topspravy.sk mať prehľad
piatok, 21.7.2017 | Meniny má Daniel

Takto došlo k hromadnej nehode na D1: Policajti zverejnili detaily (Bratislavské noviny)
Policajti diaľničného oddelenia v Bratislave vyšetrujú o príčiny včerajšej hromadnej dopravnej nehody na diaľnici D1, ku ktorej došlo krátko po 15.00 hod. Dnes zverejnili jej priebeh.

V sobotu vám policajti dajú fúkať. Vieme, o koľkej (Bratislavské noviny)
Dopravní policajti v Bratislave vykonajú v priebehu soboty 22. júla na území Bratislavského kraja osobitnú kontrolu zameranú na dodržiavanie zákazu požitia alkoholu alebo inej návykovej látky vodičmi.

Rozsiahlej kolóne na D1 mohli podľa aktivistov zabrániť kolektory (Bratislavské noviny)
Rozsiahlej a niekoľkohodinovej kolóne po štvrtkovej (20.7.) hromadnej dopravnej nehode na diaľnici D1 pri Bratislave sa dalo predísť, ak by boli popri nej vybudované kolektory. Tvrdia to aktivisti z občianskeho združenia (OZ) Triblavina, ktorí dlhodobo žiadajú, aby boli kolektory postavené pri plánovanom rozšírení diaľnice D1 medzi Bratislavou a Trnavou.

V bratislavskej zoo hrozí úhyn zvierat, na pomoc im idú hasiči (Bratislavské noviny)
V bratislavskej zoologickej záhrade vysychajú pre vysoké teploty vodné plochy a nízky stav vody v potoku Vydrica nepostačuje na dopĺňanie vody klasickým spôsobom.

Dôchodca si zabudol v bankomate 250 eur, ale peniaze mu zachránila pohotová slečna (Bratislavské noviny)
Na štvrtok 20. júla 2017 asi tak skoro nezabudne 67-ročný dôchodca Mikuláš S. z Bratislavy, ktorý nechal v bankomate pri Saratove 250 eur a zistil to až o dve hodiny neskôr. O pomerne vysokú hotovosť neprišiel len vďaka akčnej slečne, ktorá obďaleč predávala v stánku s koláčikmi...

Aká je kvalita vody na kúpaliskách? Tu sú čerstvé výsledky analýz (Bratislavské noviny)
Regionálny úrad verejného zdravotníctva dnes zverejnil aktuálne kontrolné merania vzoriek vody na prírodných a umelých kúpaliskách vrátane Bratislavského kraja.

Potulná galéria proti extrémizmu zavíta v nedeľu do Karlovej Vsi (Bratislavské noviny)
Potulná galéria nomadSPACE od 10. júla cestuje po slovenských obciach a mestách, aby umením upozorňovala na nebezpečenstvo xenofóbie, rasizmu a extrémizmu. Každý deň bola na inom mieste a tento víkend ju môžete poslednýkrát vidieť v Bratislave.

Mestskí policajti si rozširujú vedomosti o poskytovaní prvej pomoci (Bratislavské noviny)
Bratislavskí mestskí policajti sú denno-denne nápomocní ľuďom, ktorých v hlavnom meste postihli rôzne zdravotné problémy. Najčastejšie sú to kolapsové stavy.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad