topspravy.sk mať prehľad
sobota, 21.10.2017 | Meniny má Uršuľa

Operátori: Poradňa: Hľadáme najvýkonnejší dual SIM smartfón (fóny)
Z hry síce vypadne Apple iPhone, no Samsung, Huawei, či ďalší už svoje vlajkové lode ponúkajú aj vo verzii pre dve SIM karty.

Google Pixel 2 a Pixel 2 XL dostanú trojročnú softvérovú podporu (fóny)
Google telefóny sú známe tým, že ako prvé dostávajú najnovšie verzie Androidu, a to počas dvoch rokov od uvedenia na trh. Najnovšie modely majú garantované aktualizácie až do októbra 2020.

Prišli na trh: Alcatel Idol 5 a Idol 5S na Slovensku (fóny)
Septembrové novinky radu Idol sa už dostávajú na pulty slovenských obchodov. Ponúkajú 5,2-palcový Full HD displej, čítačku odtlačkov a kovovú konštrukciu.

HTC uvedie 2. novembra nový smartfón radu U (fóny)
Rad smartfónov HTC sa čoskoro rozrastie o ďalší model. Špekuluje sa o nadupanom 6-palcovom tabletofóne, ktorý má dostať dnes tak populárny displej s pomerom strán 18:9.

Základné info: Cube iWork 1X (fóny)
Lacný tablet s 11,6'' Full HD displejom, štvorjadrovým Intel Atom procesorom, 4 GB operačnou pamäťou a možnosťou prepínania medzi Android a Windows.

Operátori: Telekom: Huawei P9 Lite mini a Lenovo Moto G5S Plus v ponuke (fóny)
Telekom vo štvrtok odštartoval svoju vianočnú kampaň a zároveň obohatil ponuku dotovaných zariadení o dve novinky. Lacný 5'' android a 5,5'' smartfón radu Moto G5 s výborným pomerom cena / výkon. Pri kúpe modelov Sony Xperia XZ Premium a Lenovo Moto Z2 Play získate darček a top modely Samsungu radu S8 dostali o 100 eur nižší úvodný poplatok.

Prídavný fotoaparát DxO One s Wi-Fi pripojením mieri na Android (fóny)
Prídavná kamera, ktorú pripojíte do USB-C konektora a spárujete so smartfónom cez Wi-Fi, ponúkne podobný čip, akým sa môže pochváliť high-end fotoaparát Sony RX100 V. Vďaka nemu by mala vytvárať oveľa lepšie fotky než aktuálne vlajkové lode iPhone 8 Plus či Pixel 2.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad