topspravy.sk mať prehľad
streda, 17.10.2018 | Meniny má Hedviga

tl;dr: Filter na cigarete je najväčší podvod v dejinách civilizácie (Denník N)
Prečítal som za vás v zahraničnej tlači.

Najkrajšie mestá Azúrového pobrežia (Denník N)
Azúrové pobrežie alebo takisto aj Francúzska riviéra.  Už len ten názov zneje ako nejaké cliché z filmu alebo pohľadnice. Je to naozaj nádherná časť pobrežia Stredozemného mora. Ak ste už miliónkrát navštívili chorvatský Zadar či maďarský Balaton a mate chuť spoznať aj inú krajinu, určite to stojí za to navštíviť tieto miesta.  Nieje to tam až také […]

Michal Oláh o kriminalizácii bezdomovcov v Maďarsku: Ak sa to nezastaví už v zárodku, dočkáme sa aj pochodovania čiernych čižiem Budapešťou (Denník N)
Ľudí bez domova tam oberajú o posledné zvyšky dôstojnosti, tvrdí šéf útulku Resoty.

Život na pomedzí… (Denník N)
Keď som pracoval na článku o bisexualite, stretol som sa s ľuďmi ktorí nemajú pochybnosti o sebe. Otázka ktorú v sebe nesú, je spojená s tým, s kým nadviažu vzťah - cítia príťažlivosť k obidvom pohlaviam. Dnešnou témou sú ľudia, ktorí zápasia so zložitejšou otázkou - majú pochybnosti o svojej identite a s tým je následne spojená aj otázka nadväzovania vzťahov. Dnešnou témou je intersexualita.

Čo všetko (ne)spáchal M. Kočner (Denník N)
Všetci vieme, že M. Kočner nie je bez viny. No čo vlastne spáchal, že ho všetci trestáme a vrháme naňho nepekné pohľady? Je toho na jedného človeka až priveľa. A nejedná sa iba o obťažovanie novinárov.

Kto si so mnou skočí škôlku? (Denník N)
V roku 1974 sa vraj narodilo najviac detí v Československu. Priznám sa, že som tento údaj neoverovala, ale keďže sa v tomto roku narodila aj Zuzana Fialová, Monika Hilmerová a vlastne aj Miro Šatan, som rada, že patrím do tejto spoločnosti.

V Rusku je vraj v súčasnosti veľmi populárny kúzelný vtip … (Denník N)
a jeden môj dobrý známy, dnes rozhodol sa oň podeliť ...

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad