topspravy.sk mať prehľad
utorok, 23.4.2019 | Meniny má Vojtech

VIDEO a FOTO: Jazero Kuchajda: Uhynuté ryby každých 5 metrov! (Bratislavské noviny)
Obyvatelia Bratislavy upozorňujú na nevídaný jav. V obľúbenom jazere Kuchajda v Novom Meste sa pri brehu nachádza nezvyčajné množstvo uhynutých rýb. Čo sa deje?

"Pozdrav" od susedov: Vodič auta s rakúskym EČV k nám prišiel vyhodiť smeti (Bratislavské noviny)
Hoci máme často pocit, že od našich západných susedov by sme sa mali, pokiaľ ide o vzťah k životnému prostrediu, veľa čo učiť, niekedy to môže byť naopak. Veď posúďte sami.

AKTUÁLNE: Neďaleko Svätého Jura horí les (Bratislavské noviny)
V Malých Karpatoch, v okolí vrchu Malý Javorník, horí les. Pre TASR to potvrdili z Operačného strediska Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Bratislave. Hasiči bojujú s požiarom zhruba od 17.00 h.

FOTO: Exotika? Nie, tieto úžasné zábery sú priamo z Bratislavy! (Bratislavské noviny)
V Štrkoveckom jazere v Ružinove je síce kúpanie zakázané, napriek tomu však jeho lokalita určite patrí medzi najobľúbenejšie miesta Bratislavčanov. A ako vidno, naozaj sa niet čomu čudovať.

Dúbravka ocení svoje osobnosti, chystá i galavečer (Bratislavské noviny)
Po vlaňajšej premiére pokračuje mestská časť Bratislava Dúbravka s oceňovaním osobností, na štvrtok 25. apríla pripravuje Dúbravský galavečer kultúry a športu.

Bratislavské sochy majú dnes na tvárach rúška. Poznáme dôvod (Bratislavské noviny)
Možno vás dnes na prechádzke Bratislavou prekvapila netradičná "dekorácia" na sochách. Nejde však ani o umelecký projekt, ani prejav vandalizmu, dôvod súvisí s ekológiou.

Vodiči, pripravte si pevné nervy, k hokejovému štadiónu pustia len domácich (Bratislavské noviny)
Blížiace sa majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji, ktoré budú od 10. do 26. mája, preveria trpezlivosť Bratislavčanov a návštevníkov na našich cestách. Obmedzenia sa najviac dotknú ulíc v okolí Zimného štadióna Ondreja Nepelu. Do regulovanej zóny počas šampionátu pustia len rezidentov.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad