topspravy.sk mať prehľad
nedeľa, 4. 12. 2016 | Meniny má Barbora

Tip: Dilema: Asus ZenFone 3 Deluxe vs. Huawei P9 Plus (fóny)
Je lepšia 5,5'' verzia P9-tky s dvomi 12 Mpix objektívmi a väčšou 3400 mAh batériou alebo výkonný Asus s 6 GB RAM, 23-megapixelovým fotoaparátom a optickou stabilizáciou?

Operátori: RÚ varuje: pred uzatvorením zmluvy s operátorom rozmýšľajte (fóny)
Nedpodľahnite v predvianočnom období tlaku reklám telekomunikačných operátorov. Dobre si premyslite, či vybraný paušál naozaj využijete. Zodpovedný prístup vám môže ušetriť nemalé peniaze.

Recenzia: Creative iRoar Go - vyvážený zvuk a pár bonusov k tomu (fóny)
Recenzia Bluetooth reproduktora odolného voči ošplechnutiu s trojicou aktívnych reproduktorov a vstupmi AUX, USB aj microSD.

Tip: Poradňa: Hľadáme solídne mobily s tlačidlami. Existujú ešte? (fóny)
Aký mobil vybrať mame, otcovi či starým rodičom? Dotykové ovládanie nemusí byť praktické pre každého. Dá sa ešte nájsť mobil s klasickým joystickom pre pohyb v menu, ideálne aj s Wi-Fi a slušným fotoaparátom?

Iné top články: TOP 10 smartfónov do 260 eur (fóny)
Výber smartfónov do 260 eur je už oveľa veselší. V tejto kategórii nemusíte robiť kompromisy a niektorí výrobcovia ponúkajú hneď niekoľko zaujímavých modelov.

Všetky motívy SwiftKey klávesnice teraz môžete mať zadarmo (fóny)
Populárna klávesnica SwiftKey, ktorú si môžete nainštalovať na Android alebo iOS, dnes potešila všetkých svojich používateľov. V rámci predvianočnej akcie vývojári uvolnili všetky...

Android 7.0 Nougat pre Sony Xperia na videu (fóny)
Sony zverejnilo na svojom YouTube kanály video s novými funkciami, ktoré prinesie pripravovaná aktualizácia na operačný systém Android 7.0 Nougat.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad