topspravy.sk mať prehľad
pondelok, 11.12.2017 | Meniny má Hilda

Ples v opere: Vieme, kto ho bude moderovať i kto sa ho zúčastní (Bratislavské noviny)
Organizátori Plesu v opere zverejnili, ktorá známa osobnosť bude moderovať jeho 18. ročník. No známe sú i mená mnohých hostí, ktorí prídu 13. januára do historickej budovy Slovenského národného divadla.

Rozdelia viac ako dva milióny. Na predloženie žiadostí o dotácie zostáva pár dní (Bratislavské noviny)
Na predloženie žiadostí o finančný príspevok v rámci Bratislavskej regionálnej dotačnej schémy (BRDS) ostávajú posledné dni. Záujemcovia o dotáciu na podporu kultúrnych aktivít, projektov v oblasti rozvoja vidieka, turizmu, športu a aktivít pre mládež o ňu môžu požiadať do 18. decembra 2017.

VŠVU Bratislava pripravuje najväčšiu prehliadku študentskej tvorby na Slovensku (Bratislavské noviny)
Tradičný Zimný prieskum – verejná prezentácia semestrálnych prác študentov Vysokej školy výtvarných umení (VŠVU) v Bratislave sa uskutoční od piatka do nedele (15.–17. 12.) v čase medzi 9. a 18. hodinou. Je to najväčšia výstava aktuálnej študentskej tvorby na Slovensku.

Dáte si výlet na Vianočné trhy? V Pezinku pripravili bazár i živý orloj (Bratislavské noviny)
Vianočný charitatívny bazár, živý orloj, pezinský dvor aj tanečná motanica budú súčasťou tohtoročných Vianočných trhov 2017 na Radničnom námestí v Pezinku od 15. do 17. decembra. Informuje o nich webová stránka mesta.

FOTO: Čo poviete na tieto priestory? Urban Market zavítal do zrekonštruovanej Mlynice (Bratislavské noviny)
Predajná výstava módy, dizajnu, šperkov a doplnkov Urban Market sa uskutočnila v nových zrekonštruovaných priestoroch Mlynice na Turbínovej ulici. Páčia sa vám?

Zmeny na tratiach v Bratislavskom kraji: Tu sú ďalšie podrobnosti (Bratislavské noviny)
Nielen zrýchlenie cesty vlakom z Bratislavy do Košíc, ale aj obnova vlakovej linky, zvýšenie počtu vlakov a zavedenie nového expresu. Aj to sú zmeny, ktoré oddnes zavádzajú železnice na území Bratislavského kraja.

Posledná rozlúčka s Jurajom Lehotským bude v pondelok (Bratislavské noviny)
Posledná rozlúčka s trubkárom a jazzovým hudobníkom Jurajom Lehotským sa uskutoční v pondelok 11. decembra o 12.00 h na ružinovskom cintoríne v bratislavskej Vrakuni (Cintorín Vrakuňa). Informovala o tom rodina zosnulého.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad