topspravy.sk mať prehľad
piatok, 24.11.2017 | Meniny má Emília

Newsfilter: Danko v Moskve videl mercedesy, usúdil, že sankcie nefungujú (Denník N)
1. Danko vysvetľoval cestu do Ruska. 2. Dve tretiny Ficovej vyššej minimálnej mzdy skončia znova u Fica. 3. Dopravné zápchy pri Bratislave sa zmiernia, pripravte sa na nové.

Môže byť Harabin škodcom? (SME online)
Aj v pozícii radového sudcu vyzerá Harabin ako nebezpečný škodca

Stredná v zahraničí (Denník N)
V roku 2015 sa Ivana vybrala študovať do mesta Boston, vzdialené dve hodiny od Londýna, pôvodne len na rok. Tento rok, po dvoch rokoch štúdia, obrdržala svoje výsledné známky a dosiahla stredoškolský certifikát A-level, vďaka ktorému dostala možnosť študovať na University of Aberdeen, odbor English and Scottish Literature. Práve táto skúsenosť ju inšpirovala k založeniu projektu s názvom Stredná v zahraničí. V nasledujúcom článku sa Ivana podelí o svoje pocity a skúsenosti so štúdiom na anglickej strednej škole.

Škodca (SME online)
Aj v pozícii radového sudcu vyzerá Harabin ako nebezpečný škodca

Pochod reformátorov (Pravda)
PETER JAVŮREK: Vládna koalícia sa rozčuľuje, prečo sa opozícia vraj neadekvátne rozčuľuje nad snahou zaviesť v zdravotníctve 50-eurové poplatky za objednané vyšetrenia mimo bežných ordinačných hodín.

Čo a prečo obetuješ? (Pravda)
Premenila sa na živú barbie… Schudla 10kg za 2 mesiace… Muž sa nechal vystreliť z dela… Čoho všetkého sme schopní… Denne po celom svete kolujú takéto a podobné články. O ľuďoch, ktorí dosiahli niečo, o čom si myslia, že to iní ocenia. Možno inšpirujú alebo získajú náš obdiv. Možno ich budú ostatní považovať za divných, iných, no im to [...]

Podnikáte v online biznise ? Chcete zvýšiť svoj obrat a zarábať viac? (Pravda)
Podnikáte v online biznise ? Chcete zvýšiť svoj obrat a zarábať viac? Mám pre Vás riešenie ! Internetová banka fondy.eu vám nastaví platobný systém tak, aby ste zdvojnásobili svoj príjem do 1 mesiaca. Vdaka platobnej bráne od Fondy, získate intuitívne a rýchle príjmanie platieb od vašich zákazníkov, pre akýkolvek tip e-shopu, či e-biznisu. Fondy vstupuje na slovenský [...]

Svätá zem vo vojne (alebo cestujeme po Izraely)... (topolska) (SME online)
Letenky kúpené, máme mesiac na plánovanie cesty... táto krajina bola dlho na „to go“ zozname, ale nevedela som presne, čo od nej očakávať.

Do you have an e-shop, or an online business ? Do you want to double your turn over and profit ? (Pravda)
Do you have an e-shop, or an online business ? Do you want to double your turn over and profit ? We have perfect solution for you! Global payment institution Fondy.eu will provide you the payment system, by which you will double your turn over in 1 month. You will get the best intuitive, and fast system for receiving money from your customers, and it works for any kind of e-shops or online [...]

Motorové píly sú naštartované, ministerstvo nekoná (pava) (SME online)
Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka, v reakcii na nespokojnosť verejnosti s výrubmi v Slovenských lesoch, prilieva olej do ohňa.

Nepodceňujte zimnú turistiku - Hrebeňom Nízkych Tatier (saskauhlarova) (SME online)
Mačky, lyžiarske palice, mráz a brodenie sa snehom. Zimná turistiká má svoje čaro. Hlavne iný pohľad na hory, menej turistov, krásne scenérie zasnežených kopcov. Ale.....Ale netreba to podceniť...

Ani nahý, ani oblečený..... (marianpucek) (SME online)
Nezávislý by podľa výkladového slovníka malo znamenať - nezávislý. No nie vždy to tak je.  Niekedy je nezávislý závislý. Zvláštne.

Hlad (Pravda)
V miestnosti je príjemné tlmené svetlo, mohutné drevené stoly dopĺňajú štýlovo vyrezávané stoličky. Aj doplnky na stenách sú vhodne zvolené, celkový dojem je veľmi dobrý. Jolana sa rozhliadne a po krátkej úvahe sa posadí k stolu pri okne. V strede stola je malá dečka, soľnička a korenička, povedľa leží jedálny lístok. Vezme ho do ruky a vyberá si z ponuky, nájde [...]

Moje Camino Santiago 2017 - časť 3. - Kde je vôľa tam je...Camino. (frantisekmiskovic) (SME online)
Camino dáva pútnikom presne to čo potrebujú, vtedy keď to potrebujú..viem, nedáva to Camino, život nám dáva to čo potrebujeme, práve vtedy keď to potrebujeme. Na Camine som však to dávanie cítil intenzívnejšie..tak ináč..

Zostanem s Tebou! (antonlisinovic) (SME online)
Som hrdý na svoje srdce. Zahrávali sa s ním. Bolo spálené, ponižované a zlomené, ale stále bije pre Teba, Princezná......

Zo svine na hrdinu alebo ďalšia minipanoráma knižných zakopnutí (Denník N)
Striktne študijne zameraných BodyArt Press, otvorene fašistických Guidemedia alebo koncentrovane konšpiračných Eko Konzult sme si už predstavili. Pomyselný knižný smrťák, vyvolávač dávenia či tabletku na extrémne zvýšenie krvného tlaku máme teda za sebou.

Šíri sa nám tu nebezpečný fenomén: Nielen Uhrík, ani Danko nie je historik (Hospodárske Noviny online)
Zdá sa teda, že nebyť historikom sa na slovenskej politickej scéne vypláca.

Divadlo bez efektu (danielbalko) (SME online)
Tri dôvody prečo nepodporiť novelu zákona o obecnom zriadení. Po voľbách do vyšších územných celkov sa na chvíľku opäť otvorila diskusia o potrebe reformy verejnej správy. 

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad