topspravy.sk mať prehľad
streda, 26.6.2019 | Meniny má Adriana

Skvelé morčacie soté na póre s bylinkami, RECEPT za polhodinku ? (Ženy v meste)
Skvelé morčacie soté na póre s bylinkami, recept za polhodinku. Nemáte čas na dlhé varenie? Vyskúšajte náš recept na chutnú večeru, ktorej príprava vám zaberie len polhodinku.

Skvelý RECEPT na pečený čaj a kombinácia ovocia na prípravu (Ženy v meste)
Skvelý recept na pečený čaj a kombinácia ovocia na prípravu. Vyskúšajte si pečený čaj pripraviť doma podľa nášho receptu.

Sedem detí z rómskych osád sa prejde po červenom koberci v Karlových Varoch (Ženy v meste)
S poetickým filmom Hluché dni, ktorý zobrazuje ich životné príbehy, sa teraz vyberú na prestížny festival do Karlových Varov, kde ho už 30. júna 2019 uvedú v svetovej premiére. Celovečerný debut Pavla Pekarčíka bude ako jediný slovenský film súťažiť v sekcii Na východ od Západu

Najlepšia hrnčeková bublanina s jahodami a orechmi, top RECEPT (Ženy v meste)
Najlepšia hrnčeková orechová bublanina s ovocím chutí fantasticky. Vyskúšajte jednoduchý recept z dielne kuchyne portálu Ženy v meste.

Julia Hawkinsová má 103 rokov a drží svetový rekord na 100 metrov (Ženy v meste)
Bývalá učiteľka začala behávať ako 100-ročná, keď skončila s bicyklovaním. Pred dvoma rokmi prekonala Julia Hawkinsová svetový rekord, keď 100 metrov zabehla za menej ako 40 sekúnd.  

Odsúdili prvého sériového vraha v dejinách Cypru, vraždil ženy a dievčatá (Ženy v meste)
Proces so sériovým vrahom, ktorého zadržali o štyri dni neskôr, nasledoval po zhruba dvojmesačnom hľadaní tiel jeho obetí. Celá kauza tiež vyústila do demisie cyperského ministra spravodlivosti Jonasa Nikolaua i prepustenia šéfa polície Zachariasa Chrysostoma.

Chutné pikantné paradajkové pesto, RECEPT originál ?? (Ženy v meste)
Pikantné paradajkové pesto, recept originál. Milujete pesto? Tak pre zmenu si vyskúšajte pripraviť paradajkové podľa nášho receptu.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad