topspravy.sk mať prehľad
štvrtok, 23.11.2017 | Meniny má Klement

Prestupové špekulácie: Liverpool má záujem o hráča PSG (Šport.inak)
Prehľad najčerstvejších noviniek z futbalového sveta.

Liga Majstrov: Barcelona má miestenku v osemfinále, Bazilej porazil United (Šport.inak)
FC Barcelona je víťaz D-skupiny po bezgólovom šlágri na štadióne Juventusu Turín.

Gól sezóny Ligy majstrov? Takto Griezmann skóroval proti AS Rím (Šport.inak)
Atletico Madrid porazil AS Rím na svojom štadióne 2-0.

Hráč Wiganu dal dva góly, vystriedal a ponáhľal sa za novonarodeným synom | FOTO (Šport.inak)
Z ihriska ho stiahli v 60. minúte, krátko nato, ako strelil tretí gól tímu a svoj druhý. Nebol to pre zranenie, ale z radostnej príčiny.

Vedenie súťaže zrušilo Desprésov trest zo zápasu s Podoľskom (Šport.inak)
Dostal ho v závere utorňajšieho domáceho duelu proti Viťazu Podoľsk (4:5 po predĺžení) za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

Slovenky prehrali v druhom prípravnom zápase so Srbkami (Šport.inak)
Ďalší prípravný zápas odohrajú Slovenky v piatok, keď v bratislavskej Hant aréne privítajú nemecké reprezentantky (19.00).

Nominácia na Tím roka UEFA 2017 bez Slovákov (Šport.inak)
Priaznivci si môžu vybrať z viacerých formácií a podľa toho prispôsobiť, koľkým obrancom, stredopoliarom, resp. útočníkom dajú hlas.

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory