topspravy.sk mať prehľad
štvrtok, 20.6.2019 | Meniny má Valéria

Vlaky na trati Zohor - Záhorská Ves budú premávať len do konca roka (Bratislavské noviny)
Vlaková linka na trase Zohor - Záhorská Ves bude cestujúcim k dispozícii len do konca roka, respektíve do decembrovej aktualizácie cestovných poriadkov.

Komentár Miroslava Draguna: Bratislavská rozprávka o transparentnosti pri výber šéfov mestských podnikov (Bratislavské noviny)
(pr) Bratislava má dlhé roky rôznorodé skúsenosti s výberom šéfov mestských podnikov. Od politických nominácií poslancov do predstavenstiev firiem cez Ftáčnikových odborníkoch vo vedení firiem až po nie celkom transparentné výberové konania šéfov mestských podnikov bývalým primátorom Nesrovnalom.

V Dóme budú opäť korunovať M. Ludoviku,sprievod bude mať aj formu protestu (Bratislavské noviny)
Bratislava si v najbližších dňoch pripomenie korunováciu Márie Ludoviky, vnučky Márie Terézie a tretej manželky rakúskeho cisára a uhorského kráľa Františka. V hlavnom meste sa totiž bude konať 17. ročník Korunovačných slávností, ktorých hlavný program bude v sobotu (22. 6.).

Aká je pravda v kauze motorestu, kde nepustili 15-ročného nevidiaceho chlapca s vodiacim psom? (Bratislavské noviny)
Majiteľ neslávne známeho motorestu Dubník v okrese Žiar nad Hronom sa včera konečne rozhodol vyjadriť k nepríjemnej udalosti, ktorá sa pred pár dňami odohrala v jeho stravovacom zariadení a pobúrila doslova celé Slovensko! Následne sa však ozvala asistentka slepého mladíka a obvinila podnikateľa z účelového klamstva!

Zrevitalizujú park, vybudujú vyhliadkové plošiny. Na aké projekty sa môžu tešiť obyvatelia Rače? (Bratislavské noviny)
Komplexná revitalizácia parku J. M. Hurbana na Detvianskej ulici, vybudovanie vyhliadkových plošín nad Račou, zavedenie rezidenčného parkovania, zriadenie školského autobusu či vytvorenie interaktívnej mapy developerských projektov. Aj to sú projekty, s ktorými počíta programové vyhlásenie starostu bratislavskej Rače Michala Drotována a miestnych poslancov na roky 2019 až 2022.

Je rádio vaším každodenným spoločníkom? Stiahnite si novú app-ku: Je zadarmo (Bratislavské noviny)
Cestujete a chcete počúvať slovenské rozhlasové stanice? Prečítajte si o novej aplikácii SK Radio, s ktorou budete mať vaše najobľúbenejšie rádiá vždy so sebou a zadarmo.

Staré Mesto má nového vicestarostu: Dane Kleinert sa nepozdáva, že nie je z Teamu Vallo (Bratislavské noviny)
Staré Mesto má od dnes druhého vicestarostu. Stal sa ním miestny poslanec Mgr. arch. Miro Vrábel. Oblasť, ktorej sa bude venovať je architektúra, územný rozvoj a verejný priestor. Staromestská poslankyňa Dana Kleinert s týmto výberom veľmi nesúhlasí. Dôvody uviedla na svojej sociálnej sieti.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad