topspravy.sk mať prehľad
streda, 22.5.2019 | Meniny má Júlia/Juliana

Smartfóny Sony zatiaľ budú pokračovať, no už len v štyroch regiónoch (fóny)
V Európe sa nových Xperií dočkáme aj naďalej, na rozdiel od Kanady či Austrálie. Úplne vymazanie finančnej straty by Sony určite potešilo, nemusí ísť však o prioritu.

Samsung má už údajne pripravený svoj fotoaparát s 5-násobným optickým zoomom (fóny)
Čoskoro by mal vstúpiť do masovej produkcie. Má hrúbku len 5 mm, takže sa do tela smartfónu bez problémov zmestí. Očakáva sa, že by mohol odštartovať v novom Galaxy Note 10.

Foto: Takto fotí Huawei P30 Lite (fóny)
Nasledujúce snímky vytvorené fotoaparátom smartfónu Huawei P30 Lite s vyčisteným objektívom a snahou o čo najstabilnejšiu pozíciu fotografa sme vybrali z našich najlepších záberov. V...

Facebook už zobrazuje reklamy aj priamo v Messengeri (fóny)
Aj keď ste sa Facebooku vyhýbali a používate iba jeho chatovaciu aplikáciu, zobrazovaniu reklám sa nevyhnete. Spoločnosť pritom ešte nedávno tvrdila pravý opak.

Zabijak Redmi K20 príde 28. mája (fóny)
Xiaomi pripravuje v produktovom rade Redmi novinku, ktorá má byť zabijakom vlajkových lodí. Dostane výkonný čipset Snapdragon 855 a 48 Mpix fotoaparát.

JerryRigEverything ukázal mechanizmus vysúvacej kamery OnePlus 7 Pro na videu (fóny)
Známy YouTuber vám ukáže, ako motorček zabezpečujúci pohyb objektívu vyzerá zvnútra. Nasledoval aj tradičný test odolnosti a skúška toho, či sa fotoaparát pri páde naozaj stihne zasunúť.

Základné info: Honor 20 Pro (fóny)
Top model so štvoricou zadných fotoaparátov, 3-násobným optickým priblížením, clonou f/1.4, OIS, 8 GB RAM, 256 GB úložiskom, čipsetom Kirin 980, 6,26'' natiahnutým Full HD+ displejom a 4000 mAh batériou s rýchlym 22,5 W nabíjaním.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad