topspravy.sk mať prehľad
štvrtok, 27. 10. 2016 | Meniny má Sabína

Foto: Takto fotí Lenovo Moto Z (XT1650) + videá z mobilu (fóny)
Nasledujúce snímky vytvorené fotoaparátom smartfónu Lenovo Moto Z (XT1650) s vyčisteným objektívom a snahou o čo najstabilnejšiu pozíciu fotografa sme vybrali z našich najlepších...

Operátori: Orange v Q3 2016: mierny pokles výnosov, nárast zákazníkov (fóny)
Orange zverejnil svoje výsledky hospodárenia za tretí tohtoročný kvartál, ktorý ukázal mierny medziročný pokles výnosov, ale nárast zákazníkov mobilných služieb.

Recenzia: Sony Xperia X Compact - opäť jediná svojho druhu (fóny)
Recenzia 4,6'' androidu s HD displejom, 23 Mpix fotoaparátom s laserovým zaostrovaním, 3 GB RAM, stereo reproduktormi a čítačkou odtlačkov.

Základné info: Xiaomi Mi Mix (fóny)
Dual SIM tabletofón s bezrámovým 6,4'' displejom, luxusným vzhľadom, procesorom Snapdragon 821, až 6 GB RAM, 16 Mpix fotoaparátom, čítačkou odtlačkov a 4400 mAh batériou.

Samsung vydá aktualizáciu softvéru smartfónov Galaxy Note 7 (fóny)
Nová aktualizácia obmedzí nabitie batérie Galaxy Note 7 na 60 %. Update softvéru je reakciou Samsungu na zachovanie maximálnej bezpečnosti všetkých zákazníkov. K dispozícii bude od pondelka 31. októbra.

Operátori: Orange Mix: balíky služieb k hlasovým paušálom a bonus za prenos (fóny)
Vianočná ponuka Orangeu je zameraná na balíky fixných služieb Televízie, rýchleho internetu a mobilných dát k hlasovým paušálom. Vrátil sa bonus za prenos i za odporúčanie až do výšky 150 eur pre jedného zákazníka.

Asus uviedol na Slovensko ZenFone 3 (fóny)
Asus oficiálne uviedol na slovenský trh štýlový smartfón ZenFone 3 s 5,5-palcovým Full HD displejom, 4 GB RAM, čítačkou odtlačkov a 16 Mpix fotoaparátom s manuálnym režimom.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad