topspravy.sk mať prehľad
pondelok, 16. 1. 2017 | Meniny má Kristína

Polícia vyšetruje okolnosti úmrtia 19-ročnej ženy a 71-ročného muža (Bratislavské noviny)
Až dve mŕtve telá za posledných 24 hodín objavili na území Bratislavy. Ešte predpoludním pod oknami domu na Rovniankovej ulici našli 71-ročného muža a dnes krátko po poludní boli policajti privolaní k mŕtvej 19-ročnej žene, ktorá sa nachádzala na železničnej zastávke Bratislava –Železničná studnička.

Nové Mesto hľadá nájomcu spoločenského domu Vernosť (Bratislavské noviny)
Bratislavské Nové Mesto sa opäť snaží prenajať priestory trojpodlažného spoločenského domu Vernosť na Nobelovej ulici. Záujemcovia majú možnosť poslať svoje návrhy do konca tohto mesiaca. Ide o nájom kancelárskych a administratívnych priestorov, poskytovanie služieb alebo prevádzkovanie obchodu, zároveň by malo ísť aj o verejnoprospešné účely, a to kultúrne, vzdelávacie, športové či sociálne.

O hazarde bude rozhodovať mestské zastupiteľstvo vo februári (Bratislavské noviny)
O obmedzení hazardu v Bratislave rozhodnú mestskí poslanci na svojom februárovom zasadnutí. Informoval o tom dnes primátor hlavného mesta Ivo Nesrovnal s tým, že sa ukončila kontrola všetkých 136.139 odovzdaných podpisov pod petíciu za zákaz hazardu v meste. „Kontrola ukázala, že máme platných 98.118 podpisov," priblížil primátor.

Bratislavčan zaparkoval svoje auto priamo na koľajniciach električiek! (Bratislavské noviny)
Nedávno sme v Bratislavských novinách písali o prípade, keď vodič automobilu značky Audi zaparkoval v centre mesta pri historickej budove SND tak ignorantsky, že popri ňom nemohli premávať električky smerom ku Redute. Pred pár dňami sa však v Dúbravke našiel ešte väčší expert. Ten svoju škodovku odstavil priamo na koľajniciach. Vysvetlenie je však viac než prozaické...

Staré Mesto prepláca seniorom časť nákladov na taxík k lekárovi (Bratislavské noviny)
Bratislavské Staré Mesto sa svojim seniorom snaží pomôcť aj finančným príspevkom na taxík. Ten sa však týka výhradne prípadov návštevy lekára alebo zdravotníckeho zariadenia a jeho výška je 2,5 eura.

Nepoznáte ich? Policajti hľadajú týchto zlodejov (Bratislavské noviny)
Policajti v Petržalke vyšetrujú krádeže vlámaním zo dňa 27.12.2016 a 25.11.2016 a v tejto súvislosti sa obracajú na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri identifikácii osôb na priložených fotografiách.

Petržalka má nový unikát - vlastnú predpoveď počasia (Bratislavské noviny)
Najväčšia bratislavská mestská časť má ďalší unikát. Ponúka aktuálne informácie o počasí v Petržalke, aj predpoveď na ďalšie dni. Teda, ak chcete vedieť, kde momentálne fúka, sneží, aká je teplota v konkrétnej časti Petržalky, stačí si otvoriť webovú stránku mestskej časti.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad