topspravy.sk mať prehľad
utorok, 27.6.2017 | Meniny má Ladislav/Ladislava

Operátori: O2 Extra výhody: navštívte Tatry a súťažte o skvelé ceny (fóny)
O2 sa rozhodlo v spolupráci s Tatra Mountain Resort podporiť turizmus a láka na výlet do Vysokých a Nízkych Tatier. Vydajte sa na túru, navštívte vybrané miesta a každý týždeň hráte o zaujímavé ceny - dátový balíček, zľavu na paušál, vstup do akvaparku, rodinný pobyt v hoteli a podobne.

Recenzia: HTC U11 - toto sme tu ešte nemali (fóny)
Recenzia 5,5'' androidu s QHD displejom, 4 GB RAM, 64 GB, USB-C slúchadlami a 12 Mpix fotoaparátom s OIS. Stlačením bočných stien aktivujete vybrané funkcie.

Meizu zverejnilo zoznam zariadení, ktoré dostanú Android 7.0 Nougat (fóny)
Rok od uvedenia Androidu 7.0 pripravilo Meizu aktualizáciu pre deväť smartfónov. Majitelia vybraných zariadení sa môžu registrovať do beta programu, oficiálny update by mal prísť o dva týždne.

Foto: Takto fotí Sony Xperia XZ Premium: hľadanie spomalených záberov (fóny)
Nasledujúce snímky vytvorené fotoaparátom smartfónu Sony Xperia XZ Premium s vyčisteným objektívom a snahou o čo najstabilnejšiu pozíciu fotografa sme vybrali z našich najlepších...

HTC pripravuje nové funkcie pre Edge Sense (fóny)
Aktuálna vlajková loď HTC dostala inovatívne ovládania stlačením bočných stien smartfónu. Výrobca na svojom YouTube kanáli zverejnil video, ktoré prezrádza, že ponuka funkcií sa má rozrásť o nové možnosti.

Foto: Takto fotí HTC U11: slnečné bratislavské ráno (fóny)
Nasledujúce snímky vytvorené fotoaparátom smartfónu HTC U11 s vyčisteným objektívom a snahou o čo najstabilnejšiu pozíciu fotografa sme vybrali z našich najlepších záberov. V každej...

Operátori: O2: BlackBerry KEYone, Sony Xperia XA1 Ultra a Xperia L1 v ponuke (fóny)
V e-shope operátora pribudli tri novinky, Cenovo dostupnú Xperiu L1 a najnovšie BlackBerry s hardvérovou klávesnicou a Androidom si už môžete kúpiť, 6-palcová Xperia XA1 Ultra nie je zatiaľ reálne k dispozícii.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad