topspravy.sk mať prehľad
nedeľa, 22.7.2018 | Meniny má Magdaléna

Július Šupler: Družbu spálili, návrat Donbassu do KHL je nereálny (Šport)

Po ročnom oddychu je 67-ročný tréner Július Šupler plný nových síl a energie. Angažmán v Donbasse Donecku vníma ako novú výzvu v pestrej kariére.

15. etapa Tour de France 2018 - mapa, profil a favoriti na víťazstvo (Šport)

Aj nedeľňajšia pätnásta etapa bude z kategórie kopcovitých. Tour de France sa pomaly približuje k Pyrenejam a vidieť to aj na profile trasy. Etapa štartuje v mestečku Millau o 13:20 hod. Cieľovou stanicou je Carcassonne s predpokladaným dojazdom okolo 17:45.

Tour de France 2018 ONLINE: 15. etapa - Peter Sagan šliape zo všetkých síl (Šport)

Aj nedeľňajšia pätnásta etapa bude z kategórie kopcovitých. Etapa štartuje v mestečku Millau o 13:20 hod, odtiaľ pretekári ujdú 181,5 km až do cieľovej stanice Carcassonne. Na prvý pohľad sa zdá, že to nebude nič pre Petra Sagana, ale... nechajme sa prekvapiť. Sledujte ONLINE prenos na ŠPORT.sk.

Miloš Lačný prestúpil do Gruzínska, prehovoril aj o neúspechu Žiliny (Šport)

V Žiline sa vlani uviedol hetrikom, no pod Dubňom ho sužovalo zranenie. Teraz má šancu na nový začiatok. Bývalý útočník Žiliny či Ružomberka Miloš Lačný (30) podpísal ročný kontakt s úradujúcim gruzínskym majstrom Torpedom Kutaisi.

ONLINE: FK Železiarne Podbrezová – FK DAC 1904 Dunajská Streda (Šport)

Podbrezová ešte nikdy nezdôrazňovala tak ako tentoraz cieľ vyhrať prvý domáci zápas v sezóne a prelomiť tradíciu. Štyrikrát sa jej to nepodarilo. Papierové predpoklady nehovoria o tom, že by sa tak malo stať, ale ktovie, aké stopy zanechalo cestovanie z Gruzínska na hráčoch DAC. Je možné, že vzhľadom na ďalší pohárový program dostanú priestor aj futbalisti, ktorí boli na lavičke v Tbilisi. Sledujte ONLINE prenos na ŠPORT.sk!

Ľubomír Michalík: Chceme hrať futbal, ktorý sa bude páčiť (Šport)

Urobil si pohodlie na presklenej verande svojho domu pod plejádou dresov, ktoré visia pod plafónom. Sú to tie, v ktorých Ľubomír Michalík hrával, ale aj dresy od súperov. Pekná a pestrofarebná zbierka mapuje kariéru ostrieľaného stopéra, ktorý počas tohto víkendu vyrazil so spoluhráčmi z ŠKF Sereď do boja o historicky prvé body v lige.

ONLINE: FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble - ŠK Slovan Bratislava (Šport)

Slovan chce v tejto sezóne získať titul, Zlaté Moravce majú za cieľ záchranu v najvyššej súťaži. Tomu zodpovedajú aj ambície týchto klubov v ich vzájomnom zápase. Domáci túžia aspoň po bode, hostia budú sklamaní, ak nevyhrajú. Tromfy majú pred úvodným výkopom v rukách belasí. Sledujte ONLINE prenos na ŠPORT.sk!

ŠPORTOVÉ UDALOSTI DŇA (22. júla): Sagan na Tour, futbalové ligy a Formula 1 (Šport)

Aj dnes vám prinášame prehľad toho najzaujímavejšieho, čo budeme počas dňa na ŠPORT.sk sledovať ONLINE. Peter Sagan pokračuje na Tour de France v 15, kopcovitej etape a v Európe sa nám pomaly začínajú futbalové ligy. Okrem toho môžete sledovať aj Veľkú cenu Nemecka.

Slovák Kristián Pospíšil ostal bojovať, naďalej sníva o NHL (Šport)

Dvadsaťdvaročný rodák zo Zvolena Kristián Pospíšil na seba upriamil pozornosť vo vlaňajšom kempe Toronta Maple Leafs. Nedraftovaný útočník zaujal až tak, že v slávnom hokejovom klube rozmýšľali nad zmluvou do prvého tímu. Nakoniec dostal kontrakt na farmu.

Čierny trh je pre tipérov rizikom (Šport)

Technológie napredujú raketovým tempom a tento pokrok sa nevyhýba žiadnej oblasti, ani športovým stávkam a hazardným hrám. Z tohto dôvodu dnes Ministerstvo financií SR pripravuje úplne nový Zákon o hazardných hrách.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad