daniel Radcliffe pre fanúšikov Harryho Pottera. Dievčenská skupina je jednoducho neodmysliteľnou súčasťou tejto sféry hudobného sveta. Práve preto boli ľudia nadšení, keď sa objavila informácia, že Blackpink sa po roku vracia na hudobnú scénu s novinkami. Prvou skladbou, ktorá uzrela svetlo sveta bolo How You Like That, ktorá sa stala okamžite hitom.

02.07.2020 15:10 Deti a rodičia zažijú tatranský sen: Vystúpia aj Paci Pac, či Dúhalka (Topky)
Turistický ruch v našich veľhorách tento rok čaká príjemné oživenie. Deti a rodičia sa môžu tešiť na množstvo koncertov, vystúpení a tiež zaujímavých aktivít. Do Tatier totiž prichádza obľúbené podujatie KAUFLAND DETSKÝ FESTIVAL, ktoré všetkým deťom na Slovensku zadarmo prinesie TATRANSKÝ SEN.

02.07.2020 11:45 Erotický megahit 365 dní od Netflixu očami muža: Ak sa ti páči, musíš byť totálne mimo (Topky)
BRATISLAVA - Poľský erotický film na štýl 50 odtieňov sivej… Naozaj k tomu potrebuješ niečo viac? Dobre. Priznám sa, videl som množstvo extrémne zlých filmov, ktoré sa hrali na niečo, čím naozaj neodkázali byť. Zvládol som 50 Shades, pretože to bol v čase premiéry hit, na ktorý mohol zobrať akékoľvek dievča. Prežil som Twilight a dokonca si stojím za tým, že twist na konci poslednej časti bol dobrý (pre tých, čo nečítali knihu, samozrejme).

02.07.2020 09:05 Festival Viva Musica! začína presne o mesiac (Topky)
Hudobný festival Viva Musica! je už šestnásť rokov neoddeliteľnou súčasťou leta v Bratislave a, hoci v upravenom režime, aj tento rok svojim návštevníkom prinesie exkluzívne hudobné zážitky. S heslom „svetovo slovenská Viva“ ponúkne počas celého augusta minimálne desať koncertov na šiestich magických miestach v centre Bratislavy. Na koho sa môžete tešiť?

01.07.2020 15:10 Festival Viva Musica! 2020 štartuje presne o mesiac. Pozrite si prvú časť programu (Topky)
BRATISLAVA - Hudobný festival Viva Musica! je už šestnásť rokov neoddeliteľnou súčasťou leta v Bratislave a, hoci v upravenom režime, aj tento rok svojim návštevníkom prinesie exkluzívne hudobné zážitky. S heslom "svetovo slovenská Viva" ponúkne počas celého augusta minimálne desať koncertov na šiestich magických miestach v centre Bratislavy.

01.07.2020 12:15 Slováci prepadli novej reality show na Netflixe: Zem je láva ťa extrémne pobaví! (Topky)
BRATISLAVA - Určite to poznáš. Už ako deti sme sa zvykli hrávať hru Zem je láva. Princípom bolo dostať sa z jedného bodu na druhý bez toho, aby si sa dotkol podlahy. No a teraz si predstav, že by to tak bolo „naozaj“, nehovoriac o tom, že v cieli by na teba čakala slušná finančná odmena. Išiel by si do toho?

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad