topspravy.sk mať prehľad
piatok, 21.9.2018 | Meniny má Matúš

Piquet tvrdí, že Formula 1 budúcim konceptom kopíruje Formulu E (Formula 1)
Nelson Piquet mladší sa na pôde Formuly 1 nechytil a neskôr si svoje pôsobisko našiel v konkurenčnej Formule E. Dnes je z jej napredovania natoľko nadšený, že si dovolí aj odvážne tvrdenia: efjednotka vraj svojim budúcim konceptom kopíruje novú elektrickú sériu.

Häkkinen je rád, že Räikkönen ostáva: Ešte má rýchlosť (Formula 1)
Ferrari pred niekoľkými dňami oznámilo, že po sezóne ukončí spoluprácu s Kimim Räikkönenom. Ten však neostane nasucho, pretože si rýchlo dohodol kooperáciu s tímom Sauber, kde ho uvidíme v ďalších dvoch sezónach.

Häkkinen o Vettelovi: Keď jazdec začne pochybovať o veciach mimo auta... (Formula 1)
Mika Häkkinen po Veľkej cene Singapuru vyzdvihol jazdecké schopnosti Lewisa Hamiltona, ktorý už jednou rukou siaha po majstrovskej trofeji. Pripomenul jeho dokonalé kvalifikačné kolo a neprekvapilo ho, prečo bol po ňom taký šťastný.

Verstappen tvrdí, že Red Bull Alonsa nechcel (Formula 1)
Fernando Alonso v posledných týždňoch viackrát povedal, že Red Bull mal záujem o jeho služby. Helmut Marko i Christian Horner sa týmto slovám začudovali a vraj to nie je pravda, no Španiel svoj pohľad presvedčivo opakoval.

Nový Kvjatov manažér Nicolas Todt: V F1 má nedokončenú prácu (Formula 1)
Daniil Kvjat dlhé roky patril do kádra Red Bullu a tým pádom ho manažovali Helmut Marko a spol. Títo ľudia ho dostali do Formuly 1, ale následne ho odtiaľ aj vyprevadili. Potom po jeho službách siahlo Ferrari, ale zdá sa, že i toto obdobie sa čoskoro skončí.

Mercedes mladíkom miesto kupovať nebude:Musí to dávať aj komerčný zmysel (Formula 1)
Vyzerá to tak, že Mercedes svoj mládežnícky program nemá dostatočne prešpekulovaný. Má v ňom kvalitných jazdcov ako Esteban Ocon či George Russell, ale nevie im nájsť pretekárske fleky.

Mexičania rátajú s plným domom, chcú naplniť víkendovú kapacitu 340 000 ľudí (Formula 1)
Veľká cena Mexika sa do kalendára Formuly 1 vrátila v roku 2015 a v krajine vyvolala obrovský záujem. Na štarte boli najskôr dvaja domáci pretekári Sergio Pérez a Esteban Gutiérrez, no aj keď neskôr menovaný jazdec o svoje miesto prišiel, záujem neochabol. A neochabne ani tentoraz.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad