topspravy.sk mať prehľad
utorok, 20.2.2018 | Meniny má Lívia

Tri dôvody pre renováciu vykurovania u vás doma (Pluska)
Nový gauč, moderná kuchynská linka či kvalitná posteľ. To sú veci, do ktorých investujeme, keď si chceme v domácnosti zabezpečiť komfort.

Bývalé členky Spice Girls: Nikdy nevyzerali lepšie! (Pluska)
Hoci od ich kariéry ubehol nejaký ten piatok, známe krásky zo Spice Girls sú každým rokom krajšie a človek má pocit, akoby ani nestarli. V čom spočíva ich trik?

Dizajnérky radia: Ako si zútulniť balkón? (Pluska)
Šikovné dizajnérky Ivana a Simona z interiérového štúdia Live in sú tu pre vás, milí čitatelia. Neviete si poradiť pri zariaďovaní nového bývania či rekonštrukcii? Opýtajte sa ich, radi pomôžu! Dnes odpovedáme na otázku čitateľa Mojmíra.

Dojčíte a zároveň cvičíte? 4 najdôležitejšie vitamíny pre aktívne maminy (Pluska)
Aby boli ženy po pôrode zdravé, tvorilo sa im dostatok mlieka a boli aj počas cvičenia plné energie, mali by starostlivo dohliadať na príjem pestrej a vyváženej stravy.

Poznáme víťaza: Budete sa zo sejačky výsevných pásikov tešiť práve vy? (Pluska)
S februárovým číslom Záhradkára ste sa mohli zapojiť do súťaže o sejačku výsevných pásikov v hodnote 75 €. Komu tento rok uľačí prácu v záhrade?

Doprajte si spálňu s nádychom luxusu: Máme pre vás pár šikovných trikov ako na to! (Pluska)
Nemusíte mať na účte miliardy, aby ste si mohli dopriať kúsok luxusu. Pozrite sa s nami, ako jednoducho môžete aj do vašej spálne vdýchnuť kúsok luxusu. Veď aj z mála sa dá spraviť veľa.

Fungujú feromónové parfumy na opačné pohlavie? Prečítajte si názor sexuológov (Pluska)
V umení prilákať milenca sú motýle neprekonateľné. Okrem vedcov to zaujalo aj ľudí zo sexbiznisu, ktorí prišli s myšlienkou predávať parfumy obohatené o feromóny. Oplatí sa míňať na ne peniaze?

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad