topspravy.sk mať prehľad
pondelok, 23.4.2018 | Meniny má Vojtech

Vo vysúšenej Košickej kotline má pribúdnuť ďalší pekáč na smaženie občanov (Pravda)
Dnes je svetový deň ZEME, cez ktorý empatickí ľudia k životnému prostrediu mobilizujú ľudí k zvýšenej starostlivosti o životné prostredie, no náš minister hospodárstva, bývalý minister životného prostredia Peter Žiga prináša do svojho regiónu, kde sa narodil pod rúškom tajomstva ekologickú záťaž, ktorá nebude prínosom, ale úpadkom pre rozvoj kraja a zároveň [...]

Čiliak doviedol Kometu Brno k ďalšiemu titulu. Aj v piatom finále bol za hviezdu (Pravda)
Hokejisti Komety Brno obhájili titul v českej extralige. V nedeľňajšom piatom stretnutí finálovej série zvíťazili na ľade Třinca 4:1 a rovnakým pomerom ovládli celú sériu.

Fantastická séria pokračuje! Trenčín vyhral v Bystrici a vynútil si siedmy zápas (Pravda)
Hokejisti Dukly Trenčín si vynútili siedmy zápas finále Kaufland play off Tipsport Ligy. V šiestom stretnutí zvíťazili na ľade obhajcu HC'05 iClinic Banská Bystrica 3:2.

Haťapka žiada od Bory väčšiu tímovú podporu pre Sagana (Pravda)
Historický triumf Petra Sagana na prestížnych klasických pretekoch Paríž - Roubaix potešil aj dlhoročného trénera československej reprezentácie v cestnej cyklistike a jedného zo zakladateľov pretekov Okolo Slovenska Kamila Haťapku.

Pri krvavých protivládnych protestoch v Nikarague zastrelili novinára (Pravda)
Medzi obeťami niekoľkodňových protivládnych protestov v Nikarague sa ocitol aj miestny novinár Ángel Gahona, ktorého zastrelili počas živého prenosu.

EÚ bude mať obchodnú dohodu s Mexikom, Merkelová a Peňa Nieto to privítali (Pravda)
Nemecká kancelárka Angela Merkelová a mexický prezident Enrique Peňa Nieto v nedeľu privítali novú obchodnú dohodu medzi Európskou úniou a Mexikom, ktorú vyjednávači dohodli v sobotu.

Krásna Suki Waterhouse na premiére: Veď jej vidieť pod šatami všetko! (Pravda)
Hoci kariéru odštartovala ako modelka a stále sa tejto aktivite príležitostne aj venuje, dnes už je Suki Waterhouse omnoho viac herečkou.

Exspajska sa neostýcha! Lapá bronz hore bez, figúru má vo forme! (Pravda)
Zdá sa, že sa inšpirovala svojou kolegyňou. Speváčka, tanečnica a televízna hviezda Mel B, inak Melanie Brown, lapala slnečné lúče hore bez.

Štúdia: BIBLIA, KRESŤANSTVO & HOMOSEXUALITA (Pravda)
V biblickej gréčtine alebo hebrejčine neexistuje žiadne slovo, ktoré je ekvivalentné k slovenskému slovu homosexuál. Toto slovo bolo vytvorené len pred približne 100 rokmi a v Biblii sa prvýkrát objavilo v Revidovanej Štandardnej Verzii Biblie v roku 1946. BIBLIA, KRESŤANSTVO & HOMOSEXUALITA ŠTÚDIA OD JUSTINA R. CANNONA, ZAKLADATEĽA INCLUSIVEORTHODOXY.ORG [...]

Atlético Madrid uhralo s Betisom iba bezgólovú remízu (Pravda)
Las Palmas po domácej prehre s Alavésom 0:4 v nedeľňajšom stretnutí 34. kola La Ligy definitívne zostúpi z najvyššej španielskej futbalovej súťaže.

Pippa Middleton čaká svoje prvé dieťa (Pravda)
Pippa Middleton, mladšia sestra britskej vojvodkyne Catherine, čaká dieťa so svojím manželom Jamesom Matthewsom.

Bystrickí fanúšikovia chceli zaútočit na svojich hráčov. Zasahovala polícia (Pravda)
Tlačová konferencia s trénermi sa po nedeľňajšom šiestom finálovom zápase Kaufland play off Tipsport Ligy medzi Banskou Bystricou a Trenčínom (2:3) neuskutočnila.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad