topspravy.sk mať prehľad
streda, 29.3.2017 | Meniny má Miroslav

Licenčná rada je už kompletná, poslanci zvolili deviateho člena (Mediálne)
Novým členom Rady pre vysielanie a retransmisiu sa stal advokát Peter Joanidis. Poslanci ho v parlamente zvolili v stredu v tajnom hlasovaní. Regulátor má vďaka tomu opäť obsadených všetkých deväť miest.

Pozrite si najnovšie reklamy:Skočte si po veľkonočné výhry/COOP Jednota, Golf Variant je ... (Mediálne)

ČT si stojí za reportážami o Babišovi, pochybenie nenašiel ani etický panel (Mediálne)
Etický panel Českej televízie nezistil nič neetické na reportážach, ktoré sa venovali tomu, ako minister financií Andrej Babiš (ANO) nakupoval dlhopisy vtedy svojho holdingu Agrofert. Politik sa sťažoval Rade ČT aj Rade pre rozhlasové a televízne vysielanie na to, že vyznenie reportáží mohlo vyvolať pochybnosti o ich nestrannosti a objektívnosti.

Ringier kúpil DajmeJedlo.sk, svojho hlavného konkurenta v objednávkach jedla (Mediálne)
Vydavateľstvo Ringier Axel Springer posilňuje svoj e-commerce biznis. Spoločnosť oznámila akvizíciu domény DajmeJedlo.sk spolu so slovenskou databázou zákazníkov. Portál na objednávanie jedla bol hlavným konkurentom pre Bistro.sk z portfólia Ringieru ponúkajúceho rovnakú službu.

Študentské rádiá si zmerajú sily na Rádiorallye 2017 (Mediálne)
Na 13. ročník medzinárodnej súťažnej prehliadky tvorby internátnych rozhlasových štúdií a univerzitných rádií prídu vysokoškolské rádiá z celého Slovenska, ale aj z Českých Budějovíc a Brna

Joj si vybrala moderátora chystanej súťažnej šou Heslo (Mediálne)
Televízia Joj pripravuje do vysielania licencovanú súťažnú šou Heslo, ktorá vzniká podľa formátu známej game show Password. Ten distribuuje spoločnosť FremantleMedia, s ktorou má Joj dlhodobú spoluprácu.

Milka oslavuje Veľkú noc v Lilabergu, v kampani spolupracuje s Tescom (Mediálne)
Veľkonočnú komunikáciu značky Milka sprevádza celoeurópska televízna kampaň. Pod spoločným claimom „Všetci za jedného“ posilňuje tímového ducha medzi deťmi pri spoločnom hľadaní ukrytých veľkonočných vajíčok.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad