topspravy.sk mať prehľad
streda, 24.5.2017 | Meniny má Ela

Markíza dá posledné diely Búrlivého vína v lete do prime-timeu (Mediálne)
Poslednú sériu Búrlivého vína, ktoré kedysi valcovalo konkurenciu v prime-time, nasadí Markíza mimo hlavnej sezóny. Seriál sa začne vysielať od 19. júna a pobeží počas letných prázdnin. Zmenou je návrat k prime-timeovému nasadeniu.

Telkáčmi roka sú Vilo Rozboril, Adela Banášová či Ján Koleník (Mediálne)
V šiestom ročníku ankety Telkáč roka, prostredníctvom ktorej mohli diváci a diváčky na sociálnej sieti Facebook podporiť svojich televíznych obľúbencov, zvíťazili tento rok napríklad Vilo Rozboril, Adela Banášová či Ján Koleník. Všetci traja menovaní tak zopakovali triumf z minulého roka.

Lidl ďakuje za 20 miliónov fanúšikov viacjazyčnou skladbou. Znie aj slovenčina (Mediálne)
Lidl oslavuje okrúhlych 20 miliónov fanúšikov na Facebooku, ktorých má po celom svete. Na slovenskom profile aktuálne prekročil hranicu 400-tisíc.

Ruttkay: RTVS chcem posunúť do 21. storočia, bude nielen tretí, ale aj štvrtý kanál (Mediálne)
Do voľby generálneho riaditeľa RTVS sa na poslednú chvíľu prihlásil aj Michal Ruttkay, šéf a spolumajiteľ reklamnej agentúry Creo/Young & Rubicam, ktorý tvrdí, že má pre verejnoprávne médium pripravený moderný projekt riadenia a víziu, ako inštitúciu posunúť vpred v digitálnej ére. Nové okruhy by spustil v televízii aj rozhlase, zachovať chce pritom súčasný model financovania. Na otázky bol ochotný pre časovú zaneprázdnenosť odpovedať iba e-mailom.

Najlepšou ochranou voči kybernetickým útokom sú vlastné vedomosti (Mediálne)
Bezpečnostné hrozby v digitálnom prostredí sú čoraz častejšie a rafinovanejšie, rovnako ako kyber zločinci, ktorí sa od užívateľov internetu okrem dôverných informácií snažia vylákať peniaze.

Slovensko zdvojnásobilo rekord v dátovom toku (Mediálne)
Doteraz však live stream dokázal poskytnúť len HD kvalitu s rozlíšením 720p. Tento rok RTVS spolu s telekomunikačným operátorom BENESTRA priniesla slovenským fanúšikom novinku v podobe Full HD online vysielania. Hokejoví nadšenci si tak mohli vychutnať všetky zápasy majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji v plynulom rozlíšení 1080p.

Limitovaná edícia Zlatý Bažant Tmavé Nealko už v predaji (Mediálne)
Pri príležitosti osláv 50. výročia hurbanovskej sladovne predstavuje Zlatý Bažant ďalšiu novinku v limitovanej edícií - Zlatý Bažant Tmavé Nealko.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad