topspravy.sk mať prehľad
štvrtok, 16.8.2018 | Meniny má Leonard

Operátori: Orange Sport cez SMS: športový obsah pre každého (fóny)
Nemusíte byť zákazníkom Orangeu, a predsa môžete mať cez mobil alebo PC prístup k športovej stanici. Stačí cez SMS získať prístupové údaje platné 24 hodín alebo celý mesiac.

Operátori: Orange Sport TV cez SMS: športový obsah pre každého (fóny)
Nemusíte byť zákazníkom Orangeu, a predsa môžete mať cez mobil alebo PC prístup k športovej televíznej stanici. Stačí cez SMS získať prístupové údaje platné 24 hodín alebo celý mesiac.

Operátori: Telekom: TOP5 najpredávanejších smartfónov a tabletov v júli (fóny)
Do top päťky najžiadanejších smartfónov sa v júli prebojovala novinka od Motoroly radu G6. Prvenstvo si drží bestseller od Samsungu a už tradične má v tabuľke silné zastúpenie Huawei.

Android 9.0 Pie príde na tieto Motoroly (fóny)
Výrobca na svojom blogu zverejmil zoznam smartfónov, pre ktoré pripravuje najnovšiu verziu Androidu. Zatiaľ zahŕňa osem modelov.

Základné info: (Lenovo) Motorola P30 (fóny)
Dual SIM android s 6,2'' natiahnutým Full HD+ displejom s výrezom, Snapdragonom 636, duálnym fotoaparátom, až 128 GB pamäťou a 3000 mAh batériou.

Operátori: Orange TV si pozriete už aj cez satelit (fóny)
Operátor rozšíril možnosti sledovania svojej televízie a dnešným dňom spúšťa televíziu cez satelit. Ponúkne aj samostatnú televíziu cez internet.

Foto: Takto fotí HTC U12+ (fóny)
Nasledujúce snímky vytvorené fotoaparátom smartfónu U12+ s vyčisteným objektívom a snahou o čo najstabilnejšiu pozíciu fotografa sme vybrali z našich najlepších záberov. V každej...

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad