topspravy.sk mať prehľad
utorok, 25.6.2019 | Meniny má Tadeáš

Expres pridá cez prázdniny novú reláciu a hitparádu letných hitov (Mediálne)
Rádio Expres avizuje zmenu svojho programu počas letných mesiacov. Chystá novú reláciu, hudobný špeciál a poslucháči si budú vyberať aj najväčší letný hit z minulých rokov. Stanica odštartuje leto Festivalovým víkendom.

Joj chystá novú minisériu, koprodukuje ju Česká televízia (Mediálne)
Televízia Joj sa pustila do príprav novej minisérie s pracovným názvom Osem hodín, do ktorej oficiálne vstúpila aj Česká televízia. Tá sa s projektom Joj spojila prvý raz. Osem hodín má byť rukojemníckou drámou s prvkami ďalších žánrov.

Právo na odpoveď pre politikov majú poslanci presunúť (Mediálne)
Poslanci Národnej rady (NR) SR nerozhodnú na júnovej schôdzi o zmenách v tlačovom zákone a zákone o prokuratúre. Návrhy presunú na ďalšiu schôdzu, oznámil to predseda parlamentu Andrej Danko (SNS).

RTVS si objednala novú sériu Milujem Slovensko (Mediálne)
Pokračovanie šou Milujem Slovensko na obrazovkách RTVS je potvrdené. Verejnoprávna televízia si objednala na jesennú sezónu nové časti licencovaného formátu, ktorý pre ňu vyrába produkčná spoločnosť good tv.

Úspech Oteckov na Markíze inšpiruje región. Po formáte siahli ďalšie televízie (Mediálne)
Argentínska telenovela Senores Papis, podľa ktorej predlohy u nás Markíza s úspechom vysiela seriál Oteckovia, oslovuje čoraz viac európskych televízii. Distribútor Viacom International Studios aktuálne oznámil čerstvý deal v Srbsku, pričom už predtým úspešný formát predal do ďalších krajín.

VšZP opäť zmenila hovorkyňu, prišla po 20-ročnom pôsobení v RTVS (Mediálne)
Vo Všeobecnej zdravotnej poisťovni (VšZP) došlo opäť k zmene na poste hovorkyne. Nastúpila naň Slávka Gáborová, ktorá pôsobila dlhé roky ako moderátorka a redaktorka vo verejnoprávnej RTVS. Vo funkcii nahradila Janu Martanovičovú.

Pozrite si najnovšie reklamy: Stvorené pre život/Bosch, Potrebujete dovolenku?/Trivago (Mediálne)

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad