topspravy.sk mať prehľad
pondelok, 27.3.2017 | Meniny má Alena

Operátori: Telekom: TOP12 najpredávanejších telefónov v roku 2016 (fóny)
Každý mesiac zverejňujeme mini rebríček päťky najpredávanejších smartfónov v Telekome. Teraz už vieme, ktorých dvanásť modelov kupovali zákazníci v uplynulom roku najčastejšie. Medzi nimi nájdeme aj jeden tlačidlový telefón.

Tip: Dilema: Sony Xperia XZ vs. Huawei P10 (fóny)
V dnešnom súboji sa stretne vodeodolná vlajková loď Sony proti poslednej novinke od Huaweiu, ktorá sa do predaja dostane až o pár dní. Oba modely chcú uspieť vďaka dôrazu na kvalitu fotoaparátu.

Tip: Poradňa: Hľadám bežecké hodinky do 200 eur (fóny)
Tento víkend sa pokúsime nájsť tie správne hodinky pre bežcov. Do krátkeho prehľadu sme umiestnili aj modely s hrudným pásom a optickým meračom tepu. Alternatívou môže byť inteligentný náramok.

Prišli na trh: Poznáme ceny a dostupnosť Sony Xperia L1, XA1 a XA1 Ultra (fóny)
Sony postupne uvedie na slovenský trh niekoľko tohtoročných noviniek, ktoré si nájdu svojich priaznivcov v strednej i vyššej triede. Niektoré modely sa objavia aj v ponukách našich operátorov.

Google Maps budú konkurovať Find My Friends a rodinným lokátorom (fóny)
Navigačná aplikácia od Googlu dostane možnosť sledovať vašu polohu v reálnom čase. Bod s miestom, kde sa práve nachádzate, potom odošlete svojim priateľom.

Video: Prvý kontakt s Nubia Z11 Max (video) (fóny)
V stánku čínskeho výrobcu Nubia nás na tohtoročnom MWC zaujal šesťpalcový tabletofón s veľmi dobrou výbavou a zaoblenou kovovou konštrukciou.

Oppo F3 a F3 Plus lákajú na 16 Mpix duálnu prednú kameru (fóny)
Očakávania sa naplnili a novinky čínskeho výrobcu, ktoré majú byť podľa označenia Oppo "expertmi na selfie" sú oficiálne tu. Obidve dostali prednú duálnu 16 Mpix kameru, Full HD displej a 4000 mAh batériu.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad