topspravy.sk mať prehľad
piatok, 24.5.2019 | Meniny má Ela

Zázračné dieťa Realu má na lane vážny záujemca, otvára mu dvere do Ligy majstrov (ProFutbal)
Martin Odegaard by už čoskoro mohol zmeniť dres, teda aspoň dočasne. O veľký talent nórskeho futbalu prejavil vážny záujem účastník Bundesligy, ktorého v budúcej sezóne uvidíme i v prestížnej Lige majstrov.

Zázračné dieťa Realu s vážnym záujemcom, otvára mu dvere do Ligy majstrov (ProFutbal)
Martin Odegaard by už čoskoro mohol zmeniť dres, teda aspoň dočasne. O veľký talent nórskeho futbalu prejavil vážny záujem účastník Bundesligy, ktorého v budúcej sezóne uvidíme i v prestížnej Lige majstrov.

V Prievidzi oslávia storočnicu exhibíciou tímov Kucku a Škrtela (ProFutbal)
Slovenský futbalový klub FC Baník Prievidza oslávi svoju storočnicu výnimočným spôsobom. Na zrekonštruovanom štadióne si 2. júna zmerajú sily jedni z najlepších hráčov, ktorí si v akejkoľvek kategórii obliekali dres prievidzského klubu. Hlavnými aktérmi budú Juraj Kucka a Martin Škrtel. V ich tímoch nastúpia aj ďalší ako Dávid Hancko, Patrik Hrošovský, Igor Šemrinec, Filip Hlohovský či Štefan Pekár.

Wenger plánuje návrat: Futbal je moja vášeň (ProFutbal)
V októbri síce oslávi už 70. narodeniny, no to mu aj tak nebráni v tom, aby robil, čo ho baví. Legendárny tréner Arséne Wenger je od skončenia minulej sezóny bez práce, keď ho v Arsenale nahradil Unai Emery. Odvtedy odmietol už niekoľko ponúk, no podľa svojich slov sa do sveta futbalu ešte rozhodne vráti.

Mladík Vician opúšťa Petržalku, prijali ho totiž na Harvard (ProFutbal)
Mladý talentovaný stredopoliar Martin Vician nebude pokračovať v petržalskom klube počas nasledujúcej sezóny, bol prijatý na prestížnu Harvardskú univerzitu. Počas štúdia bude hrať za univerzitný futbalový tím.

Pohronie či Poprad? Rozhodovať o postupujúcom môže skóre (ProFutbal)
V sobotu večer spoznáme víťaza II. ligy, a teda automaticky aj nováčika Fortuna ligy. Je jasné, že sa ním stane jeden z dvojice FK Pohronie - FK Poprad. Percentuálne vyššiu šancu na postup majú aktuálne Stredoslováci, no to sa môže z minúty na minútu zmeniť.

Stuttgart s komplikáciami, v baráži o Bundesligu doma len remizoval (ProFutbal)
Úvodné barážové stretnutie o účasť v najvyššej nemeckej súťaži:

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad