topspravy.sk mať prehľad
štvrtok, 17.1.2019 | Meniny má Nataša

Ľudia sa nemohli dostať do Bratislavy - v osobáku horel rušeň a rýchlik z Košíc sa pri Trenčíne roztrhol! (Bratislavské noviny)
Včerajšok bol čiernym dňom pre Železničnú spoločnosť Slovenskej republiky. Priniesol až dve mimoriadne nepríjemné udalosti. V noci z utorka na stredu museli pri Svätom Jure hasiť požiar rušňa na osobnom vlaku idúcom z Trnavy do Bratislavy a večer sa v Trenčíne roztrhal rýchlik vypravený z Košíc...

Polícia vyzýva vodičov: Nefoťte a nenatáčajte miesta nehôd, hrozí vám pokuta (Bratislavské noviny)
Aj vy ste sa už určite stretli s nezodpovednými vodičmi, ktorí pri prechádzaní okolo miesta dopravnej nehody fotografovaním alebo filmovaním miesta nehody ohrozovali svoju bezpečnosť, ako aj bezpečnosť ostatných. V týchto prípadoch im bude udelená pokuta, pokute sa nevyhli takíto vodiči pri dnešnej nehode na D1.

VIDEO a FOTO: Ako v 90-tych rokoch! Starostovi podpálili auto, poslancovi hodili do domu delobuch (Bratislavské noviny)
Prípad horiaceho Mercedesu novozvoleného starostu Marianky nadobúda hrozivé kontúry. Starosta Dušan tatelov pripúšťa možnosť, že ide o pomstu developerov, keďže bojuje proti neregulovanej výstavbe. Takéto praktiky naozaj pripomínajú neslávne známe 90-te roky 20. storočia.

Bratislavské letisko vybavilo minulý rok najviac cestujúcich v histórii (Bratislavské noviny)
V roku 2018 odbavilo spolu na prílete a odlete 2 292 712 cestujúcich, čo je najvyšší ročný počet cestujúcich od vzniku letiska v roku 1951, teda za celých 67 rokov. Prekonaný tak bol i doterajší rekord z roku 2008, keď bolo vybavených 2 218 545 pasažierov.

VIDEO: Ako si Peter Nagy spomína na svoje prvé vystúpenie v Bratislave, ktoré sa konalo pred 35 rokmi? (Bratislavské noviny)
Prešovčan Peter Nagy sa do povedomia verejnosti dostal v roku 1982, kedy nahral pesničku Profesor Indigo. Rovnaký názov mala aj jeho hudobná skupina, s ktorou začal vystupovať v januári 1984. Zisťovali sme priamo u Petra či ešte bude vedieť, kde v Bratislave odohral s Indigom svoj prvý oficiálny koncert...

FOTO Umelecký vlak spájajúci Bratislavu a Viedeň má za sebou derniéru (Bratislavské noviny)
Umelecký vlak TRAM, ktorý spájal hlavné mestá Slovenska a Rakúska, absolvoval v stredu derniéru. Poslednú jazdu spolu s cestujúcimi podnikol aj iniciátor projektu - rakúsky veľvyslanec na Slovensku Helfried Carl.

V Bratislavskom kraji je najviac dojčených detí: Aký názor na to majú známe Bratislavčanky? (Bratislavské noviny)
Obľúbenosť dojčenia je na Slovensku stále pomerne vysoká. Podľa štatistík je najviac dojčených detí je v Bratislavskom kraji. Aký majú názor na dojčenie známe mamičky?

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad