topspravy.sk mať prehľad
štvrtok, 20.6.2019 | Meniny má Valéria

Perry končí v Anaheime, klub ho vykúpil zo zmluvy (Hokej)
Klub zámorskej NHL Anaheim Ducks vykúpil zo zmluvy Coreyho Perryho. V stredu o tom informoval generálny manažér Bob Murray.

Draft NHL sa po jedenástich rokoch vráti do Montrealu (Hokej)
Budúcoročný draft NHL sa 26. a 27. júna uskutoční v Montreale. Do tohto kanadského mesta zavíta po 27. raz v histórii a prvýkrát od roku 2009. Montreal hostil prvých 22 výberov nováčikov od roku 1963, neskôr sa vedenie súťaže rozhodlo meniť dejiská.

Hayes podpísal s Flyers 50 miliónovú zmluvu (Hokej)
Klub NHL Philadelphia Flyers uzavrel s americkým hokejistom Kevinom Hayesom kontrakt na sedem rokov v hodnote 50 miliónov dolárov. Dvadsaťsedemročný center sa stane s priemerným ročným zárobkom 7,14 milióna USD tretím najlepšie plateným hráčom "letcov".

Martel prišiel do Košíc po zlato. s Černákom vybehnú na večeru (Hokej)
Nemá tri tituly majstra sveta ako viacerí hráči tímu Slovenska, nemá ani dredy po pás ako rastafariánsky pôsobiaci hráči z Haiti. Napriek tomu púta v rámci hokejbalových majstrovstiev sveta najväčšiu pozornosť. Kanaďan Danick Martel je totiž jediným hráčom NHL na súpiskách účastníkov šampionátu.

Poľsko by neopustil nikdy. Prišla však ponuka z DEL! (Hokej)
Dostať sa do najvyššej nemeckej súťaže DEL je pre slovenských hokejistov v posledných rokoch takmer nemožné. Vzhľadom na prísne legionárske kvóty si kluby vyberajú spravidla zámorských hráčov s minulosťou z NHL a v minulej sezóne si nemeckú súťaž zahrali zo Slovákov iba obrancovia Martin Štajnoch a Milan Jurčina.

Spišiaci chcú získať hráčov na tryout campe (Hokej)
Vedenie hokejového klubu zo Spišskej Novej Vsi sa toto leto rozhodlo vzhľadom na zvýšený záujem mladých hráčov o hru za "Novejšu" pre netradičný výberový kemp.

Philadelphia si upísala Hayesa na sedem rokov, získala i obrancu zo San Jose (Hokej)
Americký hokejista Kevin Hayes a klub NHL Philadelphia Flyers sa dohodli na podmienkach sedemročnej zmluvy v celkovej hodnote 50 miliónov dolárov. Informoval o tom portál Sportsnet.ca, "letci" podpis kontraktu zatiaľ oficiálne nepotvrdili.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad