topspravy.sk mať prehľad
sobota, 25.2.2017 | Meniny má Frederik/Frederika

Tip: Poradňa: Ako presunuť kontakty z iPhonu do starého mobilu? (fóny)
Dnes riešime presun kontaktov z iPhonu do Nokie 210 s uzavretým operačným systémom. Aj pre starší model pravdepodobne existuje synchonizačná PC aplikácia. Telefónne čísla teda stačí v správnej podobe dostať do počítača či notebooku.

MyKronoz ZeTime: hodinky s dotykovým displejom a mechanickými ručičkami (fóny)
Na MWC 2017 ukáže firma Kronoz prvé hybridné inteligentné hodinky, ktoré kombinujú dotykový farebný displej a mechanické ručičky.

Recenzia: LG K10 (2017) - stará škola s novými nápadmi (fóny)
Recenzia 5,3'' androidu s 2800 mAh batériou, 2 GB RAM a 16 GB úložiskom. Poteší šikovnými nápadmi a pomôckami pre ľudí s horším zrakom.

Recenzia: Lenovo K10 (2017) - stará škola s novými nápadmi (fóny)
Recenzia 5,3'' androidu s 2800 mAh batériou, 2 GB RAM a 16 GB úložiskom. Poteší šikovnými nápadmi a pomôckami pre ľudí s horším zrakom.

Foto: Takto fotí LG K10 2017 (M250n) + videá z mobilu (fóny)
Nasledujúce snímky vytvorené fotoaparátom smartfónu LG K10 (M250n) s vyčisteným objektívom a snahou o čo najstabilnejšiu pozíciu fotografa sme vybrali z našich najlepších záberov. V...

Základné info: Nubia Z11 miniS (fóny)
Výborne vybavený dual SIM android s dostupnou cenovkou, 5,2'' Full HD displejom, procesorom Snapdragon 625, 23 Mpix fotoaparátom, 13 Mpix prednou kamerou, čítačkou odtlačkov a 3000 mAh batériou.

Operátori: 4ka: nižšie ceny paušálov s dátami v národnom roamingu a špičkové mobily v ponuke (fóny)
Operátor pripravil niekoľko prekvapení. Natrvalo znižuje ceny paušálov TO., pridáva dáta v národnom roamingu aj do nižších programov a začne ponúkať balík predplatených služieb spolu so špičkovým smartfónom.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad