topspravy.sk mať prehľad
streda, 20.9.2017 | Meniny má Ľuboslav/Ľuboslava

Operátori: O2 Business Services je dvorným dodávateľom telekomunikačných služieb pre konzorcium D4R7 (fóny)
PR · Jeden z najväčších aktuálnych PPP projektov Bratislavský obchvat D4R7, hľadal strategického partnera na zastrešenie telekomunikačných služieb. Vo výberovom procese nakoniec zvíťazilo O2 Business Services.

Operátori: Orange Love: hlas, dáta a televízia v jednom balíku (fóny)
Portfólio Orangeu sa rozrástlo o nový produkt. Balík služieb Love obsahuje nekonečné volania, dvojnásobný objem mobilných dát, pevný internet, digitálnu televíziu a ďalšie výhody.

Tip: Integrácia Waze a Spotify je dostupná už aj pre iOS (fóny)
Nielen majitelia androidov, ale už aj používatelia zariadení s iOS môžu púšťať svoje playlisty v hudobnej službe Spotify priamo zo spustenej navigácie Waze.

Inteligentnú asistentku Bixby už môžete vypnúť (fóny)
Najnovšia aktualizácia softvéru pre trojicu top modelov radu Galaxy 8 priniesla možnosť vypnúť spúšťanie hlasového asistenta bočným tlačidlom.

Video: Na jeden záber: Nokia 6 (fóny)
Nokia 6 si s príchodom na Slovensko dala načas. Dual SIM android s 5,5'' Full HD displejom zaujme kvalitnou konštrukciou, stereo reproduktormi a slušným fotoaparátom. Napriek čistému Androidu rýchlosť systému neohúri.

Google mapy umožňujú pridávať videá v štýle Instagramu (fóny)
Google v snahe zmapovať svet nabáda používateľov máp, aby na túto platformu nahrávali krátke videá v štýle Instagramu. Funkcia je zatiaľ dostupná len pre obmedzené množstvo používateľov.

Aplikácia Relúmino spolu s Gear VR pomáha zrakovo postihnutým (fóny)
Samsung sa chystá uviesť na trh aplikáciu, ktorá slúži ako zraková pomôcka. V spojení s okuliarmi Gear VR pomáha slabozrakým lepšie vidieť.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad