topspravy.sk mať prehľad
utorok, 19.3.2019 | Meniny má Jozef

Kubica návrat neľutuje, z pomalého auta sa však musel aj zasmiať (Formula 1)
Robert Kubica zažil veľmi biednu Veľkú cenu Austrálie. Sedel v najpomalšom aute, ktoré ostalo po štarte navyše poškodené. Prišiel o predné krídlo a neskôr sa mu odlomilo dokonca aj spätné zrkadlo, aby do cieľa prišiel so stratou troch kôl.

Video: Keď dostanete šiltovku Charlesa Leclerca... (Formula 1)
Pre niektorých fanúšikov sú pretekári ako malí bohovia. Svedčí o tom aj radosť jedného z nadšencov, ktorý sa dočkal šiltovky Charlesa Leclerca.

Video: Dotyk Leclerca a Vettela po štarte VC Austrálie (Formula 1)
Krátko po štarte Veľkej ceny Austrálie sa do vzájomného kontaktu dostali dvaja pretekári Ferrari.

V Honde je spokojnosť: Trochu sme sa vymanili spod tlaku (Formula 1)
Honda je po Veľkej cene Austrálie velebená. Už to rozhodne nie je tá nespoľahlivá pohonná jednotka s biednym výkonom, na ktorú McLaren toľko nadával. Vyzerá to tak, že Honda by mala byť minimálne na úrovni Renaultu a navyše disponuje pomerne zaujímavým kvalifikačným režimom.

Wolff si myslí, že Ferrari sa po stránke nastavenia totálne netrafilo (Formula 1)
Motoristický svet ostal zaskočený biednym výkonom Ferrari z Veľkej ceny Austrálie. Stajňa, ktorá mala počas testov zjavne najlepšie auto, sa odrazu trápila a monopost SF90 nefungoval. To všetko z ničoho nič.

VIDEO: Ecclestona dojal Whitingov odchod (Formula 1)
Televízia Sky Sports odvysielala dojímavú spomienku na Charlieho Whitinga, ktorý vo štvrtok ráno nečakane zomrel vo veku 66 rokov. Okrem jeho kolegu Herbieho Blasha sa vyjadril aj Bernie Ecclestone, ktorý bol viditeľne dojatý.

Kvjat: Jeden z najťažšie vybojovaných bodov (Formula 1)
Daniil Kvjat sa po vyše sezóne vrátil do hry a jeho predstavenie v monoposte Toro Rosso nebolo najhoršie. Do cieľa prišiel desiaty a získal cenný bod, čo sa v nabitom strede poľa určite ráta. Kvalifikácia, v ktorej skončil pätnásty, však nebola celkom ideálna.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad