topspravy.sk mať prehľad
nedeľa, 22.7.2018 | Meniny má Magdaléna

Honor prezradil dátum príchodu Note 10 (fóny)
Výrobca už na svojom webe láka na pripravovanú novinku s veľkým, takmer sedempalcovým displejom. Zaujať má aj silnou 6000 mAh batériou.

Recenzia: Xiaomi Mi Mix 2S - už len zvýšiť odolnosť (fóny)
Recenzia aktualizovanej vlajkovej lode s natiahnutým 6'' Full HD+ displejom, 6 GB RAM, 3400 mAh batériou, 800 MHz LTE sieťou a duálnym fotoaparátom.

Tip: Poradňa: Hľadáme najlepší mobil so širokouhlým fotoaprátom (fóny)
Najlepšou voľbou budú duálne fotoaparáty v smarfónoch od LG, najlacnejšou Motorola Moto X4. Zvážiť môžete aj prídavné objektívy.

Gorilla Glass 6 má vydržať viac tvrdších pádov z väčšej výšky (fóny)
Najodolnejšie sklo, aké doteraz firma Corning vyrobila sľubuje vyššiu odolnosť, vylepšené bezdrôtové nabíjanie a je prispôsobené pre natiahnuté displeje s minimálnym rámom. Má zvládnuť až 15 pádov z výšky jedného metra.

Operátori: O2: Biely a Modrý Internet na doma s bonusom už len na 10 mesiacov (fóny)
Najnižšie internetové programny z portfólia LTE pripojenia pre domácnosti si s 5-eurovým bonusom môžete aktivovať len do konca augusta a zľava platí iba počas desiatich mesiacov.

Vopred nainštalované aplikácie Googlu majú byť minulosťou (fóny)
O tri mesiace by mali byť používatelia androidov viac aktívni pri voľbe softvéru. Známe aplikácie Googlu by už nemali byť automaticky súčasťou operačného systému.

Základné info: Nokia 6.1 Plus (fóny)
Smartfón s 5,8'' natiahnutým Full HD+ displejom zaradený do programu Android One, čipsetom Snapdragon 636, duálnym fotoaparátom, prednou 16 Mpix AI kamerou a 3060 mAh batériou.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad