topspravy.sk mať prehľad
pondelok, 24.2.2020 | Meniny má Matej

24.02.2020 12:25 VIDEO Legendárna zvučka Priateľov naprieč rôznymi dekádami: Bonusom na záver sú pôvodní tvorcovia nestarnúceho hitu (Topky)
LOS ANGELES - #Áno, seriál Priatelia sa skutočne vráti. Nejde o žiadnu ďalšiu fámu, oficiálne to potvrdili nielen herci, ale aj ľudia stojaci za streamingovou spoločnosťou HBO Max, ktorá ich po dlhých rokoch dokázala dostať pred jednu kameru. Možno je zbytočné polemizovať nad tým, či je 2,5 milióna dolárov pre každého herca hodných toho, aby si na hodinu sadli a porozprávali sa, no o tom sa presvedčíme až neskôr.

22.02.2020 11:15 VIDEO Čo povedal Rytmus po prvom zhliadnutí filmu Tempos? Sleduj posledný vlog z tvorby očakávaného dokumentu (Topky)
BRATISLAVA - Tvorba dokumentu je už dokončená. Zostáva nám teda pár posledných dní, kým ho uvidíme v kinách po celom Slovensku. Rytmus nám počas uplynulých týždňov mapoval proces jeho tvorby pomocou vlogov.

21.02.2020 09:05 Do košického divadla sa vracia stále aktuálna opera Fidelio (Topky)
Pár storočí známe myšlienky osvietenstva o slobode a boji proti neprávostiam nadchýnali aj geniálneho Ludwiga van Beethovena. Pretavil ich aj do svojej jedinej opery Fidelio, ktorá sa v piatok 21. februára vracia po 35 rokoch na javisko Historickej budovy Štátneho divadla Košice v úplne novom a nadčasovom naštudovaní.

20.02.2020 12:00 FILMTAG Prečo Parazit prepísal históriu Oscarov a aké TOP filmy si mohol vidieť v slovenských kinách v roku 2019? (Topky)
BRATISLAVA - Ďalší mesiac ubehol ako voda, čo znamená, že sme sa opäť pozreli do sveta kinematografie v našej pravidelnej relácii FILMTAG. V najnovšej časti sme rozoberali odovzdávanie Cien Akadémie (Oscarov), ktoré naplno ovládla snímka Parazit. Okrem toho sme sa však pozreli aj na rozruch okolo Keanu Reevesa, ktorý so svojou matkou takpovediac „oklamal“ celý svet.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad