topspravy.sk mať prehľad
nedeľa, 22.7.2018 | Meniny má Magdaléna

Hornyák v premiére na lavičke Liberca oslavoval ako Mourinho a skončil na tribúne (Webnoviny)
Hlavný rozhodca pre jeho oslavné gesto nemal pochopenie, a tak slovenský kouč musel zápas nútene <a href="https://www.webnoviny.sk/hornyak-v-premiere-na-lavicke-liberca-oslavoval-ako-mourinho-skoncil-na-tribune/">Čítať ďalej</a>

Slovenskí vodnopólisti na majstrovstvách Európy prvýkrát vyhrali, zabojujú o trináste miesto (Webnoviny)
Slováci po troch prehrách v základnej D-skupine zdolali tím Malty 11:6.

Brazílčan Neymar sa bráni voči obvineniam zo simulovania, vtipy však berie s nadhľadom (Webnoviny)
Stovky ľudí po celom svete si začalo z Neymara a jeho teatrálnych pádov robiť posmešky, <a href="https://www.webnoviny.sk/brazilcan-neymar-sa-brani-voci-obvineniam-zo-simulovania-vtipy-vsak-berie-s-nadhladom/">Čítať ďalej</a>

Veľkú cenu Nemecka ovládli Mercedesy, Vettel nedokončil prvé preteky v sezóne (Webnoviny)
Veľkú cenu Nemecka ovládli Mercedesy, Vettel nedokončil prvé preteky v sezóne
Lewis Hamilton si v Nemecku vyjazdil víťazstvo a prebojoval sa na čelo priebežného poradia.

Maceková vo finále C1 po penalizácii siedma, Grigarovi na elitnú päťku nestačila ani čistá jazda (Webnoviny)
Majsterkou sveta do 23 rokov sa stala Rakúšanka Nadine Weratschnigová (94,37).

Karim Benzema nesmeruje do AC Miláno, talianskeho novinára označil za klamára (Webnoviny)
Karim Benzema nesmeruje do AC Miláno, talianskeho novinára označil za klamára
Francúzsky futbalový reprezentant Karim Benzema označil rešpektovaného talianskeho novinára Gianlucu Di Marzia za klamára.

Favorizovaná Cornetová porazila Minellovú vo finále dvojhry na turnaji v Gstaade (Webnoviny)
V nedeľňajšom finále triumfovala nad Mandy Minellovou z Luxemburska 6:4, 7:6 (6) za 122 minút.

Jozef Kovalík prešiel cez kvalifikáciu v Hamburgu, Monteirovi uštedril kanára (Webnoviny)
Jozef Kovalík prešiel cez kvalifikáciu v Hamburgu, Monteirovi uštedril kanára
Kovalík zvíťazil nad brazílskou šestkou pavúka Thiagom Monteirom zvíťazil 6:3, 3:6, 6:0.

Mexický rekordér Rafael Márquez ukončil hráčsku kariéru, fanúšikom „jednoducho ďakuje“ (Webnoviny)
Mexický rekordér Rafael Márquez ukončil hráčsku kariéru, fanúšikom &#8222;jednoducho ďakuje&#8220;
Tridsaťdeväťročný futbalista rozhodnutie oznámil prostredníctvom verifikovaného profilu na twitteri.

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory