topspravy.sk mať prehľad
streda, 24.5.2017 | Meniny má Ela

Do vlakov si budete môcť kúpiť SMS lístok jednoduchšie (Bratislavské noviny)
Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK) v júni spúšťa novú službu na všetky osobné vlaky s výnimkou tatranských električiek a zubačiek. Cestujúci budú mať na výber 20-minútový SMS lístok za 1,30 eur, 60-minútový lístok za 2,50 eur alebo 180-minútový lístok na bezplatnú prepravu za 0,30 eur. SMS lístky sú dostupné pre zákazníkov všetkých slovenských operátorov (Orange Slovensko, Slovak Telekom, O2 Slovakia, SWAN Mobile – 4ka).

Mesto začína s revitalizáciou Námestia slobody. Takto bude prebiehať (Bratislavské noviny)
Primátor Bratislavy Ivo Nesrovnal dnes podpísal zmluvu o spolupráci so starostom mestskej časti Staré Mesto Radoslavom Števčíkom a občianskym združením Dobré m(i)esto, založeným Nadáciou HB Reavis, ktoré v spolupráci s mestom zabezpečí potrebné práce pri revitalizácii zdevastovaného Námestia slobody.

Automaty na lístky MHD sú oblepené plagátmi župana Freša – on sa od nich dištancuje! (Bratislavské noviny)
Viacero nových zrekonštruovaných automatov na cestovné lístky do bratislavskej MHD sú polepené plagátikmi s portrétom bratislavského župana Pavla Freša a nezmyselnými heslami. Predseda BSK sa od vylepovania plagátov dištancuje a tvrdí, že ide o negatívnu kampaň jeho konkurencie.

Deň detí oslavujeme štyri dni. Iba v Borylande! (Bratislavské noviny)
(pr) Zabudnite na oficiálny kalendár, podľa ktorého Deň detí oslavujeme len 1. júna. My budeme Deň detí oslavovať celé štyri dni! Malí, menší aj tí najmenší u nás nájdu kopec zábavy a veľa atrakcií.

FOTO: Na Kolibe pribudol nový park. Je výnimočný hneď z niekoľkých dôvodov (Bratislavské noviny)
Na bratislavskej Kolibe pribudol nový Park Gaštanica. Ako už názov napovedá, zo stromov tu nájdete najmä jedlé gaštany. Na svoje si tu prídu deti i psíčkari.

Na Primaciálnom paláci nevyvesili britskú zástavu v súlade s protokolom! (Bratislavské noviny)
Na Primaciálny palác vyvesil dnes predpoludním Magistrát hlavného mesta – Bratislavy, ktorý spomínanú budovu spravuje a užíva, britskú zástavu na znak solidarity s obeťami bombového teroristického útoku v anglickom meste Manchester, pri ktorom zahynulo 22 ľudí. Podľa odborníkov však takto vyvesená vlajka nie je v súlade s protokolom.

Polícia zadržala Chorváta po vlámaní do rodinného domu a hľadá jeho kumpánov (Bratislavské noviny)
Hliadka Obvodného oddelenia Policajného zboru Bratislava Staré Mesto bola v sobotu 20.mája 2017 v popoludňajších hodinách vyslaná na preverenie oznámenia o vlámaní sa rodinného domu na Mudroňovej ulici. Na mieste zadržali 28-ročného muža - občana Chorvátska a teraz hľadá osoby, ktoré mohli byť spolupáchateľmi.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad