topspravy.sk mať prehľad
pondelok, 18.6.2018 | Meniny má Vratislav

Joj si už vybrala nových moderátorov šou Nikto nie je dokonalý (Mediálne)
Televízia Joj sa od aktuálneho týždňa púšťa do nakrúcania nových častí šou Nikto nie je dokonalý. Vybrala si už aj nových moderátorom programu. Budú nimi Marián Čekovský a Martin Dejdar.

Kampane 4ky a Alzy porušili pravidlá, spot Dermacolu je v poriadku (Mediálne)
Arbitrážna komisia Rady pre reklamu (AK RPR) sa na svojom ďalšom zasadnutí zaoberala sťažnosťami na sedem reklamných kampaní. Poručenie pravidiel našla v prípade troch. Išlo o komunikáciu operátora 4ka, e-shopu Alza a neznámeho zadávateľa promujúceho v outdoore STK.

Druhý ročník projektu L'Oréal-UNESCO Pre ženy vo vede pozná svoje víťazky (Mediálne)
Inzercia | Bratislava, 13. júna 2018 – Ako vyvinúť novú generáciu batérií, ktoré sú bezpečnejšie, lacnejšie a neobsahujú ťažké kovy? Ako navrhnúť vysokoteplotné supravodiče pomocou počítača? To sú témy výskumov, ktorými sa zaoberajú víťazky súťaže L’ORÉAL-UNESCO pre ženy vo vede 2018.

Sociálne siete v máji: Ktorým slovenským médiám a postom sa darilo najviac (Mediálne)
Spomedzi slovenských médií sa na čele interakcií na sociálnych sieťach naďalej drží zábavný portál Emefka. V máji dosiahol v analýze Storyclash doterajší rekord. Jeho šesť postov z Instagramu bolo zároveň v predošlom mesiaci najvirálnejších.

Komunisti v Česku chcú zakázať reklamu na pôžičky (Mediálne)
Uzákonenie zákazu reklamy na finančné pôžičky, ako ho v Česku navrhli poslanci KSČM, vláda pred zákonodarcami nepodporí, ale ani neodmietne. Kabinet ANO v demisii by sa mal podľa podkladov pre utorkovú schôdzu vyjadriť k novele o regulácii reklamy neutrálne, bude ale mať niektoré pripomienky.

O Ligu majstrov sa Orange deliť nechce, na športový kanál získal ďalší obsah (Mediálne)
Futbalovú Ligu majstrov uvidia od nasledujúcej sezóny na Slovensku diváci len na platenej televízii. Pre operátora Orange, ktorý práva kúpil na tri roky, to prináša konkurenčnú výhodu, aj keď o prestížnu futbalovú súťaž sa naďalej zaujíma aj Telekom.

Srbský novinár sa venoval citlivým kauzám, zmizol bez stopy (Mediálne)
Srbská polícia od štvrtka pátra po nezvestnom novinárovi Stefanovi Cvetkovičovi, informuje spravodajský server srbskej televízie RTS. S. Cvetkovič sa venoval citlivým kauzám kriminality či korupcie, okrem iného písal o prípade vraždy významného kosovskosrbského politika Olivera Ivanoviča, ktorého zastrelili v Kosovskej Mitrovici 16. januára tohto roka.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad