topspravy.sk mať prehľad
pondelok, 1.5.2017 | Dnes je Sviatok práce

Operátori: O2 oslávilo 10. narodeniny naozaj veľkolepo (fóny)
Tento rok sa nesie v znamení osláv desiateho výročia pôsobenia O2 na slovenskom telekomunikačnom trhu. Svoje okrúhle narodeniny oslávil operátor vo veľkom štýle. Nechýbal prezident Kiska ani Charles Elachi, riaditeľ vývojárskeho centra NASA v rokoch 2001 - 2016.

Tip: Dilema: Apple iPhone 6S Plus vs. Huawei P10 k Macbooku (fóny)
Môže to, že vlastníte notebook od Apple zmeniť vaše uvažovanie a nasmerovať vás ku kúpe iPhonu? Alebo je výhod málo a radšej dáte prednosť najnovšiemu androidu?

Tip: Facebook Messenger Lite už aj v slovenskom Google Play (fóny)
Lite verzia najpoužívanejšieho messengera je dostupná na stiahnutie aj pre majiteľov androidov na Slovensku. Šetrí dáta, zaberá v pamäti telefónu menej miesta a ponúka len základné funkcie.

Tip: Poradňa: Dostane môj android update na ďalšiu verziu OS? (fóny)
Zorientovať sa v aktualizáciách pre jednotlivé smartfóny s operačným systémom Android môže byť zložité. Pomôcť môže to, čo na internete pomôže takmer vždy. Vyhľadávač Google.

LG dodalo v Q1 2017 takmer 15 miliónov telefónov (hospodárske výsledky) (fóny)
LG oznámilo finančné výsledky za prvý tohtoročný kvartál. Teší sa z takmer 10 % medziročného nárastu tržieb a dvojnásobného prevádzkového zisku.

Apple zdražuje aplikácie a hry v App Store (fóny)
Pre nepriaznivý vývoj dolára voči euru pristúpil Apple k nepopulárnemu kroku. V krajinách Európskej únie, Dánsku a Mexiku príde v priebehu niekoľkých dní k zdraženiu aplikácií a hier.

Operátori: Telekom: LG G6, Lenovo Moto G5 a G5 Plus v akciovej ponuke (fóny)
V ponuke dotovaných zariadení Telekomu pribudli tri zaujímavé novinky. Vlajková loď LG s 5,7'' QHD displejom a piata generácia radu Moto G.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad