topspravy.sk mať prehľad
sobota, 20.1.2018 | Meniny má Dalibor

LG X4+: odolná konštrukcia a 5,3'' HD displej (fóny)
LG uviedlo na kórejský trh 5,3-palcový android strednej triedy, ktorý spĺňa štandardy vojenského certifikátu MIL-STD 810G.

Prišli na trh: Na Slovensku sa začal predávať dvojsimkový Samsung Galaxy A8 (fóny)
Dnes odštartoval predaj 5,6-palcového dual SIM androidu s displejom 18:9, duálnou 16 Mpix prednou kamerou a vodeodlnou knštrukciou.

Základné info: Alcatel A3 7'' Kids (fóny)
Lacný tablet v silikonovom obale odolný voči ošpliechaniu vodou s hardvérovou výbavou pre nenáročných, 7'' WVGA displejom, štvorjadrovým procesorom a 2580 mAh batériou.

Operátori: 4ka: máme pol milióna zákazníkov, najaktívnejší sú večer (fóny)
Po dvoch rokoch a dvoch mesiacoch od spustenia komerčnej prevádzky sa 4ka teší z viac než pol milióna zákazníkov. Prezradila, kedy najčastejšue dátujú, koľko preniesli dát a z akých telefónov telefonujú.

Tip: THRIVE: oddýchnite si od svojho smartfónu (fóny)
Samsung chce, aby ste mali svoj čas pevne v rukách. Preto predstavil novú bezplatnú aplikáciu, ktorá na určenú dobu nebude zobrazovať notifikácie a hovory odmietne vopred definovanou správou.

Exynos 7872: čip pre strednú triedu s videom 120 fps (fóny)
Nový čip Exynos 5. generácie je určený pre zariadenia strednej triedy. Ponúkašesť jadier, podporu LTE 7. kategórie a 21,7 Mpix fotoaparátov, či schopnosť nahrávať Full HD videá so 120 fps.

Hľadáme Bluetooth slúchadlá roka 2017 (fóny)
V jedenástom ročníku ankety Mobil roka 2017 powered by O2 môžete hlasovať v 7 kategóriách. Hľadáme nielen najlepšie smartfóny, ale aj príslušenstvo, ktoré nám z používania smartfónu poskytuje lepší zážitok. K svojmu smartfónu pripájame rôzne gadgety, inteligentné hodinky, bezdrôtové reproduktory a podobne.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad