topspravy.sk mať prehľad
pondelok, 19.11.2018 | Meniny má Alžbeta

Majster pretlačil húževnatých Liptákov, tí nepredali kožu lacno (Hokej)
V súboji Banská Bystrica – Liptovský Mikuláš na seba narazili dvaja súperi, ktorí utrpeli po reprezentačnej prestávke dve prehry. Zápas o návrat na víťaznú cestu zvládol lepšie majster, no víťazstvo 4:2 sa nerodilo vôbec ľahko.

Murčekovi pribudli na konto góly aj stehy, Húževka nevie, ako spod deky (Hokej)
V návrate po prvom zápase medzi Žilinou a Detvou v tejto sezóne sme písali, že „vlci“ inkasovali od Podpoľancov hlúpe góly a aj vďaka nim prehrali doma 4:5. Odvtedy prešlo 22 kôl a musíme konštatovať, že Žilinčania sú tam, kde aj na začiatku súťaže. Tie isté chyby, ten istý výsledok a zaslúžená posledná priečka v tabuľke.

Výsledky zápasov NHL 19.11.2018 (Hokej)
Výsledky zápasov NHL 19.11.2018: NY Islanders : Dallas (2:6) Carolina : New Jersey (2:1) Anaheim : Colorado (3:4) Edmonton : Las Vegas (3:6)

Colorado v zostave s Daňom zvíťazilo v Anaheime 4:3 po predĺžení (Hokej)
Hokejisti Colorada v zostave so slovenským útočníkom Markom Daňom zvíťazili v noci na pondelok v zámorskej NHL na ľade Anaheimu 4:3 po predĺžení. O zisku dvoch bodov pre Avalanche rozhodol dve sekundy pred koncom extra času pri presilovej hre Fín Mikko Rantanen.

Spokojní, ale neuspokojení (Hokej)
Ako vyzerá pravá hokejová pohoda? Šesť tisíc divákov v Steel aréne to už vie. Líder zo Zvolena predviedol na košickom ľade ľúbivý hokej prešpikovaný gólovými akciami z veľkej hokejovej čítanky. Zverenci Andreja Podkonického nasúkali svojmu tabuľkovému prenasledovateľovi sedmičku a po viacerých ukážkových kombináciách neostávalo domácim divákom nič iné, len úprimne zatlieskať.

Bolo radosť pozerať sa na nich, trpko podotkol Šedivý (Hokej)
Štvorzápasová víťazná séria je minulosťou a zo štvorbodovej straty je sedembodová. Košickí hokejisti v šlágri proti Zvolenu vybuchli a utrpeli druhý domáci výprask v priebehu krátkeho obdobia.

Gólová dráma v Budapešti, Nové Zámky prekvapujúco padli (Hokej)
Tipsport liga 2018/2019 - 23. kolo:

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory