topspravy.sk mať prehľad
utorok, 25. 10. 2016 | Meniny má Aurel

Daniil Kvjat zúri na Péreza: Antiverstappenovské pravidlo akosi neplatí... (Formula 1)
"Len tento víkend zaviedli to pravidlo, že už nemáte povolené meniť smer jazdy v brzdnej zóne. No Checo presne to spravil - posunul sa asi o desať metrov a rovno predo mnou. Prečo teda zavádzajú pravidlá, ktoré potom reálne nepresadzujú?"

Druhá polovica pretekov bola nuda, myslí si Jenson Button (Formula 1)
"Tá prvá však bola skvelá a na začiatku tam bolo niekoľko pekných súbojov. V druhej polovici som musel manažovať pneumatiky tak, aby som mohol dobehnúť Checa Péreza. Nakoniec som na neho stratil dve a pol sekundy, takže som to neodhadol úplne správne a nemali sme správnu rýchlosť."

Vypadne Malajzia z kalendára Formuly 1? (Formula 1)
"Možno by bolo dobré, keby si dáme prestávku. Myslím si, že Formula 1 ako produkt už ľudí nezaujíma, pretože v nej dominuje len jediný tím," povedal šéf okruhu v Sepangu Datuk Ahmad Razlan.

Magnussen je frustrovaný z penalizácie, Palmer z Magnussena (Formula 1)
"Podstatnú časť pretekov som trčal za Kevinom ničil som si tým pneumatiky. V prvom stinte som aj do vysielačky povedal, že som rýchlejší, no nakoniec sa nič nestalo. Dúfal som, že by nás mohli vymeniť a mohli by sme tak stíhať autá pred nami," hovorí Jolyon Palmer.

Vládne v Mercedese ticho pred búrkou? Wolff sa bojí erupcie sopky (Formula 1)
"Je to veru zaujímavé, pretože tu nemáme žiadne hry," povedal športový šéf Mercedesu Toto Wolff. "Nie je tu žiadna psychologická vojna, akú sme registrovali v posledných rokoch. Obaja sú dobre naladení, ale ja som neprestajne skeptický."

Gasly nič nechápe a ničomu nerozumie: Nevysvetlili mi to (Formula 1)
Neviem čo sa stalo potom, pretože v priebehu dvoch či troch dní sa všetko zbehlo mimoriadne rýchlo. Podpísali Kvjata. Nerozumiem tomu," hovorí sklamaný Pierre Gasly.

Arrivabene: Binotto priniesol vyšší pracovný rytmus (Formula 1)
"Naďalej sme v hre o druhé miesto, ale ďalšie preteky využijeme podobne ako ostatné tímy aj na to, aby sme vyskúšali nové súčiastky pre rok 2017," prezrádza šéf Ferrari Maurizio Arrivabene.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad