topspravy.sk mať prehľad
pondelok, 23.4.2018 | Meniny má Vojtech

Reportéri Reuters boli v Barme vlákaný do pasce, povedal policajt (O médiách.com)

 


Chlapca liečila slinami besného psa. Lekári sú zhrození (O médiách.com)


Od vraždy Kuciaka prešli dva mesiace, polícia stále tápe (O médiách.com)


Herečka Natalie Portman sa rozhodla, že si nepreberie prestížne ocenenie (O médiách.com)
Slávnostného júnového udeľovania prestížnej izraelskej ceny Genesis sa nezúčastní tohtoročná laureátka, herečka Natalie Portman. Umelkyňa, ktorá sa narodila v Jeruzaleme a má americké aj izraelské občianstvo, svoje rozhodnutie zdôvodnila tým, že účasť na verejnej udalosti v Izraeli by jej vzhľadom k súčasným okolnostiam bola nepríjemná. Konkrétnejšia ale nebola. S odkazom na oznámenie jej amerického zástupcu a izraelských organizátorov akcie to uviedla agentúra AP. Portman oznámila, že nedávne udalosti v Izraeli ju "veľmi rozrušili". Konkrétne prípady nezmienila. Izrael sa stretol v uplynulých týždňoch s kritikou za reakciu na hromadné palestínske protesty na hranici Pásma Gazy, pri ktorých od 30. marca izraelské bezpečnostné zložky zabili 28 Palestínčanov a niekoľko sto ďalších zranili. Palestínčania protestujú za vrátenie územia niekdajšej Palestíny, kde je teraz Izrael, a za ukončenie izraelskej blokády Pásma Gazy. Izraelská vláda tvrdí, že iba chráni svoje hranice. Nadác...

Slovensko má na súťaži SABRE Awards EMEA osem shortlistov (O médiách.com)
O prestížne ocenenie SABRE Awards EMEA 2018 bojujú opäť aj agentúry zo Slovenska. V takmer stovke shortlistovaných kampaní majú svoje projekty aj tri agentúry zo Slovenska. Najviac, päť, ich aj tento rok získala komunikačná agentúra SEESAME Communication Experts. Medzi nominovanými sú aj dve kampane od agentúry SKPR STRATEGIES za kampaň pre Slovenský olympijský výbor a kampaň Triad Advertising pre O2 Slovensko a O2 ČR a kampaň agentúry PR Clinic za kampaň Cesta je cieľom: Úprimne na stavbe. „Do finále sa dostali aj projekty, ktoré boli pod taktovkou dvoch našich nových tímov. Tie pokrývajú produktovú komunikáciu pre Lifestyle & Fashion značky a Employer Branding kampane pre našich klientov,“ povedala Michaela Benedigová, Managing Director & Partner Seesame. „Potvrdzuje sa tiež, že tak zákazníci, ako aj porotcovia na medzinárodných súťažiach na značkách čoraz viac oceňujú ich angažovanosť a odvahu vystúpiť zo svojej bezpečnej zóny. To je príklad kampane Youtuberi boju...

Do domu známej speváčky vnikol stalker, chvíľu tam aj prespal (O médiách.com)

Do newyorského domu speváčky Taylor Swiftovej v jej neprítomnosti v piatok vnikol človek, ktorý ju prenasledoval. Než ho zatkla polícia, chvíľu na mieste spal. S odkazom na oznámenie úradov o tom dnes informovala agentúra AP.

Stalker, ktorého polícia označila za dvadsaťdvaročného Rogera Alvarado z Floridy, ešte spal, keď polícia do domu v štvrti Tribeca dorazila. Muž bol zatknutý a čelí obvineniu zo stalkingu, vlámania sa do domu a vniknutia na cudzí pozemok.

Podľa polície to nie je prvýkrát, čo Alvarada zadržala polícia. Zatknutý bol 13. februára, keď na rovnakej adrese rozbil dvere lopatou.

Svetoznáma speváčka sa potýkala s prenasledovateľmi tiež na západnom pobreží USA. Muž z Colorada sa 14. apríla pohyboval pred jej domom v Beverly Hills v Kalifornii a podľa polície pri sebe mal nôž, povraz a náboje.


O frekvencie z jarného výberového konania má záujem deväť uchádzačov (O médiách.com)


 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad