topspravy.sk mať prehľad
pondelok, 23.4.2018 | Meniny má Vojtech

Doktorka z manželskej poradne: V každom manželstve je 12 vecí, na ktorých sa nikdy nezhodnete. Dôležité je uvedomiť si ich a posunúť sa (Dobré noviny)
Aké problémy dnes partnerov trápia najčastejšie? A ktoré obdobia v manželstve sú pre pár „najrizikovejšie“? Doktorka Zuzana Hradileková rozpráva o tom, ako funguje manželská poradňa a aj o tom, či je moderné manželstvo v kríze.

Vraj materská je dovolenka? Tieto perfektne načasované fotografie vám ukážu jej drsnú realitu (Dobré noviny)
Mamičky hlavu hore. Každá jedna, ktorá ma doma milovanú ratolesť si občas trhá vlasy. Nebyť ani chvíľu sama je naozaj náročné.

Keď došéfoval slovenským colníkom, odišiel do Kambodže za vlastné stavať domy pre opustené deti (Dobré noviny)
Hoci Peter Cvik dlhé roky pôsobil vo vysokých funkciách štátnej správy, zarobené peniaze neminul na jachty či drahé motorky, ale využil ich na dobrú vec.

Potetovaný riaditeľ školy chodí do práce na skateboarde: Zo školského systému som frustrovaný, chcem tieto normy narušiť (Dobré noviny)
Riaditeľ novozélandskej školy Hamish Brewer nie je to, na čo je väčšina z nás zvyknutá. Netypický muž na riadiacej pozícii nesúhlasí s dnešnou formou vzdelávania. Rozhodol sa preto pre zmenu, ktorá dosahuje výsledky.

Rus Drjagin vyhral SP vo vzduchovej puške 10, Slováci bez finále (Dobré noviny)
Medzi ženami vyhrala takisto historicky najlepším výkonom Číňanka Žuo-čou Čao, keď dosiahla 252,4 bodu.

Nádherný zvyk: Vždy, keď sa v belgickej nemocnici narodí bábätko, na známosť to svetu dajú blikajúce lampy (Dobré noviny)
Pre niekoho je bliknutie lampy poruchou elektriny, no pre iného predstavuje tú najväčšiu radosť na svete.

FED CUP: Slovenky v Bielorusku prehrali (Dobré noviny)
Kužmová so Schmiedlovou mali v treťom geme pri podaní Lapkovej k dispozícii dva brejkbaly. Bielorusky ich však odvrátili a v ďalších minútach mali navrch.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad