topspravy.sk mať prehľad
štvrtok, 23.11.2017 | Meniny má Klement

Zlá policajtka (Ženy v meste)
Vidím to často. Volajú si ma a majú pocit, že ak si už zaplatia doučovanie, nemusia sa učiť. Že im to instantne nalejem do hlavy a oni si môžu odfajknúť, že niečo urobili. Všetkým však opakujem, že 20 percent doučovanie a 80 percent doma samoštúdium.

O rizikovom tehotenstve môže rozhodnúť vek matky či životný štýl (Ženy v meste)
Za najčastejšie rizikové faktory na základe praxe považujem vznik ako nízky vek matky, ktorý predstavuje menej ako 19 rokov, vysoký vek, čo je viac ako 38 rokov, zlozvyky a užívanie návykových látok, ako nikotín, alkohol, drogy či lieky, hovorí gynekologička Nadežda Maličkayová.

RECEPT: Hrnčekový jablkový koláč (Ženy v meste)
Jednoduchý, rýchly a navyše zdravý - jablkový koláčik. Potrebujete len hrnček!

Miro Jaroš a jeho kniha Tešíme sa na Ježiška (Ženy v meste)
Desať dojímavých, vianočných príbehov plných lásky a dobrodružstiev vás zavedie do malej dedinky v ktorej bývajú súrodenci Lujza a Max. Spolu s nimi ten najkrajší a zároveň najväčší dar Vianoc určite nájdete!

Mladší muži obťažujú menej (Ženy v meste)
Dobrá správa na výskumu je, že čím sú muži mladší, tým menej sú ochotní takéto sexistické prejavy tolerovať – nepozerajú žene do výstrihu, nepoložia si ruku na jej zadok a nemajú potrebu komentovať jej vzhľad a atraktivitu.

Ako ľahko možno zahnať ženu do kúta (Ženy v meste)
Nerozumela som jej výčitkám svedomia. Až potom vysvitlo, že keď sa neveste priznala, že investovala do seba, tak na ňu nakričala, vraj načo míňa toľko peňazí, že sa asi zbláznila.

FOTO: Slováci na ZOH 2018 Pjongčangu budú oblečení v čičmanských vzoroch (Ženy v meste)
Rukavice, svetre, šály či čiapky ponesú symboly čičmianskych ornamentov, ktoré pochádzajú z výzdoby zrubových domov v obci Čičmany a sú významná dekoratívna tradícia Slovenska.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad