topspravy.sk mať prehľad
streda, 26.6.2019 | Meniny má Adriana

TOP7: Futbalisti, ktorí hrali za 2 reprezentácie (Šport.inak)

Niektorí hráči zostanú verní jednému klubu, niektorí ani jednej reprezentácií. Toto je 7 hviezd svetového futbalu, ktorí tak urobili.


EH19-Atletika: Volko získal striebro (Šport.inak)
Slovensko vyžrebovali do úvodného bloku A, v ktorom Volko vyhral svoj rozbeh, keď vyrovnal vlastný slovenský výkon roka. V druhom ani treťom bloku ho neprekonal nikto, až v "déčku", ktoré odštartovalo o niekoľko hodín neskôr, sa pred neho dostal Nascimento.

Slovenskou draftovou jednotkou sa tento rok stal Maxim Čajkovič (Šport.inak)
Maxim Čajkovič sa stal tento rok najvyššie draftovaným slovenským hokejistom. V 3. kole si ho z celkového 89. miesta vybral klub NHL Tampa Bay Lightning.

Neuveriteľné! Slovenskí hokejbalisti sa stali majstrami sveta štvrtýkrát v rade (Šport.inak)
Slováci majú už 13 medailí z MS v hokejbale. Dnes vybojovali štvrtú zlatú v rade, keď zdolali Fínsko vo finále MS v hokejbale 2019 v Košiciach 4:3.

Finále hokejbal Slovensko Fínsko ONLINE muži dnes |MS v hokejbale 2019 (Šport.inak)
Finále, hokejbal, Slovensko, Fínsko, online prenos, muži, dnes, MS v hokejbale 2019. Slovensko vs Fínsko finále MS v hokejbale 2019 štartuje rovnako ako náš online prenos z neho dnes od 19:00.

Hokejbal Česko Kanada o bronz muži ONLINE dnes |MS v hokejbale 2019 (Šport.inak)
Hokejbal, Česko, Kanada, o bronz, online prenos, dnes, MS v hokejbale 2019. Zápas o bronzové medaily aktuálnych MS v hokejbale 2019 v Košiciach Česko vs Kanada štartuje rovnako ako náš online prenos od 16:00.

Česko Fínsko hokejbal semifinále muži ONLINE dnes |MS v hokejbale 2019 (Šport.inak)
Česko, Fínsko, hokejbal, semifinále, muži, online prenos, dnes, MS v hokejbale 2019. Druhé semifinále aktuálnych MS v hokejbale 2019 Česko - Fínsko začína dnes od 20:00.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad