Futbalisti Viktorie Plzeň, FC Villarreal, RB Salzburg, OGC Nice, San Sebastianu aj Östersundsu postúpili do jarného šestnásťfinále Európskej ligy UEFA 2017/2018.

Hviezdny Robinho má veľký problém, čaká ho 9 rokov basy (Šport)

Bývalý hviezdny útočník Realu Madrid, Manchestru City a milánskeho AC si poriadne zavaril. Namiesto bezstarostného života populárneho futbalistu ho teraz čaká deväťročný pobyt v base.

Košice prehrávali v 5. minúte už 0:3, zápas však zdramatizovali (Šport)

V predohrávanom stretnutí 22. kola hokejovej TL zvíťazil majstrovský tím HC '05 iClinic B. Bystrica nad HC Košice 5:3. Domáci skvele vkročili do zápasu a už v 5. minúte vyhrávali o tri góly.

Slováci v úvode predkvalifikácie ME 2021 neuspeli s Macedóncami (Šport)

lovenskí basketbalisti podľahli Macedóncom 66:74 vo štvrtkovom domácom zápase A-skupiny predkvalifikácie majstrovstiev Európy 2021. Domáci po prvom polčase zaostávali v Poprade o 14 bodov.

Jasný triumf Trenčína na ľade Žiliny (Šport)

Hokejsti MsHK Doxxbet Žilina podľahli na vlastnom ľade Dukle Trenčín 2:5 vo štvrtkovom stretnutí 22. kola Tipsport ligy.

Dvadsiatka poriadne vytrápila Liptovský Mikuláš (Šport)

Hokejisti MHk 32 Liptovský Mikuláš zvíťazili na domácom ľade nad tímom HK Orange 20 vo štvrtkovom stretnutí 22. kola Tipsport ligy 3:2 po samostatných nájazdoch.

Cháru teší, že Šatan je vo vedení hokeja (Šport)

Zdeno Chára vzbudzuje v NHL naďalej rešpekt. V prebiehajúcej sezóne sa dostal do dobrej formy. Stále zvláda 25 minút na zápas. V posledných troch stretnutiach bol dokonca na ľade takmer 27 minút.

ATP Challenger Andria: Horanský prehral vo štvrťfinále štvorhry (Šport)

Slovenský tenista Filip Horanský a Belgičan Christopher Heyman prehrali za 58 minút 5:7, 3:6 s rovnako nenasadeným domácim párom Lorenzo Sonego, Andrea Vavassori vo štvrtkovom stretnutí štvrťfinále štvorhry na turnaji ATP Challenger Tour v talianskej Andrii (dotácia 43 000 eur, koberec Play It v hale).

Futbalisti FC Villarreal, Viktorie Plzeň, RB Salzburg, OGC Nice, San Sebastianu aj Östersundsu postúpili do jarného šestnásťfinále Európskej ligy UEFA 2017/2018. Vo večernom bloku zápasov si postup zabezpečili aj AC Miláno, Sporting Braga, Partizan Belehrad, Olympique Lyon a Atalanta Bergamo.

Jurčina prispel asistenciou k víťazstvu Norimbergu (Šport)

Slovenský hokejový obranca Milan Jurčina prispel vo štvrtok v nemeckej lige asistenciou k víťazstvu Norimbergu nad Ingolstadtom 4:2.

Komárno v Alpsko-jadranskom pohári nestačilo na Körmend (Šport)

Výsledok štvrtkového stretnutia v Alpsko-jadranskom pohári basketbalistov 2017/2018:

Kazachstan futbalovým strašiakom? Nečakal som to, hovorí Kristián Kolčák (Šport)

Zažil úspechy v Slovane, vyskúšal si Poľsko i Maďarsko, ale v lete sa vydal na exotiku do Kazachstanu. Futbalovo tam napredujú, hovorí v rozhovore o skončenom angažmáne obranca Kristián Kolčák (27).

Pierre de Coubertin uspel až na druhý pokus (Šport)

Olympijské hry sú jeden z najväčších spoločenských i športových fenoménov s humanizačnou nadstavbou vo svete. Prvý raz vyslovil francúzsky barón Pierre de Coubertin verejne myšlienku o ich obnovení 25. novembra 1892 počas konferencie na pôde parížskej univerzity Sorbonne.

Slovenský brankár Patrik Le Giang píše zaujímavý životný príbeh (Šport)

Bývalý brankár slovenských mládežníckych reprezentácií Patrik Le Giang je zaujímavý zjav.

Jugra pokračuje v sérii prehier, Dinamo naopak opäť vyhralo (Šport)

Hokejisti Dinama Moskva zdolali v jedinom štvrtkovom zápase KHL na domácom ľade Jugru Chanty-Mansijk 2:0 a poskočili v tabuľke Západnej konferencii na ôsme miesto.

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory