topspravy.sk mať prehľad
štvrtok, 18.10.2018 | Meniny má Lukáš

Menej výrazné bilancia 'baranov' ukrýva v sebe cenný bonus (Hokej)
Menej výrazná konečná bilancia slovenského majstra HC'05 Banská Bystrica v Lige majstrov ukrýva v sebe aj cenný bonus. Hráči v ťažkých zápasoch so silnejšími súpermi podrástli a na vlastnej koži sa presvedčili, aký dokáže byť hokej vo svojej logike neúprosný a čo všetko im ešte v arzenáli účinných zbraní chýba. Niekedy to bolo na hrane a mohli byť úspešnejší, preklopiť sa na stranu víťazstva im znemožnila občas smola, niekedy menšia skúsenosť.

Quick je blízko návratu, Budaja tak opäť vrátia na farmu (Hokej)
Hokejový brankár tímu zámorskej NHL Los Angeles Kings Jonathan Quick je po zranení v dolnej časti tela blízko k návratu do zostavy "kráľov". V stredu absolvoval tréning v plnom zaťažení a možno bude k dispozícii už v najbližšom domácom dueli Kings proti New Yorku Islanders.

Plzeň ovládla skupinu, Čerešňák s Preisingerom sa tešia na žreb ďalšej fázy CHL (Hokej)
Zatiaľ čo slovenský majster z Banskej Bystrice na konkurentov v H-skupine Ligy majstrov výkonnostne nemal, česká Plzeň predviedla nečakanú dominanciu. Nie, že by nepatrila medzi kandidátov na postup, no obdivuhodný je spôsob, akým si Škoda zabezpečila prvenstvo v skupine.

Barani nezrealizovali Lintnerovu víziu, z cenných skúseností však môžu vyťažiť neskôr (Hokej)
„Vlani som sa stavil s Janom Pardavým, že Bystrica postúpi. V tom čase však bola vo fáze rekonštrukcie tímu. Tento rok to už však podľa mňa vyjde. Skupina síce vyzerá hrozivo, ale verím, že Banská Bystrica bude tohtoročnou popoluškou Ligy majstrov a všetkých prekvapí,“ povedal nám v dánskej Kodani pár minút po žrebe základnej fázy Champions Hockey League šéf Pro-hokeja Richard Lintner.

Výsledky zápasov NHL 18.10.2018 (Hokej)
Výsledky zápasov NHL 18.10.2018: Washington : NY Rangers (4:3) Montreal : St. Louis (3:2) Calgary : Boston (5:2) Anaheim : NY Islanders (0:0)

Tatar bodoval už v treťom zápase za sebou! Pár sekúnd pred koncom zápasu prihral na víťazný gól (Hokej)
Vyzeralo to tak, že sa zápas medzi Montrealom a Blues skončí v riadnom hracom čase nerozhodne. No len necelých 11 sekúnd pred koncom o víťazstve rozhodol Brendan Gallagher, ktorému na víťazný gól prihral Tomáš Tatar.

Paulovič dvakrát asistoval, Mountfield však Kärpatu podľahol (Hokej)
Slovenský hokejista Matej Paulovič si v stredu v Lige majstrov pripísal na konto dve asistencie. Mountfield Hradec Králové však prehral v dueli F-skupiny s fínskym tímom Kärpät Oulu 3:4 po nájazdovom rozstrele.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad