topspravy.sk mať prehľad
pondelok, 19.8.2019 | Meniny má Lýdia

Najlepšie vínové pečivo, sladké aj slané koláčiky. RECEPT originál (Ženy v meste)
 Najlepšie vínové pečivo, sladké aj slané koláčiky, recept originál. Výborné vínové koláčiky. Vyskúšajte recept na chutné vianočné pečivo z kuchyne portálu Ženy v meste.

Fantastické kokosové pusinky, vianočný RECEPT (Ženy v meste)
Fantastické kokosové pusinky, vianočný recept. Kokosové pusinky patria určite medzi obľúbené vianočné pečivo, ale určite s nimi potešíte rodinu aj inokedy. Vyskúšajte ďalší recept z portálu Ženy v meste.

Výborné kokosové koka sušienky. Osvedčený RECEPT (Ženy v meste)
Výborné kokosové koka sušienky. Osvedčený recept. Pamätáte sa na staré dobré koka sušienky? Ponúkame jednoduchý recept na prípravu koka sušienok z kuchyne portálu Ženy v meste.

Majk Spirit, konšpirácie a pravda (Ženy v meste)
Majk Spirit napríklad zavesil na svoj instagram, že práve dočital knihu, že mimozemšťania už tisícročia navštevujú Zem a prispievajú k pokroku našej civilizácie. Majú základne na Mesiaci a Marse a naše elity s nimi komunikujú a obchodujú už desaťročia.

Tlmočníčka na interrupčnej klinike: Žiadne nožičky a ručičky pri potrate neuvidíte (Ženy v meste)

Na potrat neprichádzajú 17-ročné dievčatá, ale manželstvá s 2–3 deťmi, hovorí Anna, ktorá na klinike vo Viedni tlmočí pri potratoch poľským pacientkám. 


Karavanistka Klára Hájek Velinská: V Česku je kempovanie veľký trend, ktorý Slováci ešte neobjavili (Ženy v meste)
Slovensko stále ešte neprišlo na to, na čo prišli ostatné krajiny. Stále vnímajú kempovanie ako niečo lacné. U vás má stále vyššiu hodnotu letieť do Egypta a byť zatvorený v rezorte v atraktívnej destinácii, než si vybrať kempovanie, hovorí zakladateľka českého webu o kempovaní all4camper, blogerka a vášnivá karavanistka Klára Hájek Velinská.

Greta Thunbergová štrajkuje na jachte s veľkou vlnou v pozadí (Ženy v meste)
Thunbergová vo svojich príspevkoch zverejnila fotografiu, na ktorej pózuje na palube jachty s transparentom oznamujúcim pokračovanie v štrajku, pričom za jej chrbtom vidieť veľkú vlnu.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad