topspravy.sk mať prehľad
štvrtok, 23.11.2017 | Meniny má Klement

Po smrti legendárnej Jany Novotnej (†49) sa budete dediť obrovský majetok: Bitka o milióny! (Pluska)
Jedná nepríjemná udalosť strieda druhú! Najprv sa rodičia zosnulej tenisovej legendy Jany Novotnej (†49) museli postarať o jej pohreb a po ňom prídu na rad ďalšie nepríjemnosti - dedičné konania.

Tragická rybačka: Záhadná smrť manželov Pavla (†48) a Renáty (†44). Zomreli, lebo si zakúrili v aute? (Pluska)
Záhadná tragédia. Na to, čo objavil rybár pod hladinou vodnej nádrže neďaleko Bánoviec nad Bebravou, zrejme nikdy nezabudne. V aute, ktoré bolo pod vodou, našli policajti dve nehybné telá. Ako sa vzápätí ukázalo, boli to manželia Pavol P. (†48) a jeho žena Renáta (†44). Je možné, že nešťastne zahynuli počas rybačky.

8 vážnych chorôb, ktoré vyčítate z tváre. Čo prezradia škvrny či suché pery? (Pluska)
Je len pár ochorení, pri ktorých skúsenému doktorovi stačí pohľad a vie, čo vás trápi. S našim prehľadom to pre začiatok zvládnete aj vy.

Rozhovor, pri ktorom nezadržíte slzy. Herec Ľubo Roman opísal, ako prežíva stratu manželky (Pluska)
Jeho rodina je mu veľkou oporou. Snažia sa útíšiť jeho žiaľ.

FOTO VNÚTRI Kráľovský pár navštívil automobilku aj futbalový štadión: TAKTO sa na výlet vyparádila tehuľka Kate! (Pluska)
Princ William (35 a jeho manželka Kate (35) sa vybrali do Birminghamu. Kráľovský pár si prezrel fabriku automobilky Jaguar Land Rover a navštívil aj princov najobľúbenejší futbalový klub.

Dračinka s pruhovanými listami sa hodí aj do moderných interiérov (Pluska)
Dračinka kvitne len výnimočne, no napriek tomu je v interiéri neprehliadnuteľná. Má výrazne sfarbené listy s pruhovaným vzorom vyrastajúce zo špirály.

Rusko si užíva slobodu! Kam si to spoza mreží namieril? (Pluska)
Pavol Rusko si môže užívať slobodu takmer naplno. Elektronický náramok, ktorý dostal na nohu, mu nebráni vycestovať mimo hlavného mesta. Podľa našich informácií je bývalý minister v režime voľného pohybu po Slovensku. Vycestovať nemôže iba za hranice krajiny.

Alec Baldwin pustil domov fotografov. Ako to v jeho vidieckom dome vyzerá? (Pluska)
Herec svetového mena, Alec Baldwin má už síce tesne pred šesťdesiatkou, no len nedávno sa stal po štvrtýkrát krát otcom a rodinný život si so svojou krásnou manželkou užíva vo vile, o akej snívajú mnohí. My sa jej dnes pozrieme na zúbok.

MÓDNA POLÍCIA z luxusnej prehliadky kožuchov: Paviel s kabelkou, exposlankyňa Tóthová s fialovými doplnkami a Olasová za princeznú (Pluska)
Ako každý rok, aj teraz sa konala nóbl módna prehliadka, kde si milovníci pravých kožuchov prišli na svoje. V hriešne drahých kabátoch a vestách sa na móle predviedla aj moderátorka Marianna Ďurianová, ktorá je tejto šou pravidelnou súčasťou už niekoľko rokov. Ako sa však na túto akciu obliekli známe tváre?

FOTO VNÚTRI: Belohorcovej dcéra sa opäť pretŕča vo vyzývavom oblečení: Zuzana, čo jej to robíš? (Pluska)
Bývalá moderátorka šteklivých relácií Zuzana Belohorcová (41) už roky žije v Amerike spolu s manželom Vlastom Hájekom a dvomi deťmi. Prostredníctvom sociálnej sieti všetkých svojich fanúšikov pravidelne informuje, čo má nové a bez problémov odhalí aj svoje súkromie. Nedávno však začala zverejňovať fotky svojej malej dcérky Salmy, ktorú fotí v oblečení, ktoré by si neodvážili obliecť ani viaceré dospelé ženy...

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad