topspravy.sk mať prehľad
streda, 20.9.2017 | Meniny má Ľuboslav/Ľuboslava

Dopravu v meste komplikujú nehody, rátajte so zdržaním (Bratislavské noviny)
V Bratislave komplikujú dopravu viaceré nehody. Vodiči musia na viacerých miestach rátať so zdržaním. Prejsť z jedného konca mesta na druhý vám môže trvať aj dlhšia ako hodinu.

Vozový park smetiarov sa rozrastie (Bratislavské noviny)
Vozový park bratislavskej mestskej spoločnosti Odvoz a likvidácia odpadu (OLO) rozšíria tri nové nákladné autá na zber zmiešaného a biologicky rozložiteľného odpadu.

V Malackách o pohotovosť neprídu, BSK sa ju rozhodol dotovať (Bratislavské noviny)
Pokiaľ nebude pohotovosť malackej nemocnice zaradená do pevnej siete urgentov, a teda platená z paušálu poisťovní, Bratislavský samosprávny kraj bude naďalej dotovať jej stratovú prevádzku.

Zmení sa konečne vzhľad hlavnej stanice? Železnice sa rozhodli konať (Bratislavské noviny)
Železnice Slovenskej republiky (ŽSR) odstúpili v pondelok (18.9.) od rámcovej zmluvy so spoločnosťou Transprojekt na prenájom priestorov na Predstaničnom námestí pred Hlavnou stanicou v Bratislave.

Z Bratislavy sa bude lietať do bulharského Burgasu aj cyperského Pafosu (Bratislavské noviny)
Z Letiska M. R. Štefánika v Bratislave pribudnú na budúci rok až tri nové letecké linky. Letecká spoločnosť Ryanair oznámila, že od letného letového poriadku 2018 spustí okrem novej linky na Maltu aj nové linky do dovolenkových destinácií Burgas v Bulharsku a Pafos na Cypre. Všetky nové linky budú v prevádzke dvakrát týždenne.

Staré Mesto vypracuje komplexný dizajn manuál obnovy chodníkov (Bratislavské noviny)
Bratislavské Staré Mesto by malo vypracovať dizajn manuál obnovy chodníkov. Jeho cieľom je zjednotiť dizajn chodníkov, ktorý by bol v rámci zákonných možností záväzný ako pre samosprávy, tak pre investorov.

FOTO Biela noc sa blíži: Toto si určite nenechajte ujsť (Bratislavské noviny)
Tretí týždeň bratislavskej Bielej noci prinesie silné zastúpenie slovenských umelcov, ktorí verejnosti predstavia 29 diel špeciálne určených len pre sobotu 7. októbra, pričom 8 z nich majú na svedomí väčšie umelecké kolektívy.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad