topspravy.sk mať prehľad
nedeľa, 25.6.2017 | Meniny má Tadeáš

Odvodový bonus bez Excelu (Denník N)
Bez výpočtov, iba o chybných princípoch.

Niekoľko dôvodov prečo vidieť Špinu (Denník N)
Tereza Nvotová má v kinách hraný debut, jeden z najlepších za posledné roky.

Koľko zarobí mesačne zamestnanec Volkswagenu u nás? Pozrite si príklady (Denník N)
Obedy sú dotované, stravné a ďalšie položky sa odrátajú, až potom príde plat na účet. Vybrali sme tri modelové príklady, koľko sa zarába priamo vo výrobe.

Rozprávať otvorene o svojich strachoch, zlyhaniach, nepohodlných témach, intímnejších témach. Desivé a nevyhnutné! (Denník N)
Lucia Šicková, mama troch detí a spoluzakladateľka Pixel Federation, v rámci ktorej spustila aj vzdelávací projekt Edufactory

Art Film je v Košiciach doma! (Denník N)
Art Film Fest sú Vianoce priaznivcov kinematografie na Slovensku. Priebeh druhého ročníka najznámejšieho slovenského filmového festivalu na novom pôsobisku napovedá, že sa na Košice adaptoval expresne - a oni naň. Jubilejný dvadsiaty piaty ročník priniesol niekoľko noviniek nielen v službách návštevníkom či ponuke sprievodných podujatí, ale i v samotnom festivalovom programe. Práve v ňom tvorí nový film väčšinu.

Láska nám dáva krídla a obohacuje literatúru (Denník N)
O láske sa toho od vzniku civilizácie popísalo mnoho a nové texty stále pribúdajú. Láska inšpiruje a je prosto jednou z ingrediencií literatúry.

Ťažká voľba strednej Európy: Macron či Orbán? (Denník N)
Kým stratégia Merkelovej a Macrona predstavuje pre stredoeurópske ekonomiky výzvu, realita dvojrýchlostné Európy predstavuje strategické riziko.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad