topspravy.sk mať prehľad
utorok, 19.3.2019 | Meniny má Jozef

Základné info: Xiaomi Redmi 7 (fóny)
Lacný dual SIM android so samostatným slotom na microSD kartu, natiahnutým 6,26'' HD+ displejom, čipsetom Snapdragon 632, až 4 GB RAM, duálnym 12 Mpix fotoaparátom, infraportom a 4000 mAh batériou.

Základné info: Apple iPad mini (5. gen) (fóny)
Nová generácia 7,9-palcového tabletu prináša podporu Apple Pencil, lepší predný fotoaparát a procesor A12 Bionic z iPhonov XS, XS Max a XR.

Základné info: Apple iPad Air (2019) (fóny)
Nová generácia tabletu so 6 m tenkým telom, 10,5'' Retina displejom, čipsetom A12 Bionic, stereo reproduktormi, čítačkou Touch ID a podporou pre Apple Pencil. Dostupná bude Wi-Fi aj LTE verzia.

Operátori: Telekom: TOP5 najpredávanejších smartfónov a tabletov vo februári (fóny)
Na čelo rebríčka sa prebojoval lacný Samsung série J. Dobre sa darí aj Motorole, a nechýbajú ani obľúbené modely od Huawei.

HTC v Q4 2018: nižšie príjmy, ale aj nižšia strata (hodpodárske výsledky) (fóny)
HTC sa už niekoľko rokov nedarí vymaniť z červených čísel. No napriek tomu, že aj v poslednom kvartáli za uplynulý rok vykázal výrobca stratu, je výrazne nižšia než pred rokom.

Základné info: Huawei Mate X (fóny)
Skladací dual SIM smartfón s čipsetom Kirin 980, 8 GB RAM, 512 GB pamäťou, podporou 5G sietí, trojitým fotoaparátom, infraportom a 4500 mAh batériou s rýchlym 55 W nabíjaním.

Foto: Takto fotí Motorola Moto G7 Play (fóny)
Nasledujúce snímky vytvorené fotoaparátom smartfónu Motorola Moto G7 Play s vyčisteným objektívom a snahou o čo najstabilnejšiu pozíciu fotografa sme vybrali z našich najlepších...

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad