topspravy.sk mať prehľad
nedeľa, 20.1.2019 | Meniny má Dalibor

Microsoft končí s podporou Windows 10 Mobile (fóny)
Majitelia smartfónov s operačným systémom od Microsoftu by mali prejsť na iné platformy. Telefón im síce neprestane fungovať, no nebudú už dostávať žiadne bezpečnostné aktualizácie.

Tip: Poradňa: Hľadáme android s dobrým fotoaparátom do 400 eur (fóny)
Nášmu čitateľovi sme pomohli s výberom smartfónu v jeho finančnom limite. Máme voľbu pre najlepšie fotky, najvyšší výkon aj ideálny kompromis.

Základné info: Huawei MediaPad M5 lite (fóny)
Cenovo dostupný tablet s kovovou konštrukciou, 10,1'' Full HD displejom, Kirinom 659, čítačkou odtlačkov, 4 reproduktormi Harman Kardon a 7500 mAh batériou. Dostupný je vo Wi-Fi a LTE verzii a súčasťou balenia je dotykové pero.

Foto: Takto fotí Samsung Galaxy A9 (2018) A920F (fóny)
Nasledujúce snímky vytvorené fotoaparátom smartfónu Samsung Galaxy A9 (2018) s vyčisteným objektívom a snahou o čo najstabilnejšiu pozíciu fotografa sme vybrali z našich najlepších...

JBL Flip 5 dostal 4800 mAh batériu a USB-C konektor (fóny)
Ďalšia generácia obľúbeného Bluetooth reproduktora série Flip ponúka silnejšiu batériu, nabíjanie cez nekrytý USB-C konektor a vylepšený zvuk.

Android Q: tmavý režim a vylepšená správa povolení (fóny)
Vývojári z XDA Developers ukazujú prvé detaily pripravovaného Androidu Q. V skorej verzii vidíme tmavú systémovú tému, lepšiu správu povolení pre aplikácie a náznak desktopovej verzie, ktorá by mohla fungovať podobne, ako Samsung DeX.

Smartfón s flexibilným displejom možno prinesie aj Motorola (fóny)
Inováciou tohto roka bude zrejme ohybný displej. Očaká va sa uvedenie modelov niekoľkých výrobcov a špekuluje sa aj o novinke od Motoroly. Výrobca vraj chce oživiť sériu RAZR.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad