topspravy.sk mať prehľad
pondelok, 19.11.2018 | Meniny má Alžbeta

Video: Tento kontakt spôsobil Flörschovej haváriu (Formula 1)
Sedemnásťročná nemecká pretekárka Sophia Flörschová má za sebou ťažkú haváriu. Zábery, ako v neuveriteľnej rýchlosti vyletela z trate, okamžite obleteli celý svet. Príčina nehody však bola záhadná.

Fanúšikovia si spravili srandu, Sirotkin valcuje anketu Sky Sports (Formula 1)
Fanúšikovia Formuly 1 využili silu sociálnych sietí. V skupine "Trollmula1" skrsol nápad ovplyvniť anketu Sky Sports F1 o najlepšieho pretekára F1 pre rok 2018 a pretlačiť v nej toho, kto má azda najmenšie šance na víťazstvo: Sergeja Sirotkina.

Van Amersfoort o Flörschovej: Išla takmer ako raketa. Neskutočné, že to prežila... (Formula 1)
V nedeľu sa nám opäť raz ukázalo, že motoršport je mimoriadne nebezpečný. Veľmi ťažké nehody sa môžu zrodiť vo všetkých možných sériách a cez víkend sme jednej takej boli svedkami v majstrovstvách F3 v Makau.

Stroll chváli Hamiltona: Bol lepší ako Vettel (Formula 1)
Lance Stroll si myslí, že Lewis Hamilton si svoj tohtoročný titul absolútne zaslúži. Vyzdvihol hlavne jeho konzistentnosť, ktorá bola počas celej sezóny na neuveriteľnej úrovni.

Alonso o roku 2020: V hre je IndyCar, F1… (Formula 1)
Fernando Alonso bude o rok pôsobiť v iných sériách, Veľká cena Abú Zabí bude nateraz jeho poslednou. Ďalšie konkrétne plány zatiaľ neupresnil, no prezradil, že po ročnom "oddychu" by mohol opäť sadnúť za volant niektorého z monopostov F1.

Mercedes dosiahol čosi nevídané: Sedem štatistík, ktoré to potvrdzujú (Formula 1)
Potom, čo Lewis Hamilton získal v Mexiku svoj piaty majstrovský titul, sa Mercedes mohol radovať z rovnakého úspechu v Brazílii. Ferrari sa na začiatku sezóny pripravovalo na to, že strieborné šípy z trónu zhodí a už v predstihu tak zabráni ohrozeniu rekordu Scuderie v počte získaných titulov v rade — ten môže Mercedes dorovnať už budúci rok.

Flörschová sa prihlásila o slovo: Som v poriadku (Formula 1)
Sophia Flörschová sa približne štyri hodiny po veľmi ťažkej nehode v Makau prihlásila o slovo a prostredníctvom sociálnych sietí priniesla pomerne pozitívne správy.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad