topspravy.sk mať prehľad
piatok, 28. 10. 2016 | Meniny má Dobromila

Huawei Enjoy 6: kovové telo, 5'' HD displej a 3 GB RAM (fóny)
Nový prírastok do rodiny smartfónov značky Huawei láka slušnou výbavou za dostupnú cenu. Určený je zatiaľ iba pre čínsky trh.

Video: Na jeden záber: Apple iPhone 7 Plus (fóny)
Na našom webe nemôže chýbať videorecenzia jedného z najočakávanejších smartfónov roka. V pätnásťminútovom videu sa kolega Richard snažil povedať všetko dôležité.

Operátori: O2 prináša 4G pokrytie do ďalších 15 miest a obcí (fóny)
O2 v rámci svojej druhej fázy výstavby vlastnej LTE siete prinieslo 4G signál do ďalších pätnástich lokalít na Slovensku. K doteraz pokrytým lokalitám aktuálne pribudlo pätnásť...

Základné info: BlackBerry DTEK60 (fóny)
Výborne vybavené BlackBerry s OS Android, 5,5'' QHD displejom, procesorom Snapdragon 820, 21 Mpix fotoaparátom, bezpečnostnými funkciami, čítačkou odtlačkov a 3000 mAh batériou s rýchlym nabíjaním.

Apple predal v Q3 2016 vyše 45 miliónov iPhonov. Menej než pred rokom (fóny)
Apple zverejnil finančné výsledky za fiškálny štvrtý kvartál 2016, t.j. Q3 podľa nášho kalendára, ktorý sa skončil 24. septembra 2016. Počty predaných Apple zariadení medziročne klesli.

Apple predal v Q3 2016 viac než 45 miliónov iPhonov (fóny)
Apple zverejnil finančné výsledky za fiškálny štvrtý kvartál 2016, t.j. Q3 podľa nášho kalendára, ktorý sa skončil 24. septembra 2016. Počty predaných Apple zariadení medziročne klesli.

Operátori: Orange v Q3 2016: mierny pokles výnosov, nárast zákazníkov (fóny)
Orange zverejnil svoje výsledky hospodárenia za tretí tohtoročný kvartál, ktorý ukázal mierny medziročný pokles výnosov, ale nárast zákazníkov mobilných služieb.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad