topspravy.sk mať prehľad
utorok, 25. 10. 2016 | Meniny má Aurel

Súd dal za pravdu O2. Satelitná platforma Skylink musí vypínať zápasy Ligy majstrov (Mediálne)

České rádiá musia byť smart. Inak budú asimilované (Mediálne)

Obama si v Kimmelovej talkšou kruto uťahoval z Trumpa (Mediálne)
Americký prezident Barack Obama zvyčajne hovorí o Donaldovi Trumpovi vo vážnom duchu ako o veľkej hrozbe, v pondelkovej talkšou komika Jimmyho Kimmel sa ale do neho pustil so sarkastickým úsmevom. Moderátor televízie ABC ho rovnako ako iné známe osobnosti požiadal, aby prečítal niekoľko nepekných odkazov, ktoré dostal na Twitteri.

Skopírovať texty na siete nestačí (Mediálne)

Do Info.cz ide z Eura i Fučík, taktiež ľudia z ČT či Mafry (Mediálne)

Prima Zoom využila v kampani lekára i riaditeľa ZOO (Mediálne)

CME reportuje v kvartáli rast zisku, pri Markíze stratu (Mediálne)
Mediálna spoločnosť Central European Media Enterprises (CME), ktorá na Slovensku vlastní televíziu Markíza, v treťom štvrťroku výrazne zlepšila hospodárenie. Prevádzkový zisk pred odpismi a amortizáciou (OIBDA) sa viac ako zdvojnásobil na 18 miliónov dolárov z 8,4 milióna dolárov pred rokom.

Filmový distribútor Ivan Hronec: Artfilmy sú biznis ako každý iný (Mediálne)

Kauza odpočúvania slovenských novinárov tajnými je na súde (Mediálne)
Okresný súd v Trenčíne odročil na neurčito verejné zasadnutie v kauze odpočúvania novinárov a ďalších osôb agentmi Vojenského obranného spravodajstva. Vojenskí tajní sa v tejto kauze v utorok postavili pred súd prvýkrát. Obvinení sú zo zneužívania právomoci verejného činiteľa a poškodzovania cudzích práv.

Rada RTVS zasadne mimoriadne pre zverejnené Grendelove esemesky (Mediálne)
Radu RTVS čaká v stredu mimoriadne rokovanie. Zvolané je k medializovaným informáciám údajného porušovania zákona o Rozhlase a televízii Slovenska a Štatútu programových pracovníkov a spolupracovníkov RTVS. Podľa všetkého sa bude kontrolný orgán verejnoprávneho telerozhlasu zaoberať zverejnenou komunikáciou medzi opozičným poslancom Gáborom Grendelom (OĽaNO-NOVA) a novinármi RTVS na čele so šéfom spravodajstva Lukášom Dikom. Nie je isté, či sú prepisy komunikácie medzi politikom a novinármi zverejnené na webe pravé.

Home Credit redizajnuje, do loga si dal smajlíka (Mediálne)
Pôžičková spoločnosť Home Credit pristúpila k redizajnu svojho loga a jedno z písmen v názve spoločnosti zmenil na smajlíka. Facelift má vystihovať premenu samotnej firmy.

O sociálne siete pre Onliu sa postará Seesame (Mediálne)
Poisťovacia značka Unionu Onlia ohlásila spoluprácu s agentúrou Seesame, ktorá od polovice októbra spravuje jej komunikáciu na sociálnych sieťach. Navrhnutá komunikácia je postavená na prepojení benefitov, ktoré majú Onliu odlíšiť od konkurencie.

Musíme byť pripravení na to, že tlač raz skončí (Mediálne)

Reklamný priestor na TV Nova zdražie v budúcom roku o 4% (Mediálne)

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad