topspravy.sk mať prehľad
nedeľa, 26.3.2017 | Meniny má Emanuel

Milý volič Mariana (Denník N)
Nepoznám tvoju adresu, lebo si skrytý (rovnako ako volič Smeru) a vyskytuješ sa prevažne v prieskumoch, a keďže sa nevieme stretnúť tvárou v tvár, tak Ťa oslovujem touto formou.

Poliaci Únii narodeniny nepokazili, k jednote sa v Ríme prihlásili všetky členské štáty (Denník N)
Európski lídri v Ríme podpísali deklaráciu, ktorá vyzýva k jednote a spomína aj viacrýchlostnú Európu. Robert Fico s jej textom súhlasil, pre Slovensko podľa neho neexistuje iná alternatíva ako EÚ.

7 dobrých správ: Slovenskú majoliku zachraňuje s hendikepovanými (Denník N)
Tancujúci policajt v Afrike rozveseľuje vodičov, učiteľka pomáha žiakom v Arktíde a v Afganistane otvorili prvé kino pre rodiny. Na Slovensku podnikateľka zamestnáva hendikepovaných a v Prievidzi zaviedli školské uniformy.

Ftáčnik so Smerom vôbec nerokoval, ako župan chce riešiť aj Hlavnú stanicu (Denník N)
Bývalý primátor Bratislavy chce kandidovať na bratislavského župana ako nezávislý. Hovorí, že peniaze na kampaň od strán odmietne a zatiaľ ho žiadna strana nechce podporiť. Ako župan chce zredukovať osemročné gymnáziá, zlepšiť fungovanie integrovanej dopravy a opäť otvoriť otázky Hlavnej stanice a Filiálky, ktoré riešil ešte ako primátor.

24 rokov po masakri v Sabre a Šatile alebo o antisionizme a antisemitizme (Denník N)
Pred takmer tromi desaťročiami falangisti v Libanone zabili 762 až 3.500 libanonských šiítskych civilistov v Sabre a Šatile, pred očami izraelských ozbrojených síl. Symbolická úvaha o nenávisti. Alebo prečo je antisionizmus jediná pozícia, schopná prekonať a konzekventne ukončiť antisemitizmus a iné vzťahy útlaku.

Potrat - voľba politikov alebo matiek? (Denník N)
Trochu iný pohľad na Planed Parenthood, interrupcie v číslach na svete a Slovensku.

Sun Tzu by mal radosť - Sabaton v Bratislave (Denník N)
Po dlhšej dobe som si znovu doprial radosť ísť na metalový koncert. A v deň, kedy si hnedá lúza uctievala "jediného skutočného slovenského prezidenta", som sa ja vybral zaheadbangovať si na partičku, ktorá vzdáva úctu skutočným hrdinom.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad