topspravy.sk mať prehľad
utorok, 22.10.2019 | Meniny má Sergej

21.10.2019 10:10 Speváčka Lara Fabian oslávi svoje narodeniny koncertom v Bratislave (Bratislavské noviny)
Speváčka belgicko-talianskeho pôvodu Lara Fabian, v súčasnosti kanadská občianka, mala k slovenskému publiku vždy výnimočne úzky vzťah, ktorý potvrdila aj svojimi predchádzajúcimi koncertmi.

21.10.2019 08:25 Týždeň talianskeho jazyka ponúkne výstavu o jedle, filmy, divadlo i koncert (Bratislavské noviny)
Výstavu Dvanásť príbehov o jedle. Od koňa po nákupný vozík, filmové a divadelné predstavenia i koncert dal do pozornosti Marco Gerbi z Talianskeho kultúrneho inštitútu (IIC) v Bratislave pri príležitosti Týždňa talianskeho jazyka, ktorého 19. ročník pripadol na 21. - 27. októbra.

19.10.2019 13:15 Ateliéry v Bratislavskom kraji otvárajú svoje brány (Bratislavské noviny)
Milovníci umenia i zvedavci môžu v sobotu nahliadnuť do ateliérov na rôznych miestach Bratislavského kraja. Svoje priestory sprístupní 42 výtvarníkov z 28 ateliérov v Rohožníku, Stupave, Bratislave, vo Vajnoroch, Ivanke pri Dunaji, Chorvátskom Grobe, Svätom Jure, Limbachu, Pezinku, Viničnom, Vinosadoch, Modre, Častej a Budmericiach.

18.10.2019 14:55 VIDEO: RTVS chystá novú vianočnú rozprávku - hudbu k nej nahrali rozhlasoví symfonici (Bratislavské noviny)
Titulná skladba tohtoročnej vianočnej rozprávky Rozhlasu a televízie Slovenska (RTVS) Čarovný kamienok sa volá V tichu. Tento týždeň ju so Symfonickým orchestrom Slovenského rozhlasu nahrávala folková speváčka Veronika Rabada. TASR o tom informovala PR manažérka RTVS Silvia Turnerová

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad