topspravy.sk mať prehľad
sobota, 15.12.2018 | Meniny má Ivica

Výsledky zápasov NHL 15.12.2018 (Hokej)
Výsledky zápasov NHL 15.12.2018: Pittsburgh : Boston (5:3) NY Rangers : Arizona (3:4) New Jersey : Las Vegas (5:4) Carolina : Washington (5:6) Detroit : Ottawa (2:4) St. Louis : Colorado (4:3) Chicago : Winnipeg Jets (3:4) Edmonton : Philadelphia (4:1)

Eisbären Berlin nestačil na Schwenninger Wild Wings a prehral (Hokej)
Hokejisti Eisbärenu Berlín prehrali v piatkovom zápase nemeckej ligy na domácom ľade so Schwenninger Wild Wings 1:3.

Tím SR "18" prehral s Maďarskom na Turnaji štyroch krajín (Hokej)
Slovenskí hokejoví reprezentanti do 18 rokov prehrali s rovesníkmi z Maďarska 4:5 po predĺžení na Turnaji štyroch krajín. Zverenci Viliama Čacha v piatkovom zápase viedli 3:0 aj 4:1, sľubný náskok však stratili v tretej tretine. Domáci reprezentanti rozhodli o svojom víťazstve gólom v presilovke v predĺžení. Slováci odohrajú posledný zápas na turnaji v sobotu od 13.00 proti Ukrajine.

Rapáč má prst v dezolátnom stave, Šoltés skončil so zaľadovaným kolenom (Hokej)
Turnaj o Švajčiarsky pohár priniesol z pohľadu slovenskej reprezentácie aj dvojicu zranených hráčov. Už po prvom súboji proti olympijskému výberu Ruska vypadol zo zostavy Branislav Rapáč a po triumfe nad Rakúskom sedel v šatni s vrecúškom ľadu na kolene Dávid Šoltés.

Graňáka potešili nováčikovia, vyzdvihol brankárov (Hokej)
Kapitán slovenskej hokejovej reprezentácie Dominik Graňák zhodnotil vystúpenie tímu na Švajčiarskom pohári kladne. Potešili ho výkony nováčikov a najmä brankárov. Rekordér v počte reprezentačných štartov (192) si je však vedomý aj negatívnych vecí.

Hudáček hodnotí turnaj pozitívne: Myslím,že nás čaká pekná budúcnosť (Hokej)
Libor Hudáček patril na Švajčiarskom pohári medzi lídrov hokejistov Slovenska. Predurčovali ho k tomu bohaté reprezentačné skúsenosti, ale aj dobrá forma, ktorú si priniesol z českej ligy. V zápase o tretie miesto proti Rakúsku zaznamenal tri body, práve jeho gól zo záveru prvej tretiny úplne otočil dianie na ľade.

Záborského Tappara Tempere porazila Vaasan Sport, Krištof bodoval pri výhre Kärpät Oulu (Hokej)
V piatkovom zápase fínskej hokejovej ligy zvíťazili hráči Tappary Tampere na ľade Vaasanu Sport 6:3. Jedným gólom k úspechu prispel slovenský útočník Tomáš Záborský.

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory