topspravy.sk mať prehľad
utorok, 19.3.2019 | Meniny má Jozef

Kesselbauer: Búracie práce sú takmer ukončené, výstavba sa začne čoskoro (eTREND)
Inzercia | V lukratívnej časti Bratislavy, na Námestí 1. mája, začne už onedlho vyrastať nový rezidenčný projekt Kesselbauer.

PZP pre dôchodcov (eTREND)
Inzercia | Ste dôchodca a hľadáte najlacnejšie PZP? Poisťovne vás o zľave pre dôchodcov na PZP nemusia informovať. Urobte si PZP porovnanie a získajte zľavu pre dôchodcov, na ktorú máte nárok!

USB porty sú zraniteľnejšie, ako ste si mysleli. Môžete ich ochrániť (eTREND)
Inzercia | Viac než polovica neznámych USB kľúčov skončí nakoniec v počítači a nie je výnimkou, že obsahujú škodlivý program.

Problém s hygienou: Do obchodov si vlastné obaly noste v tajnosti (eTREND)
Produkcia plastových odpadov po celom svete rapídne stúpa. Z čoho vznikajú odpudivé plastové ostrovy v oceánoch, ale následky vidno aj v slovenskej prírode. Preto sa čoraz viac hovorí, že namiesto recyklácie treba skôr dbať na to, aby sa odpad vôbec netvoril. Zatiaľ túto myšlienku zavádzajú do praxe najmä ekonadšenci.

Pri Volkswagene chce bývalý manažér železníc postaviť novú štvrť so 600 bytmi (eTREND)
V Devínskej Novej Vsi sa pripravuje ďalší realitný projekt. V tomto prípade má pri automobilke Volkswagen vzniknúť väčší rezidenčný komplex s vyše 600 bytmi a apartmánmi. Ide o obnovenie projektu Slnečný vrch, ktorý v minulosti kreslil Doprastav. Dnes je už vlastník iný.

Importujeme odpad, hoci ho máme veľa (eTREND)
V slovenských cementárňach zhorí každoročne takmer 400-tisíc ton odpadu. Väčšinu tohto objemu doviezli zo zahraničia. Pritom slovenskí odpadári majú s rovnakým typom odpadu veľké starosti.

Talianske aerolínie sú pred krachom. Nezachráni ich ani britský easyJet (eTREND)
Vyhliadky talianskej leteckej spoločnosti Alitalia sa opäť zhoršili, keď britská nízkonákladová letecká spoločnosť easyJet oznámila, že odstupuje z rozhovorov o záchrane talianskeho dopravcu. Britská firma tak urobila len dva týždne pred posledným termínom na záchranu Alitalie. Pôvodne mala do talianskej spoločnosti investovať spolu s americkými aerolíniami Delta Air Lines.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad