topspravy.sk mať prehľad
piatok, 23.3.2018 | Meniny má Adrián

Prišli na trh: Huawei P20 lite si už môžete predobjednať v slovenských e-shopoch (fóny)
Lacnejšiu a skromnejšie vybavenú verziu budúcej vlajkovej lode už nájdete v ponuke viacerých obchodníkov. Model s 5,84'' displejom, 4 GB RAM a 3000 mAh batériou vám doručia na začiatku apríla.

Nubia V18: 6'' natiahnutý Full HD+ displej a 4000 mAh batéria (fóny)
Najnovší prírastok čínskej firmy ZTE do rodiny dcérskej značky Nubia je veľký dual SIM android s výbavou strednej triedy.

Polaroid Insta-Share Printer: fototlačiareň pre rad Moto Z (fóny)
K smartfónom série Motorola Moto Z si môžete kúpiť nový modul, ktorý premení telefón na Polaroid s hardvérovou spúšťou v bočnej stene.

Recenzia: Lenovo Tab 4 8 Plus - tablet pre celú rodinu (fóny)
Recenzia 8'' tabletu s Full HD obrazovkou a výkonnými stereo reproduktormi. Ponúkne 4 GB RAM, čítačku odtlačkov s prepínaním používateľov a 4850 mAh batériu.

Video: Na jeden záber: Samsung Galaxy S9+ (fóny)
V podrobnej videorecenzii 6,2-palcového top modelu Samsungu s výborným duálnym fotoaparátom a natiahnutým QHD+ displejom sa dozviete, čo si o ňom myslí kolega Richard.

Prišli na trh: Honor View 10 prichádza na Slovensko (fóny)
Na Slovensku odštaroval oficiálny predaj modelu, ktorý pôvodne nebol určený pre náš trh. Výrobca zmenil názor, a tak si 6'' android s natiahnutým Full HD+ displejom, čipsetom Kirin 970 a duálnym fotoaparátom môžete kúpiť u vybraných predajcov.

MIUI 9.5 dostane 35 modelov Xiaomi (fóny)
Novú verziu používateľskej nadstavby MIUI 9.5 dostane 35 modelov značky Xiaomi. Ani tentoraz výrobca nezabúda na niekoľko rokov staré smartfóny.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad