topspravy.sk mať prehľad
sobota, 25.2.2017 | Meniny má Frederik/Frederika

Ak regulačný úrad prijme nezmyselné rozhodnutie, Fico bude konať (eTREND)
Aj keď je Regulačný úrad SR nezávislým úradom, pokiaľ prijme nezmyselné rozhodnutie, ako to bolo v prípade cien energií na tento rok, predseda vlády SR Robert Fico (Smer-SD) bude konať. Povedal to v sobotu v diskusnej relácii RTVS Sobotné dialógy.

Migrantov bude pribúdať. Nemci zmenili prognózu (eTREND)
Celkový počet migrantov v Nemecku dosiahne podľa očakávania každý rok hranicu 200.000, a to v najbližších rokoch. Uvádza sa to v sobotu zverejnenej správe v nemeckom denníku Die Welt.

Hurááá na eurofondy! (časť 1.) (eTREND)
Európska únia nám poskytla viac ako 15 miliárd EUR eurofondov na aktivity, ktoré sme si sami navrhli a sami riadime. Ako vyhodnotiť ich efekty? Dá sa to vôbec?

AeroMobil finišuje s tajným prototypom, nespia ani konkurenti (eTREND)
Nenápadná budova v bratislavskej mestskej časti Podunajské Biskupice vyzerá navonok ako ďalšia kancelárska kocka. Čím sa odlišuje, je veľký hangár, ktorý je na ňu napojený. V ňom už z diaľky vidno dnes už dobre známu siluetu lietajúceho auta.

Najotravnejšie jedlo na svete, v duši pasákov a ako prežiť 19-hodinový let (eTREND)
Záložky na víkend | Cez pracovný týždeň človek často natrafí na mnoho zaujímavých článkov, ktoré sú však také dlhé, že nie je čas sa na ne sústrediť. A kým príde víkend, stratia sa vo víre internetu. V rubrike Záložky na víkend vám ponúkame zaujímavé články, na ktoré sa najlepšie sústreďuje pri dlhej sobotnej či nedeľnej káve.

Pavol Benčík: Najúprimnejšia láska je tá k jedlu? (eTREND)
Život, ktorý má rád Pavol Benčík - majiteľ Bencik Culinary Group

Smart zrkadlo či zubná kefka: ako technológie pomáhajú kráse (eTREND)
Dámy každého veku a aj mnohí páni začínajú svoj deň pohľadom do zrkadla. Po prvom šoku, koho to tam zbadali, nasleduje snaha o úpravu do „pozerateľnej“ podoby. So smart zrkadlom sa tento proces dostáva na novú úroveň.?

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad