topspravy.sk mať prehľad
štvrtok, 18.10.2018 | Meniny má Lukáš

Šulla medzi partiou siedmich previnilcov, Slovan reaguje (ProFutbal)
Dnes už bývalý reprezentačný tréner Ján Kozák na svojej poslednej tlačovej konferencii v sídle SFZ prezradil, že za jeho rezignáciou stojí aj fakt, že sedem hráčov po prehre s Českom v noci vyrazilo do ulíc, čím porušili povinnosti reprezentanta. Jedným z nich bol i brankár bratislavského Slovana Michal Šulla.

Kozák otvorene o rezignácii: Sedem hráčov porušilo životosprávu, zväz im siahne na prémie (ProFutbal)
Ján Kozák sa rozhodol abdikovať na post šéftrénera slovenskej futbalovej reprezentácie na základe udalostí, ktoré nasledovali po sobotňajšej prehre 1:2 s Českom v B-divízii Ligy národov. Bývalý kouč národného tímu na mimoriadnej štvrtkovej tlačovej konferencii uviedol, že sedem hráčov porušilo štatút reprezentanta a životosprávu. Ide o brankárov Martina Dúbravku, Michala Šullu, obrancov Ľubomíra Šatku, Norberta Gyömbéra a Milana Škriniara a stredopoliarov Stanislava Lobotku a Vladimíra Weissa.

Kozák otvorene o rezignácii: Hráči porušili životosprávu (ProFutbal)
Ján Kozák sa rozhodol abdikovať na post trénera slovenskej futbalovej reprezentácie na základe udalostí, ktoré nasledovali po sobotňajšej prehre 1:2 s Českom v B-divízii Ligy národov. Bývalý kouč národného tímu na mimoriadnej štvrtkovej tlačovej konferencii uviedol, že sedem hráčov porušilo štatút reprezentanta a životosprávu.

Kisel v Trebišove skončil (ProFutbal)
Trinásty tím priebežného poradia II. ligy Slavoj Trebišov už nepovedie tréner Karol Kisel st. Skúsený kormidelník sa po nedeľňajšej domácej remíze s Lokomotívou Košice (1:1) rozhodol rezignovať na svoju funkciu.

Kozák určil, kto by ho mal nahradiť (ProFutbal)
Ján Kozák ešte nestihol vyzliecť reprezentačný oblek, národný tím ešte neodohral duel vo Švédsku, už sa začalo s lúštením hádanky, kto usadne na uvoľnené miesto trénera Slovenska. „V novinách ste navrhli tri mená, dokonca len jedného Slováka. Nie je to fér, akoby sme nemali viac kvalitných trénerov. Nech má verejnosť širší záber, nech povie svoj názor,“ komentoval na štvrtkovej tlačovej konferencii už bývalý kormidelník Slovenska Ján Kozák. Niektoré médiá zúžili zoznam na kouča slovenskej „dvadsaťjednotky“ Adriána Guľu a českých Pavlov Hapala a Vrbu. Kozák vyslovil názor, že žezlo by mal po ňom prebrať tréner, s ktorým počíta málokto.

VIDEO: Rooneyho ďalšia gólová paráda. Je čas na návrat domov? (ProFutbal)
DC United bol pred príchodom bývalého kapitána Manchestru United a Anglicka Wayna Rooneyho na dne MLS. Mal jedenásť víťazstiev z ostatných 49 zápasov. Veci sa však príchodom odchovanca Evertonu zmenili. United zvíťazili v jedenástich z predchádzajúcich 18 zápasov, Rooney sa podieľal na šestnástich góloch tímu (10+6). Anglickí fanúšikovia už volajú po jeho návrate do Premier League. Napokon, stále má len 32 rokov.

Fabuľa ako pátrací policajný pes: Futbal je rovnaký doma i vonku (ProFutbal)
Po polovici základnej časti Fortuna ligy sa v najlepšej šestke oproti minulému roku takmer nič nezmenilo. K jednej, no dosť zásadnej zmene ale predsa len prišlo. V hornej polovici tabuľky totiž nenájdeme úradujúceho majstra z Trnavy. „Andeli“ sú až na deviatej priečke. Ich miesto v top šestke zaujala Podbrezová.

Bolt odmietol ponuku z Malty, naďalej bojuje o kontrakt v Austrálii (ProFutbal)
Jamajčan Usain Bolt odmietol ponuku na dvojročný kontrakt s maltským futbalovým majstrom FC Valetta. Osemnásobný olympijský víťaz v šprinte na 100 a 200 m je od augusta na skúške v austrálskom ligovom klube Central Coast Mariners, kde bojuje o profesionálny kontrakt.

Bolt odmietol ponuku FC Valletta, naďalej bojuje o kontrakt v Austrálii (ProFutbal)
Jamajčan Usain Bolt odmietol ponuku na dvojročný kontrakt s maltským futbalovým majstrom FC Valetta. Osemnásobný olympijský víťaz v šprinte na 100 a 200 m je od augusta na skúške v austrálskom ligovom klube Central Coast Mariners, kde bojuje o profesionálny kontrakt.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad