topspravy.sk mať prehľad
pondelok, 24. 10. 2016 | Meniny má Kvetoslava

FOTO Trend, ktorý si získava nových priaznivcov, ohrozuje zdravie. Odborníci varujú! (Topky)
NEW YORK - Tetovanie, piercing a iné výstrelky sú stále populárnejšie. Tento trend si získava nespočetne veľa fanúšikov. To pre profesionálov znamená, že sa treba rozvíjať a posúvať hranice ďalej. Keď si zákazník pýta, je treba spraviť všetko preto, aby bol spokojný. Málokto sa ale zamyslí nad nebezpečenstvami, ktoré sa pod touto módou ukrývajú.

O zverstve podnikateľky Evy rozhodne súd: Objednaný vrah prehovoril, zrada, s akou nerátala (Topky)
BRATISLAVA – Na utorok vytýčil Najvyšší súd SR verejné zasadnutie, na ktorom rozhodne o odvolaní českej podnikateľky Evy Z. Tú v auguste minulého roku uznal Špecializovaný trestný súd v Pezinku za vinnú z prípravy vraždy manžela Ľudovíta. Na základe rozhodnutia prvostupňového súdu by si podnikateľka mala vo väzení odsedieť deväť rokov.

Emitujú batérie smartfónov jedovaté plyny? Vedci tvrdia, že áno (Topky)
BRATISLAVA - Najnovšie odhalenia vedcov naznačujú, že bežne používané batérie v smartfónoch emitujú viac než 100 toxických plynov.

Cibulková hviezdila v ultrakrátkych mini: Za tieto šaty vysolila tisíce eur! (Topky)
SINGAPUR – V šatách po svetoznámej modelke! O úspešnej športovkyni Dominike Cibulkovej (27) je dobre známe, že okrem tenisu miluje aj módu a rada sa obklopuje luxusnými a drahými kúskami. A nebolo to inak ani na nedávnom slávnostnom večere v Singapure, kde naša najúspešnejšia tenistka hviezdila v luxusných minišatách slávnej značky, za ktoré zaplatila poriadne mastnú sumičku. Mnohým padne sánka...

Nová doba, ktorá mení celé generácie: Päť vojen a konfliktov, ktoré sme sledovali Live (Topky)
BRATISLAVA - Vyspelejšie technológie, vražednejšie zbrane, enormné množstvo informácií. Za niekoľko desaťročí sa zmenila nielen taktika vedenia vojny, ale aj spôsob, akým na ňu nazeráme. Dostala sa priamo do našich domov, hoci môže ísť o dramatické udalosti na opačnom konci sveta. Kedysi sme boli odkázaní na správy v novinách, v televízii či rozhlase, ktoré prichádzali s oneskorením niekoľkých hodín či dokonca dní. Teraz sme sa dostali do fázy, kedy sledujeme konflikty doslova v priamom prenose. A budeme ich pravdepodobne takýmto spôsobom prežívať čoraz viac.

Malá morská panna na rock'n'rollový spôsob: Pozrite si novinku od Honeyblood (Topky)
BRATISLAVA - Škótske rockové duo Honeyblood zverejnilo videoklip k piesni Sea Hearts. Novinka sa sústredí na záhadnú ženu, ktorá vyšla nahá z mora, navštívi párty, kde hrajú naživo Honeyblood, a napokon odíde naspäť do mora s istým mužom. O réžiu sa postaral Thomas James.

Žitňanská vidí nádej: Protischránkový zákon môže prejsť so zmenami (Topky)
BRATISLAVA - Protischránkový zákon, o ktorom budú v utorok (25.10.) hlasovať poslanci v parlamente, môže prejsť s viacerými zmenami. Vyplynulo to z vyjadrení ministerky spravodlivosti Lucie Žitňanskej (Most-Híd) v diskusnej relácii RTVS O 5 minút 12. Vládny návrh nepovažuje za slabý, teší sa však vylepšeniam, ktoré sa, ako verí, podarí prijať pozmeňujúcimi návrhmi.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad