topspravy.sk mať prehľad
štvrtok, 16.8.2018 | Meniny má Leonard

Pozrite si najnovšie reklamy: Nepotopte vašu dovolenkovú romantiku/Union, Dagmar Sváteková ... (Mediálne)

Sestričky dostali utorkový slot, Markíza vráti aj Susedov, Oteckov a Hornú Dolnú (Mediálne)
V druhom septembrovom týždni rozbalí Markíza naplno svoju jesennú programovú štruktúru. Do vysielania sa vrátia seriály Oteckovia, Susedia a Horná Dolná, odštartuje aj novinka Sestričky. Novú sériu čaká šou Tvoja tvár znie povedome.

Americké denníky „naložili“ Trumpovi, ten im to vracia na Twitteri (Mediálne)
Takmer 350 denníkov vo štvrtok vydalo úvodníky, v ktorých sa ohradzujú proti útokom amerického prezidenta Donalda Trumpa na médiá a v ktorých zároveň bránia slobodu tlače. Za iniciatívou stojí denník The Boston Globe a pripojili sa k nej médiá zo Spojených štátov, ale aj z Európy. Nie všetky významné americké noviny ale s akciou súhlasia.

Mecom bude mať od septembra novú PR agentúru (Mediálne)
PR služby pre spoločnosť Mecom bude od septembra zastrešovať agentúra SK PR Strategies. Tá pre značku pripravila novú komunikačnú stratégiu s názvom Humans of Mecom.

Prima sa pustila do predaja leteniek, aj na Slovensku (Mediálne)
Česká televízna skupina Prima rozširuje portfólio aktivít o internetový predaj leteniek. Tie bude zákazníkom ponúkať aj na Slovensku prostredníctvom spolupráce so spoločnosťou Web Shop Fly. Letenky predáva cez web PrimaGo.sk.

V Česku po zmene zákona zmizla od ciest len polovica nelegálnych bilbordov (Mediálne)
Za rok od zavedenia zákazu bilbordov v ochrannom pásme ciest a diaľnic ich bolo podľa ministra dopravy Dana Ťoka (ANO) v Česku odstránených zhruba polovica z dvoch tisícok. Ďalšie nelegálne umiestnené reklamné pútače majú zmiznúť do šiestich týždňov, povedal minister senátorom.

RTVS odvysiela prvý raz priamy prenos z futbalu cez Facebook (Mediálne)
Odvetný zápas Európskej ligy medzi Trenčínom a Feyenoordom Rotterdam ponúkne divákom na rozdiel od prvej konfrontácie tímov aj RTVS. Prednosť však bude mať zápas Rapid Viedeň – Slovan Bratislava. Duel z Holandska pôjde na webe telerozhlasu a zároveň cez livestream na Facebooku.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad