topspravy.sk mať prehľad
utorok, 23.5.2017 | Meniny má Želmíra

Operátori: O2: Honor 8 Pro v ponuke (fóny)
Najnovší prémiový model značky Honor si môžete kúpiť už aj v O2. Dual SIM android s 5,7'' QHD displejom a duálnym 12 Mpix fotoaparátom je ponúkaný v zlatej a modrej farbe.

Základné info: Meizu M5c (fóny)
Dual SIM android nižšej strednej triedy s 5'' HD displejom, štvorjadrovým procesorom, 8 Mpix fotoaparátom a 3000 mAh batériou.

Základné info: LG X venture (fóny)
Smartfón odolný vode, prachu i nárazom s 5,2'' Full HD displejom, procesorom Snapdragon 435, 16 Mpix fotoaparátom, čítačkou odtlačkov a 4100 mAh batériou.

Video: Služby, ktoré sa dobijú samé (fóny)
PR · Z našich obývačiek a počítačov postupne miznú CD-čká i DVD disky. Tenučké ultrabooky už štrbinu na zasunutie okrúhleho kusu plastu neponúkajú niekoľko rokov. Ako sa teda legálne a čo najrýchlejšie dostať k najnovším filmom či hudbe?

Tip: MobilTest otestuje rýchlosť a kvalitu internetového pripojenia (fóny)
Cez webové rozhranie alebo mobilnú aplikáciu pre OS Android a iOS si môžete otestovať rýchlosť svojho pripojenia k internetu, zobraziť si výsledky na mape a porovnať s ostanými používateľmi.

Video: Na jeden záber: LG G6 (fóny)
V našej recenzii vlajkovej lode LG s 5,7'' QHD displejom a pomerom strán 18:9 ste si mohli prečítať dva názory. Tretí názor kolegu Richarda sa dozviete z nášho tradičného videa.

Potvrdené: Lenovo Moto Z2 Play dostane 3000 mAh batériu (fóny)
O nástupcovi úspešného modelu Moto Z Play koluje na internete množstvo špekulácií a očakávaní. Jedna vec je už ale istá. Lenovo na Twitteri potvrdilo kapacitu batérie.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad