topspravy.sk mať prehľad
utorok, 23.4.2019 | Meniny má Vojtech

Základné info: Asus ZenFone Live (L2) (fóny)
Kompaktný a lacný dual SIM android so samostatným slotom na microSD kartu, natiahnutým 5,5'' HD+ displejom, 2 GB RAM, 13 Mpix fotoaparátom, odomykaním tvárou a 3000 mAh batériou.

Huawei: aktualizáciu na EMUI 9.1 dostane viac než 40 modelov (fóny)
Výrobca naplánoval novú verziu používateľského prostredia pre vyše štyridsiatku modelov smartfónov aj tabletov. V zozname nájdeme nielen novinky, ale aj staršie zariadenia. Vrátane dcérskej značky Honor.

Tip: Dilema: Samsung Galaxy S10e vs. Huawei P30 (fóny)
Juraj si vyberá medzi kompaktnejším a trochu lepšie vybaveným Samsungom, alebo lacnejšou P30-tkou s dlhšou výdržou batérie.

Bolt spúšťa na Slovensku kategóriu Comfort (fóny)
Od budúceho týždňa sa môžete s Boltom odviezť do ciela aj vozidlom vyššej kategórie. Cestujúci získajú viac pohodlia, šoférom týchto áut zasa narastú zárobky.

Aktualizácia pre Samsung Galaxy S10 vylepšuje fotoaparát režimom Noc (fóny)
Na redakčný Galaxy S10 dorazila aktualizácia, ktorá okrem bezpečnostných aprílových záplat Googlu prináša nočný režim fotoaparátu. Na fotografiách zosnímaných v zhoršených...

Tip: Poradňa: Hľadáme HDMI počítač do TV pre Netflix, HBO Go a ďalšie služby (fóny)
Poradiť sme si nechali od fanúšikov Fony.sk na Facebooku. Odporúčate Nvidia Shield, Chromecast alebo set-top-box s Android TV.

Operátori: Telekom: Samsung Galaxy A40, ďalší e-bicykel a športové kamery v ponuke (fóny)
Veľkonočné sviatky oslávil Telekom prísunom noviniek. Do ponuky zaradil ďalší dual SIM android, elektrobicykel vyššej kategórie aj dve akčné kamery. Zároveň spustil limitovanú akciu na Huawei P30.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad