topspravy.sk mať prehľad
pondelok, 20.8.2018 | Meniny má Anabela

Nitra vyhrala na ľade DAB Dunaújvárosi vo Vyšehradskom pohári (Hokej)
V úvodnom stretnutí 2. ročníka Vyšehradského pohára nastúpila Nitra na ľade "oceľových býkov" z Dunaújvárošu. Účastníka maďarskej Erste Ligy zdolala 3:0.

Sedemnástka prehrala na Turnaji 5 krajín s USA (Hokej)
Slovenskí hokejoví reprezentanti do 17 rokov prehrali v nedeľňajšom zápase na Turnaji piatich krajín v Piešťanoch s rovesníkmi z USA vysoko 0:5 a obsadili štvrté miesto.

Trojákov Memoriál korisťou bratislavských orlov (Hokej)
Tradičný letný dorastenecký turnaj Memoriál Ladislava Trojáka napísal počas víkendu svoju 39. kapitolu. Víťaznú trofej si na dlhú cestu vlakom pribalili hráči bratislavského Slovana, ktorí v košickej Crow Aréne nenašli ako jediní premožiteľa a jediný bodík stratili po remíze s Banskou Bystricou.

Memoriál ukázal Zvolenčanom potrebné veci, lúčia sa s mladým Čechom (Hokej)
Jubilejný dvadsiaty ročník Memoriálu Pavla Zábojníka vo Zvolene je minulosťou. Z celkového prvenstva sa tešila majstrovská Banská Bystrica, pričom pre slovenský hokej je príjemnou správou, že naše kluby obsadili prvé tri priečky. Domáci HKM sa skončil o skóre za druhými Košicami.

Ovečkin zažíva skvelé obdobie, po Stanley Cupe oslavuje aj narodenie syna (Hokej)
Ruský hokejista Alexander Ovečkin sa v sobotu stal otcom. Po tom, ako 32-ročný kapitán Washingtonu Capitals zdvihol nad hlavu Stanleyho pohár, zažil v roku 2018 ďalší životný míľnik.

Prečo nosí Jágr zásadne dres s číslom 68? (Hokej)
Keď sa hocijakého hokejového fanúšika spýtate na hrajúcu legendu svetového hokeja Jaromíra Jágra, takmer každý vám okamžite povie aj to, aké číslo dresu nosí.

Košice zdolali na Memoriáli P. Zábojníka Klagenfurt, "barani" prestrieľali Tychy, Slovan nestačil na Admiral (Hokej)
Hokejisti HC Košice zvíťazili v sobotu vo svojom treťom vystúpení na Memoriáli Pavla Zábojníka vo Zvolene nad rakúskym Klagenfurtom 4:1. Majstrovská Banská Bystrica zdolala v ďalšom zápase poľský GKS Tychy 6:2.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad