topspravy.sk mať prehľad
streda, 20.2.2019 | Meniny má Lívia

Markíza sa púšťa do novej reality šou Utajený šéf (Mediálne)
Medzi pripravovanými projektmi má televízia Markíza aktuálne aj novú reality šou Utajený šéf. S jej produkciou už podľa informácie Mediálne.sk začala. Program poznajú diváci vo vyše 200 krajinách, vlani ho uviedla Nova.

V prípade streľby na investigatívnu novinárku zatkli deväť ľudí (Mediálne)
Čiernohorská polícia zadržala deväť osôb podozrivých v prípade streľby na investigatívnu novinárku Oliveru Lakičovú, ku ktorej došlo v máji minulého roka. S odvolaním sa na utorkové vyhlásenie miestnej polície v Podgorici o tom informovala agentúra AFP.

Soltészovu knihu Mäso plánujú sfilmovať, do projektu vstúpila aj Joj (Mediálne)
Podľa knihy novinára Arpáda Soltésza Mäso, v ktorej zmapoval reálne príbehy z východu Slovenska v divokých 90. rokoch, má vzniknúť celovečerný film. Realizovať by ho mala produkčná spoločnosť KFS Production, za ktorou stojí režisér Michal Kollár. Ten má na konte okrem iného aj úspešný film Červený kapitán podľa bestselleru Dominika Dána.

Diváci sa licenčnej rade sťažovali na komédiu Sám doma aj večerníček RTVS (Mediálne)
Rada pre vysielanie a retransmisiu na svojom ostatnom zasadnutí riešila aj niektoré sťažnosti divákov na vysielanie televízií počas vianočných sviatkov. Regulátor dostal medzi nimi pomerne kuriózne podnety – na animovaný seriál RTVS aj druhý diel komédie Sám doma.

Líder medzi značkami na Instagrame? National Geographic (Mediálne)
Americký mesačník National Geographic dosiahol rekord. Ako prvej značke sa mu podarilo pokoriť hranicu sto miliónov fanúšikov na Instagrame. S počtom followerov sa tak doťahuje na populárne osobnosti ako Justin Bieber, Beyoncé či Kim Kardashian.

Krejča: Chceme pripomenúť, aké zlo sa spáchalo v tejto krajine (Mediálne)
Henrich Krejča, šéf spravodajstva a publicistiky televízie Markíza s televíznym tímom, ktorý viedol ako režisér, nakrútil rok po vražde novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej celovečerný dokument Ján a Martina - vražda, ktorá zmenila Slovensko.

Denník Sme spustil novú videosekciu, pripravuje ďalšie relácie (Mediálne)
Na spravodajskom portáli Sme.sk spustili novú multimediálnu sekciu Sme Video. Podstránka združuje všetky videá a podcasty, ktoré tvorí redakcia denníka. Tá plánuje okrem už existujúcich relácií spustiť aj niekoľko nových formátov.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad