topspravy.sk mať prehľad
pondelok, 18.6.2018 | Meniny má Vratislav

Video: Na jeden záber: OnePlus 6 (fóny)
Najnovší top model sme už stihli otestovať, Tomášovu recenziu ste možno mnohí čítali, no zaujíma vás aj druhý pohľad. Ten sa dozviete z Richardovho videa.

Upozornenie na vytvorenie screenshotov príbehov z Instagramu nebude (fóny)
Testovaná novinka, ktorá mala upozorniť iného používateľa, keď ste si urobili screenshot jeho príbehu, sa napokon nestretla s veľkým pochopením. Sociálna sieť ju napokon nezavedie a screenshoty si aj naďalej môžete robiť v anonymite.

Veľké letné zľavy na Gearbest.com (fóny)
PR · Gearbest prináša pri príležitosti Majstrovstiev sveta vo futbale a osláv leta množstvo zliav. Nechýbajú súťaže, kupóny ani darčeky.

Tip: Dilema: OnePlus 6 vs. LG V30 (fóny)
Horúca novinka od OnePlus sa predáva veľmi dobre. Náš čitateľ ju chce porovnať s vlaňajším LG V30. Má dať prednosť širokuhlému fotoaparátu alebo hrubému výkonu a výdrži batérie?

Viacerí výrobcovia smartfónov chceli DxOMark podplatiť (fóny)
Niektorí výrobcovia ponúkali známemu benchmarku peniaze za to, aby získali vyššie skóre v jeho testoch. Firma DxOMark to síce priznáva, ale nikdy vraj žiadne úplatky neprijala.

Tip: Poradňa: Hľadáme čo najmenší dual SIM mobil (fóny)
Jeden z našich čitateľov hľadá náhradu za svoj starý tlačidlový smartfón. Nových mobilov s QWERTY klávesnicou, Wi-Fi a podporou pre dve SIM karty je veľmi málo, preto zrejme skončí s niekorým z lacných androidov.

Operátori: O2: TOP5 najpredávanejších smartfónov a tabletov v máji (fóny)
Lite verzia tohtoročnej vlajkovej lode Huawei sa ujala vlády aj v O2. Zákazníkov láka na pekný dizajn, slušnú výbavu, moderný natiahnutý displej a dostupnú cenovku.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad