topspravy.sk mať prehľad
piatok, 16.11.2018 | Meniny má Agnesa

Honor 10 Lite má dostať 6,21'' Full HD+ displej a Kirin 970 (fóny)
Čínsky certifikačný úrad TENAA mal odhaliť špecifikácie pripravovaného Honoru. Spomína sa 6,21-palcový displej s pomerom 19,5:9, Kirin 710, buď 4 GB alebo 6 GB RAM a až 128 GB úložisko.

Recenzia: Huawei Mate 20 Pro - to najlepšie z ázijskej kuchyne (fóny)
Recenzia 6,39'' androidu so zahnutým displejom, veľmi rýchlym nabíjaním a trojicou zadných fotoaparátov. Nechýba tu tele ani širokouhlý objektív.

Sharp Aquos R2 Compact: dva výrezy v 5,2'' displeji (fóny)
Android kompaktných rozmerov ponúka natiahnutý 5,2-palcový displej s výrezom hore aj dole. Ten spodný je kvôli čítačke odtlačkov a potrebným senzorom.

Huawei: pomocníci a šikovné appky v nadstavbe EMUI (fóny)
PR · Grafická nadstavba v novších telefónoch Huaweiu prináša do Androidu 8 Oreo funkcie, ktoré by časti zákazníkov mohli chýbať. Pozreli sme sa na ne podrobnejšie.

Intel budúci rok prinesie svoj prvý 5G modem (fóny)
Očakáva sa, že bude používaný v počítačoch, smartfónoch, laptopoch a sieťových prvkoch s rýchlosťou až 6 Gbit/s. Príde v druhej polovici budúceho roka a v prvých zariadeniach by sa mal objaviť v roku 2020.

Základné info: Nokia 106 (2018) (fóny)
Lacný dual SIM telefón s hardvérovou klávesnicou a základnou výbavou ponúka 1,8'' QQVGA displej, 2G, FM rádio, microUSB a 800 mAh batériu s dlhou výdržou.

Spotify prichádza na Apple Watch (fóny)
Obľúbená hudobná služba je už dostupná na hodinkách od Apple. Ponúka vzdialené ovládanie prehrávania skladieb z vášho mobilu aj reproduktorov cez Spotify Connect.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad