topspravy.sk mať prehľad
utorok, 19.3.2019 | Meniny má Jozef

ATP Challenger Lille: Norbert Gombos postúpil do 2. kola dvojhry (Šport)

Slovenský tenista Norbert Gombos postúpil do 2. kola dvojhry na turnaji ATP Challenger Tour Play In Challenger vo francúzskom Lille (dotácia 69 280 eur, tvrdý povrch v hale).

Uznávaný český novinár: Prečo Slovan alebo Žilina nie sú tam, kde Slavia a Plzeň? (Šport)

Kým české kluby sú v ostatných sezónach stabilnou súčasťou európskej futbalovej smotánky, tie slovenské sa musia prebíjať do skupiny Ligy majstrov alebo Európskej ligy náročnými predkolami. Český uznávaný novinár Stanislav Hrabě pomenoval pre ŠPORT.sk dôvody, prečo je to tak.

Boris Vlha: Chýbať mi bude adrenalín a stresy (Šport)

Životná sezóna Petry Vlhovej teší aj jej brata Borisa, ktorý v sestrinom tíme zastáva pozíciu manažéra. Je prítomný na každom Svetovom pohári a našu najlepšiu lyžiarku vyprevádza zo štartovej bránky hlasným pokrikom.

Petra Vlhová: Verím, že ďalšia sezóna bude ešte lepšia (Šport)

Je dobojované! Petra Vlhová sa stala druhou najlepšou zjazdovou lyžiarkou sezóny 2018/19. Od začiatku až do jej konca patrila medzi elitu, a to potvrdila aj v jej samom závere v Andorre. Dve tretie miesta sú vynikajúcou bodkou za skvelou zimou.

NAŽIVO: MsHK Žilina - HK Dukla Michalovce (Šport)

Po prvých dvoch zápasoch si viacero fanúšikov myslelo, že Žilinu čaká ľahká cesta za udržaním sa medzi slovenskou elitou. Michalovčania však všetkých presvedčili o opaku. Doma zvládli oba súboje a séria tak pokračuje za stavu 2:2. Bude aj dnes platiť môj dom, môj hrad? Sledujte duel NAŽIVO na ŠPORT.sk!

ŠPORTOVÉ UDALOSTI DŇA (19. marec): Baráž o Tipsport Ligu aj Peter Sagan (Šport)

Aj dnes Vám prinášame to najzaujímavjšie z dňa, čo budeme sledovať na ŠPORT.sk!

SHL: Asistencia Fehérváryho pri obrate Jönköpingu (Šport)

Výsledky pondelňajších druhých stretnutí predkola play-off najvyššej švédskej hokejovej súťaže SHL (hralo sa na dve víťazstvá).

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad