topspravy.sk mať prehľad
utorok, 19.3.2019 | Meniny má Jozef

Deti moje osprostené! Legendárny Majster N: Detský kráľ mal aj temnú stránku (Topky)
BRATISLAVA - Jozef Nodžák patril k tým televíznym osobnostiam, ktoré mnohí ani nepoznali po vlastnom mene. Pre všetkých bol jednoducho Majster N. Dlhé roky zabával deti a hoci im občas aj svojským spôsobom nadával, milovali ho. Ale vedeli ste, že mal aj svoju "temnú" stránku?

Český herec skončil s rozbitou držkou: Vrazil mu rovno počas predstavenia! (Topky)
PRAHA - Aaaau, tak to muselo poriadne bolieť! Profesia herca nie je med lízať. Umelci musia často precvičovať scény do najmenšieho detailu, aby sa vyhli zraneniam no zároveň je nutné, aby celý obraz vyzeral čo najviac vierohodne. Občas to však skrátka nevydá a nejaké to "bobo" sa chtiac-nechtiac pritrafí.

Pozemky na Donovaloch po obávanom mafiánskom bossovi sú v dražbe: Začarovaný kruh, scenár sa opakuje (Topky)
BRATISLAVA – Opakovanie je matka múdrosti. Či to platí v tomto prípade, je rozhodne otázne. Lukratívne pozemky na Donovaloch po mafiánskom bossovi Jurajovi Ondrejčákovi, alias Piťovi, sa dražili už po siedmykrát. Ani magické číslo však neprinieslo úspech. V prípade prepadnutého majetku obávaného muža by sa dalo povedať, že ide o začarovaný kruh.

Zosmiešnili futbalovú legendu: Reakcia Davida Beckhama na sochársky nepodarok valcuje internet (Topky)
LOS ANGELES - Známy americký komik James Corden s jeho populárnou The Late Late Show si poriadne vystrelili z anglickej futbalovej legendy. Davidovi Beckhamovi ukázali sochársky nepodarok, ktorý mal byť na jeho počesť vystavený pred štadiónom.

Slávna Nemka po pôrode: Jej brucho vyzerá... Fantastisch! (Topky)
LOS ANGELES - Tá drina sa vyplatila! Herečka Diane Kruger (42) priviedla na svet svoje prvé dieťatko začiatkom novembra. Odvtedy prešlo len pár mesiacov, avšak prominentná mamička sa už dostala späť do skvelej formy. Fotkou bezchybného bruška sa pochválila na instagrame a veru, nejedna žena pri pohľade na ňu zbledne závisťou.

Medové týždne v tropickom raji skončili tragédiou v lietadle: FOTO Nicola (†42) očami dcéry (Topky)
KANÁRSKE OSTROVY - Londýnčanka Nicola sa z medových týždňov už nikdy nevrátila domov. Tie si plánovala užiť so svojím manželom Jasonom v sopkami obklopenom raji. Žena sa však po prílete necítila dobre. Myslela si, že je len dehydrovaná, no v skutočnosti sa jej priťažilo natoľko, že svoje radovánky ukončila predčasne. Počas letu do Británie Nicola náhle skonala. Dôvod, ktorý stojí za jej smrťou, je doposiaľ neznámy.

Vlna nevôle v Poľsku: V novinách sa objavil článok Ako rozoznať Žida, predávali ho aj v parlamente (Topky)
VARŠAVA - Vlnu nevôle vyvolal v Poľsku článok, v ktorom nacionalistický týždenník radil čitateľom, ako rozoznať Žida. Periodikum sa objavilo aj v stánku s novinami v poľskom parlamente, čo podľa niektorých kritikov dokazuje ochotu poslancov tolerovať prejavy antisemitizmu. Inštitúcia oznámila, že denník naďalej odoberať nebude, napísala agentúra AP.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad