topspravy.sk mať prehľad
utorok, 19.3.2019 | Meniny má Jozef

Oceliari prežili klinickú smrť. Podľa Šedivého sa prebudila sila (Hokej)
Vyše sedem tisíc divákov v Steel aréne zažilo v pondelok večer najväčšiu drámu aktuálnej sezóny. S nožom na krku hrajúci košickí hokejisti v piatom štvrťfinálovom súboji proti Popradu trikrát prehrávali a v predĺžení sa po góle Justina Buzzea ocitli na okamih v pozícii vypadávajúceho tímu. Rozhodcovia však gól pre posunutú bránku neuznali a rozuzlenie neuveriteľnej drámy tak priniesol až gól Eduarda Šedivého zo 77. minúty.

Fehérváryho asistencia pri postupe HV71 do štvrťfinále (Hokej)
Slovenský hokejový obranca Martin Fehérváry prispel jednou asistenciou k triumfu HV 71 v druhom zápase predkola play off švédskej SHL na ľade Rögle BK 4:3 po predĺžení. Jeho tím tak vyhral celú sériu 2:0 a postúpil do štvrťfinále.

Čerešňák s tromi asistenciami pri demolácií Olomoucu (Hokej)
V prvom zápase štvrťfinále play off najvyššej českej hokejovej ligy zvíťazil úradujúci majster Kometa Brno na ľade Hradca Králové 3:1. Hráči Plzne si schuti zastrieľali proti Olomoucu, ktorý zdolali vysoko 8:1.

Košice zvrátili vlastný koniec v play off a zvíťazili nad Popradom po predĺžení (Hokej)
Výsledok po prvej tretine piateho štvrťfinálového zápasu play off Tipsport Ligy 2018/19

V Košiciach sa predlžuje, stav po tretej tretine 3:3 (Hokej)

Nitra po dvojgólovej tretej tretine zdolala Trenčín (Hokej)
Hokejisti HK Nitra zvíťazili v piatom zápase štvrťfinále play off Tipsport ligy na domácom ľade nad Duklou Trenčín 2:0 a v sérii vedú 3:2. Ďalší duel je na programe v stredu 20. marca o 18.00 h v Trenčíne.

Ufa po víťazstve v predlžení vedie sériu, Omsk zdemoloval Astanu (Hokej)
V treťom stretnutí semifinále Východnej konferencie hokejovej KHL medzi Ufou a Jekaterinburgom rozhodlo o víťazstve domácich 2:1 predĺženie. Ufa tak vedie rovnakým pomerom aj sériu na zápasy. Omsk zvíťazil nad Astanou vysoko 5:0 a v sérii vedie 2:1.

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory