topspravy.sk mať prehľad
piatok, 21.9.2018 | Meniny má Matúš

Nepoznáte ho? Hľadajú ho v súvislosti s útokom na ženu s deťmi (Bratislavské noviny)
Polícia pátra po identite muža na fotografiách. Pátranie súvisí s udalosťami ešte z 23. augusta, keď zatiaľ neznámy muž slovne i fyzicky napadnol ženu z Iraku, ktorá kráčala po ulici s deťmi.

VIDEO: Pozrite sa, aké nebezpečné situácie vznikajú na križovatke Saratovskej a ulice Pri kríži! (Bratislavské noviny)
Je to jedna z mála pomerne veľkých a rušných bratislavských križovatiek, ktorá nie je riadená svetelnou signalizáciou, čo síce prispieva k lepšej plynulosti dopravy na tomto konci Dúbravky, ale zároveň v tejto lokalite pomerne často dochádza k smrteľným nehodám či nebezpečným zrážkam či kolíziám.

Chcete vidieť, ako vyzerá milión eur? NBS otvára svoje brány (Bratislavské noviny)
V sobotu (22. septembra) otvára svoje brány pre verejnosť aj Národná banka Slovenska. Pripravený je naozaj zaujímavý program.

Sobotné ochladenie: Rátajte aj so silným vetrom (Bratislavské noviny)
Mimoriadne teplé počasie cez víkend vystriedajú dážď a teploty do 20 stupňov. Upozorňuje na to Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ). Na západnom Slovensku s postupujúcim studeným frontom zosilnie aj vietor, najmä v ranných hodinách. Meteorológovia v tejto súvislosti vydali výstrahu.

Materské školy v Petržalke majú nové cyklostojany (Bratislavské noviny)
Čoraz viac Petržalčanov využíva na prepravu do práce či do školy bicykel, ideálny dopravný prostriedok na krátke vzdialenosti. Z praktických aj bezpečnostných dôvodov však je potrebné budovať aj nové cyklostojany. Mestská časť podporila cyklistov a namontovala cyklostojany pred 8 materskými školami v Petržalke.

Zamerajte svoju pozornosť na faktory, ktoré môžu zvýšiť výkonnosť vášho zamestnanca (Bratislavské noviny)
(pr) Výkonnosť je vždy najvyššou prioritou pre všetky organizácie. V skutočnosti až 89 % zamestnancov verí, že ich výkon by sa výrazne zlepšil so zmenami, ktoré prináša riadenie.

Dúbravka je pripravená na víkendové hody - aké atrakcie vás tam čakajú? (Bratislavské noviny)
Ak sa vám nechce ísť počas nadchádzajúceho víkendu na vinobranie do Pezinka, tak ochutnať cigánsku pečienku či burčiak môžete aj na Dúbravských hodoch, ktoré sa začínajú v tejto mestskej časti už dnes. Pre návštevníkov je pripravený pestrý trojdňový program...

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad