topspravy.sk mať prehľad
pondelok, 27.3.2017 | Meniny má Alena

Liptáci otočili zápas play-out proti Trenčínu, Detva deklasovala Skalicu (Webnoviny)
Liptáci otočili zápas play-out proti Trenčínu, Detva deklasovala Skalicu
O triumfe Liptovského Mikuláša v predĺžení rozhodol Marek Uram, hokejisti Detvy zvíťazili nad Skaličanmi 5:0.

Súhrn výsledkov nedeľňajších stretnutí európskej časti kvalifikácie o postup na futbalové majstrovstvá sveta 2018 do Ruska.

Víťazstvo pre “červené krídla” v zápase proti Wild zariadil Andreas Athanasiou v 62. minúte.

Úvodné preteky sezóny MotoGP vyhral Viňales (Webnoviny)
Úvodné preteky sezóny MotoGP vyhral Viňales
V kubatúre Moto 2 triumfoval Talian Franco Morbidelli, v Moto 3 zvíťazil Španiel Joan Mir.

Klasiku Gent-Wevelgem vyhral Greg Van Avermaet.

Kvalifikácia MS 2018: Malta – Slovensko (online) (Webnoviny)
Kvalifikácia MS 2018: Malta – Slovensko (online)
Priebežný výsledok zápasu kvalifikácie o postup na MS 2018 do Ruska.

O triumfe Metallurgu Magnitogorsk v druhom finále Východnej konferencie KHL rozhodli Timkin a Zaripov.

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory